Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

andreea, o sa fii o frumoasa. sa ne povestesti cum a fost:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:


sper ca ne tii la curent si pe noi.


quote:
Originally posted by andreea81

Multumesc din sufletel, Raluca! Sper sa-mi iasa ceva frumos!!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Ce bine ca am si eu cui spune una-alta despre nunta...ce mult mi-ar place sa fiti langa mineeeeee......Daii, las' ca vezi ce jupon iti face fata; chiar am vb cu mami a mea si a spus ca ar fi pacat sa-ti cheltui banii pe alte materiale,dupa nunta descoasem de la mine si coasem la tine....

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by andreea81

Ce bine ca am si eu cui spune una-alta despre nunta...ce mult mi-ar place sa fiti langa mineeeeee......Daii, las' ca vezi ce jupon iti face fata; chiar am vb cu mami a mea si a spus ca ar fi pacat sa-ti cheltui banii pe alte materiale,dupa nunta descoasem de la mine si coasem la tine....

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.




andreuta, tu te mariti de ziua mea data mai buna nici ca puteai sa iti alegi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Buna dimineatza, miresici!
Eu nu am inceput prea bine saptamana, dar sper ca voi sa veti o saptamana frumoasa!
Andreeutza, multumesc mult stii tu pentru ce si daca ma ajuti cu juponul, o sa fiu super fericita!
Pupicutzi la fete

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Buna dimineata! Josefine, inseamna ca esti o veritabila geamana...moi aussi...io-s pe 15 iunie
Daii, ce-ati patit draga doamna?

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Mi-am citit postul si e cam urat pt un prim mesaj de inceput de saptamana. Totusi, fetelor aveti grija de sanatatea voastra si a celor apropiati.
In alte ordine de idei...............abia astept nunta Andreei. Chiar daca din pacate nu voi putea merge, eu o sa fiu cu cufletul acolo tot timpul
Josefine, ce de evenimente avem de sarbatorit de 19 mai.

Pupicutzi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Scuze Josefine, cred k totusi esti o veritabila tauroaica..., si nu o gemenica....

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

buna dimineata, miresici:)
acum m-am trezit si eu.
andreuta, sunt tauroaica, adica o capoasa, dar zodia se schimba pe 21, asa ca probabil am si ceva din gemeni.

eu stau tare prost cu pregatirile, nici invitatiile nu le-am dat inca, pentru ca inca nu le-am primit. sper ca voi aproape ati terminat:)

andreuta, ce contine meniul tau? ce fel de aperitiv, etc..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Josefine, trebuie sa ma duc saptamana viitoare sa stabilesc meniul...stiu doar ca o sa stabilesc cate 200 de grame de prajituri, 200 de grame de inghetata (Parfait)la persoana...mai bine spus ma voi duce ca sa vad ce vor sa stabileasca socrii ...ideea e ca soacra-mea mi-a spus ca meniul de persoana va ajunge la 2 mil. de lei!!!!! Nu stiu cu ce bani o sa mai ramanem si noi!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput