Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

RGE felicitari pt bebe sanatos.....cred ca esti prima care are deja 20 sapt....sau poate gresesc eu...As vrea sa vad si eu pozele dar nu stiu sa intru pe adresa comuna


Fetelor stiu ca v-ati plans zilele trecute ca e pagina prea latita...of a inceput sa ma enerveze si pe mine rau de tot....Oare cine o poate micsora???Moderatorul??


15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

RAMO..ba da toata lumea mi-a spus ca e frumos ca ma'sa...si lung in picioare ca ta'su

ROXANA 20+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by Laura10
[daca aveti poze cu burtici de 12 sapt sa-mi spuneti ca vreau sa vad

Laura



Eu am, vezi in semnatura

Shery 18+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

laurastai linistita, nici pe mine nu incape nimic si nu m-am ingrajat deloc, am mai putin cu 2 kg fata de ziua testului. In schimb burta a crescut de sub sani



PUSSI 12+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

eu eram cu un pic de burtica si inainte, de ma intreba lumea daca sunt insarcinata!...asa ca acum macar am motive!
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Sheritra ce burticut mare ai avut la 12 sapt a mea e apropiata numai ca e in doua impartita, grasunica de sus si grasunica de jos.

Pussi tu ai burtica de 12 sapt ca mine da cu doi puiuti. apropos e mare burtica ta?


12+

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

acum am vazut ca voi la listutza treceti si ziua nasterii...
17 mai 1978
dr voiculescu spitalul elias
multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Roxana sa-ti traiasca baiatul
E un frumos, ca maica-sa, intr-adevar!

Laura depinde de fiecare persoana in parte dezvoltarea burticii.
Eu la 12 sapt. nu aveam deloc burtik, la 14-15 ma incapeau toate hainele. Si dintr-o data, pe la 16 sapt. deja aproape toti pantalonii imi erau mici, dar fara ca burta sa fie prea evidenta.
Si acum, la aproape 18 sapt., dimineata nu prea se vede, zici ca sunt un pic grasuta

17+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

JASMIN, mie pt IR-uri marite mi-a dat magne b6 4/zi, pregnyl 1/4zile, aspenter 1/zi si mi s-a recomandat mai putin stres si mai multa odihna.



Ellis15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

fetelor vreau sa va anunt ca seara ajung la 58 kg...si am plecat de la 51kg...dar nu-mi pare rau..din contra..sunt fericita ......fetelro voi ati gasit crema pt speciala pt sarcina anti celulita??..ma uit si eu acum si caut..

ROXANA 20+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput