Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

am uitat, aseara am facut gravibinonul(l-am pus in apa calda si mi l-a facut incet, cam 20 min.) si nu m-a mai durut asa de tare si acum mi-e bine, numai simt nimic! Si tot de aseara iar mi-a aparut scurgerea azi merg oricum la dr.! Cred ca o fac de la lactate, ca luni am mancat numai smantana de casa de la tara de bivolita



PUSSI 12+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Buna dimineata fetelor..sunt cea mai fericita mamica din lume!!!!!!!!!!!!!!!...am fost la 4 D si ne-am vazut puiutul...e atat de frumos!!..si sunt fericita ca misca in fiecare zi..mai ales cand vorbeste mami cu el, ne jucam....v-am trimis niste poze pe adresa comuna ca nu stiu sa fac album..le mutati voi la photos..pupici si o zi buna!!

ROXANA 20+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Da Pussi, ai dreptate si cu priceperea dr. in masuratori! Cred ca abia astepti sa ajungi la control azi, sa-i vezi pe bb-ici

BB - te duci in tara mafiotilor Sa ai grija la calduri!

Fetelor, voi cum va mai simtiti burtica? Mie mi se pare tare si grea, parca ma si doare un pic pe jos, am luat si ieri un no-spa si acum. Nici nu ma mai duc la servici azi, ca sunt cam ingrijorata. La voi cum e?

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Neata fetele!
Ce bine ca e mai racoare azi

17+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

rge - cred ca a fost super sa-l vezi.
si eu abia astept sa fac eco...sa vad ce e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Creem si eu o simt mare si tare,iar azi-noapte abia m-am dat jos sa ma duc la toaleta,cred ca m-am dus de 5 ori

anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Si eu ma duc la toaleta noaptea de citeva ori, de si innebunesc, si dupa aia nu mai adorm :(
Roxana, superbe pozele cu bebe, cred ca a fost tare emotionant !!


------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Pussic, aha, m-am lamurit, d'aia ma trezesc cu toata plapuma sub burtica. Ba inca noaptea il simt pe al meu cum trage cu greu o bucatica din ea de sub mine sa-si acopere si el barem o mana.

Zi Mihuto, cum sta treaba cu perna meseriasa, merita investitia?

Shery 18+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

...da..sa sti ....oricum cred ca si-a dat seama ca e "pe sticla"....baiatul meu frumos....saracul cred ca s-a saturat de cate ecografii i-am facut..dar oricum merita toti banii..mai ales la 4D..e ceva deosebit...nu-mi venea sa cred ca acela este copilul meu...asa mare, frumos....

ROXANA 20+ GEORGE IONUT
sa ne traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxana sa iti traisca si sa fie sanatos,am vazut si eu acum pozele

anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput