Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetelor!

eu...cu trebi multe...sper ca de saptamana viitoare sa revin la condicutza mai des...pliz ieskiuz mi
va pupez si...mai intru eu la cate o mica barfa


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Soro si eu care credeam ca absentezi... cand colo tu spionezi din umbra Asa, asa, bine faci, sa nu abandonezi 'corabiutza'.

Kitzy pai cum asa, sa plec din timpul programului. Nu se face. Sa vedem ce munca de convingere duc cu tanti de la scoala sa ma astepte pana ajung, ca ei cica inchid sandramaua la 4 si eu la 4 termin programul.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz spor la trebi, si viziteaza-ne si tu mai des. De data asta te scuzam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Aly mersi de . daca bantui pana la orele alea pe net, sau prin casa uite la ce ora ma trezesc? 11!!!! si marco in rand cu mine.
Kitzy eu sunt la apel, doar ca putin mai tarziu, se vede ca mi-e baietul acasa, ne trezim ytarziu.
Krelia si te asteptam dupa ce termini treaba.

merg sa-i administrez tratamentul lui marco, sa-mi beau si revin.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio trezirea!!!!!!! Iti iese soarele pe burta
Cum se simte Marco?
Te astept la o poveste. Vad ca sufla vantul pe forum azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio bine macar ca poti sa te trezesti tarziu daca stai tarziu si nu esti obligata sa te trezesti devreme.
La Cluj s-a innorat, nasol, dupa ce soare era azi dimineata...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oare ploua azi? Ieri mi-am carat umbrela degeaba cu mine, a plouat exact cand nu eram pe afara. Parca vad ca daca n-o iau azi ma uda bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

No fetelor, eu ma pregatesc sa plec la servici
N-am nici un chef, imi astept concediul....
Trebuie sa dau o fuga si pana la piata.Ne auzim maine, o zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy mai bine ia-ti umbrela. Eu prefer s-o car degeaba decat sa ma ploua. Mi-am tot zis ca imi iau o umbrela de rezerva s-o tin la birou, dar inca n-am reusit. Spor la treburi si la cumparaturi.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Merci Aly. Mi-e cam groaza sa-mi duc umbrela ca e mare si plus ca mai am de carat si cumparaturile. Ma duc sa mai arunc un ochi pe afara si ma hotarasc. Pa!

Mergi la inceput