Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Vine week-end-ul!!!!! Ce bineeeeeeee!!!! Va rog si eu ceva: daca vreti sa ne vedem, sa gasim o data la care sa fim cat mai multe prezente...adica sa ma asteptati si pe mine... Puuup, Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by andreea81

Vine week-end-ul!!!!! Ce bineeeeeeee!!!! Va rog si eu ceva: daca vreti sa ne vedem, sa gasim o data la care sa fim cat mai multe prezente...adica sa ma asteptati si pe mine... Puuup, Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.




da, da, e week-end si eu tot nu am reusit sa gasesc pe cineva pentru huse si fete de masa. nu merge fara ca scaunele sunt obisnuite. am vazut poze cu restaurante foarte misto.

cand ne intalnim, sper sa fim cat mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza miresici!

Casa de piatra si o viata imnplinita langa soti, pentru Plici Plici si Sora lu BluEyes!!!
Ce ati facut in minivacanta, cum v-ati distrat?
Eu mi-am cumparat pantofiori de miresica, iar sotiorul meu si-a luat costum.A facut pe mireasa si s-a dus singur la cumparaturi si evident ca nu a facut ce trebuia, adica si-a luat un costum frumos dar fara vesta. Asta este, a fost alegerea lui.
Pupici si un rest de saptamana frumos!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Daii veste si lavaliere se gasesc separat, si puteti lua ce culoare doriti (ma rog, sa se potriveasca si la costum).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Pupici la miresici!
Uite ca am terminat si eu cu nuntile.... chiar daca nu am scris mai deloc (din lipsa de timp)... v-am urmarit destul de des... pe motiv ca are sorelina mea nunta... (dar deah... intre noi fie vorba... inca nu mi-a trecut cu nunta de anu' trecut... ma uit aproape zilnic la pozele de nunta si din honeymoon oare cand o sa-mi treaca? )

Va doresc spor la pregatiri... si sa aveti nunta mult visata... Pupici

Just married
Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Casa de piatra, Plici plici si sora lui BlueEyes . Acum au plecat fetele in luna de miere:)) Asteptam impresii si poate poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici scumpici!
Sunt foarte fericita pentru ca am fost aseara la restaurant si ne-am ales cel mai frumos suport de tort, ever, plus tipa care se ocupa de aranjamente ne da gratis husele pt scaune, si florile de la prezidiu si cele de pe mese. Sunt super multumita, nu mai avem multe lucruri care sa ne preseze!
Va pup pe toate si va doresc spor la pregatiri, mai ales scumpei mele viitoare miresici plina de emotii si nerv.........Andreeutza!!!!!!!!!!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Buna dimineata, miresicile mele dragi!!!! Azi noapte am aterizat inapoi in capitala, dupa 3 zile de pus la punct ultimele pregatiri de nunta...sau ma rog, io as vrea sa nu mai apara alte problemutze, deci sper sa fie ultimele alegaturi Pentru cei care vin din provincie sau din Bucuresti la cununia religioasa si la petrecere, am rezervat deja camere la 3 pensiuni si cateva camere la hotelul Ceahlau...mi-am luat si rochitica de mireasa, si normal, in stilu-mi caracteristic , dupa ce m-a imbracat croitoreasa si am iesit sa ma vada mama si nasa, am inceput sa bocesc....si mi-a parut extraordinar de bine cand si alte fete care erau la probat rochitele, au vrut sa probeze si ele un model ca al meu!!!!
Draga Raluca, poi sa-mi dai o adresa mai exacta a locului unde il pot gasi pe domnul acela, Coteanu parca ai zis tu o data, ca sa ma duc cu un pieptan ca sa mi-l orneze si mie cu niste strasuri...
Daii, sa stii ca adevar grait-ai! Sunt toata numai nerv si emotii... Mi-am facut programare la coafor, si sotiorul meu are costumas, si nu a scapat fara vesta crem ca si rochita mea (sa stii ca am un crem foarte frumos, dulce, greu de deosebit fata de alb)....

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Deci, cum iesi din pasajul lipscani, pe partea cu fast food sherifs, o iei pe strada din stanga, care duce spre biserica anton si cum intri pe strada pe partea dreapta este primul magazin de gablonturi.


[quote]Originally posted by andreea81

[blue][size=2][font=Comic Sans MS]Buna dimineata, miresicile mele dragi!!!!, au vrut sa probeze si ele un model ca al meu!!!!
Draga Raluca, poi sa-mi dai o adresa mai exacta a locului unde il pot gasi pe domnul acela, Coteanu parca ai zis tu o data, ca sa ma duc cu un pieptan ca sa mi-l orneze si mie cu niste


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Multumesc din sufletel, Raluca! Sper sa-mi iasa ceva frumos!!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput