Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..multumesc mult Ancutza...si voua la toate ..sa aveti parte de bebei sanatosi...ca asta e cel mai important..si sarcini fara probleme duse la termen..

ROXANA 20+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!!!!Ce faceti????
Eu sunt bine!

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Roxana ce frumos!!! de abia astept sa merg si eu la 4D!!!
creem, da am auzit ca e fff cald pe akolo!! nu ma deranjeaza ca e si marea acolo!!
aseara ma durut si pe mine usor burtik jos si mi-a fost frica sa nu fie de la controlul facut, dar m-am linistit!!!
eu nu inteleg de ce sunt atatea modalitati de calculare a lunii de sarcina!! voua ce v-a zis dr??

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Sheri, , merci. Sunt si mai linistita acum.

Pussi, da, de-abia astept sa-mi vad iubitul, au trecut doua luni jumate deja. De-abia astept sa ne plimbam amindoi prin Madrid, Segovia, Valladolid. Avem 9 zile numai pt noi trei. Am sa fac si poze, multe poze. Sa ai grija de puiuti. Oricum am sa ma mai conectez din cind in cind, ca avem laptop. Sper numai sa avem si internet unde ne vom caza.

bebe si burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

RGE ce fecior frumos ai!!!Sa va traiasca!!!!Cu cine seamana,nu-ti dai seama?????

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Neata burtici! Azi cu o mica durere de cap de la vreme va salut! Azi mare surpriza surpriza, chiar nu ma mai incape nimik, nici un pantalon nimik. Si nu am decat 12 sapt Soru rade de mine ca am 2 burtici cam mari pentru varsta sarcinii mele, una sub buric si alta deasupra care se umfla asa... pe nemancate. Ati mai patit asa ceva? Tot caut sa vad cum arata o burtica de 12 sapt

12+

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laura si eu ma unflu pe zi ce trece,diseara o sa mai pun niste poze sa vedeti.Vezi ca la mine la poze este burtica la diferite saptamani

anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Fetelor mie a inceput sa-mi creasca tare burtica,de saptamana trecuta.Si toata lumea imi spune ca se vede.Eu umblu mai mult in haine mulate,in pantaloni de trening cu talie joasa si tricouri sau maieuri.Si sunt putin cu buricul gol.Din cauza burticii se ridica bluzita.Da arata bine.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel18+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

anca am vazut pozele tale am tras deja cu ochiul la burtica ta si ti-am admirat-o.

voi la 12 sapt (caci nu prea sunt burtici asa mici aici) mai puteati sa purtati ceva din hainutele vechi?

cred ca trebuie sa-mi fac curaj si sa ma duc sa-mi caut ceva, dar mi-e groaza ca nici inainte de burtica nu-mi gaseap prea usor... acum e si mai rau...

daca aveti poze cu burtici de 12 sapt sa-mi spuneti ca vreau sa vad

pupici

12+

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Neatza burtici!

gabitz78 BINE AI VENIT! alaturi de noi, sarcina usoara in continuare si bebe sanatos. Primim mereu mamici noi, ca e mai bine cand sunt mai multe.

Mai sunt 2 zile si plec si eu acasa, abia asteptam sa il vedem pe tati, of ca greu mai e departe de casa 2 saptamani. Sper ca asta va fi ultima plecare pt muuuuuuult timp de acum incolo.

Va pup si va urez o zi minunata.

Anca 18+ Elena

Mergi la inceput