Pentru iubitorii de animale

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alot spune:

Nasha pungasha
Multumesc de vorbele astea de incurajare,fac tare bine.
Am trecut din nou la o cautare avansata, sper sa fiu si eu la fel de norocoasa ca tine.Nimic nu m-ar bucura mai mult decat sa ajung si eu sa povestesc povestea Taliei cu un final fericit.
De Rex al tau nici n-am cuvinte, nu o sa inceteze niciodata sa ma uimeasca inteligenta animalelor.Talia, cand se face seara (cam atunci are ea chef sa iesim)se duce la cuier si trage de lesa
si inca cate altele mai face ...dar nu ma intind ca nu mai termin


Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

Ti-ai gasit stapan la negrutz ? Mai da si tu un semn de viatza !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alot spune:

chiar vroiam sa trec pe aici sa dau vesti
Iaca suntem in tratative cu o familie simpatica,o mamica si un baietel de doi anisori.
Ei imi par destul de bucurosi sa o primeasca (mi-l inchipui pe ala micu) dar mai trebuie sa vedem daca o sa fie ok cu programul lor, sa nu stea Talia prea mult timp singura,daca o sa-i placa cainelui,infine sa se decida toti.
Dar sunt tare bucuroasa, ar fi o solutie ideala.In mod indirect o sa o am aproape si o sa stiu tot timpul de ea.
Sa cer o parere acum....
Familia despre care zic aici e familia verisoarei mele defapt...deci o sa o revad inevitabil pe Talia si eu si mama si toti ceilalti pe care Talia ii cunoaste;(eu dupa cum o stiu o sa fie bucuroasa de fiecare data sa ne vada,o sa fie one big happy family), dar am tot primit sfaturi pe aici sa nu o revad dupa ce o dau.Oare e posibil sa o ajunga tristetile mai incolo? cand va fi obisnuita cu noi?
Zic eu ca o sa o vedem, dar nu o sa fie nici in fiecare zi, stam totusi la mii de km departare.

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

Stai linistita, daca e in familie se pune altfel problema. Eu ma refeream la o persoana externa anturajului ta intim pe care nu o vizitezi atat de des cum o vei face probabil la aceasta verisoara, mai ales ca o sa vrei sa iti vezi "obraznicatura". Se va invata cu faptul ca la un anumit timp tu vei veni pe acolo ... insa va sti ca nu mai esti stapana ei. Mult succes !

Mergi la inceput