Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio stiu ca in orase e mai scump. Oricum intrebam de curiozitate, ca anul asta nu mai mergem in Italia. Cat despre hainutze de marca la copii si eu sunt de parere ca nu merita, in ritmul in care cresc abia daca apuca sa le poarte, e pacat ca dai o gramada de bani pe ele si raman nepurtate si aproape noi (normal, in cazul in care gasesti super reducere, merita sa iei). Oricum, hainele de copii mi se pare si asa exagerat de scumpe, am vazut prin cora niste tricouri erau la acelasi pret ca si un tricou de adult. Apoi Doamne iarta-ma, ca intra de 10 ori mai putin material in tricoul ala. Da, ma rog, si in bikini intra de 10 ori mai putin material decat in chilotzurile de berbanti, si pentru aia tot sunt de 10 ori mai scumpi .

Edit: va pupez, c-am fugit sa ma 'analizez psihic'. Sper sa nu ma declare astia inapta . Pe maine!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova
Oana macar vezi Milano din aeroport. mai bine, decat sa mori de inima cand vezi ce preturi sunt in magazine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">




Gio...sa stii ca mie nu mi-ar face rau o plimbare...chiar si cu preturi mari...as vedea...as lesina...mi-as reveni si as merge mai departe

Aly, da aterizez in 17 la Cluj...o sa ma astepte o masina care o sa ma duca de la aeroport direct la Mures
...in 20 ma intorc la Cluj pentru ca facem pomana pentru bunicul meu...iar biletul meu de intoarcere e in 22
...daca ma hotarasc sa raman in Cluj de duminica pana marti, poate ne intalnim si noi la o cola...bineinteles si cu madam Kitzy evident!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly lucrurile mici sunt mai migaloase, degeaba intra putin material, sunt mai greu de lucrat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Buna seara

tocmai ce am ascultat si eu stirile...si am aflat ca a murit Octavian Paler...Dumnezeu sa-l odihneasca!

Intr-un final am reusit sa pun si eu pozele de la intalnirea de luna trecuta de langa granita cu Olanda

Somn usor!



Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana fain peisajul, hotelul tipic nemtesc, misto. Colegul ucrainian e cam tot dupa tine , e simpatic.

Marco e cu bronsita si un inceput de otita. am fost dupa amiaza la medic. asa ca sta acasa sapt. asta.

merg si eu la somn, ca e timpul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Haideti ca e gata cafelutza! Dau o portie dubla pentru cei care bantuiau pe aici la ore foarte foarte mici .
Gio imi pare rau pentru micutzul tau, sanatate multa ii doresc.

Onutz pacat ca vii la Cluj pentru asa ocazie trista. Dar m-as bucura sa te vad 'in person' daca ramai mai mult.

Ieri mi-am adunat analizele, se pare ca sunt apta, asa ca azi cica ma duc sa ma inscriu la scoli! Am emotii....
O zi frumoasa va doresc, fara ploaie.

Edit: am reusit si eu sa vad pozele. Foarte rustic hotelul, fainutz.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly multam de cafelutza, ar fi nevoie de una tare sa-mi revin ca m-am culcat tarziu aseara.Si spui ca ti-a dat medicul unda verde? Atunci succes! Si sa n-ai emotii ( auzi cine vb de emotii)
O sa treaca si asta, eu is foarte curioasa cum e, sa-mi povestesti.
Gio multa sanatate la Marcolino!
Oana chiar e pacat ca trebuie sa vii la Cluj pt o astfel de ocazie trista dar te inveselim noi la un suculetz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Fetelor, am o intrebare: sunteti cumva suparate? Prea ocupate? Cafeaua e prea amara?
Unde-ati disparut? Pe Aly o intelegem ca se scoleste, dar restul ce scuza aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Inca nu ma scolesc, abia dupa program ma duc sa ma inscriu, si sper sa aiba si cursuri de legislatie azi sa pot intra deja la cursuri. Acuma cica muncesc.
Pe fete hai sa nu le 'amendam' inca, poate Oana e ocupata, iar la Gio i-e beteag pruncul.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly, deci te muncesti acuma. Credeam ca pleci sa te inscrii din timpul programului.
No bine, le mai pasuim un pic pe fete, nu le tragem la raspundere azi dar sa nu se mai intample

Mergi la inceput