Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

OOANA,nu mai imi amintesc cum se numeste restaurantul spre rusinea mea,este langa fosta potitie din C de ARG,incepe cu G...,dar sunt in pana cu numele.
As vrea sa te intreb la ce biserica ti-ai cununat si unde ai facut pozele,pt.ca le-am vazut si mi-au placut.
Merci frumos si astept un raspuns.






annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by canne-marie

OOANA,nu mai imi amintesc cum se numeste restaurantul spre rusinea mea,este langa fosta potitie din C de ARG,incepe cu G...,dar sunt in pana cu numele.
As vrea sa te intreb la ce biserica ti-ai cununat si unde ai facut pozele,pt.ca le-am vazut si mi-au placut.
Merci frumos si astept un raspuns.

annes



Merci frumos (referitor la poze)

Noi nunta am facut-o la mine la Tg-Mures unde ne-am si cununat.

Dupa o saptamana am facut a 2-a nunta la Arges la Confarg daca asta iti spune ceva. Nu cunosc din pacate atat de bine orasul incat sa imi dau seama pe unde e fosta politie...daca iti aduci aminte numele...da-mi de stire!
Spor la pregatiri si pupici la toate miresicile.


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mai miresici frumoase, am intrat si eu la voi, sa imi reamintesc in ce fibrilatii eram si eu anul trecut pe vremea asta. Ptiuuuuuu.
Pana la urma totul a decurs foarte bine, a fost frumos si ne-am simtit excelent!
Sa nu va panicati ca aveti timp si le veti face pe toate!
Casa de piatra celor care maine fac pasul cel mare iar voua celorlalte, spor la pregatiri!
Numai bine!


Nana, 21+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Las Vegas
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

casa de piatra lui 12.05 alyah, Iasi
19.05 andreea81 cum esti iubita cu moralul ,cu pregatirile cred ca esti gata,iti tin pumnii sa iti iasa bine si sa fii cea mai fericita, mai ai cateva zile , felicitariiii

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Canne-marie, nu stiu cum s-au simtit fostele miresici, dar io tremur, tremur si iar tremur...si nici n-am baut nimik si nici nu sunt bolnavioara! Mi-am cumparat pantofiori (in sfarsit!!!) din Cocor, foarte draguti, din material textil si gata, am intrat in linie dreapta cu pregatirile! Ma rog sa am o vreme destul de frumoasa, si am constatat k in Piatra Neamt este destul de racoare dupa ora 19.00. O sa ne cam plimbe fotograful prin oras, pentru ca plecam de acasa inspre un parculet de langa hotel,facem poze,apoi o sa mergem la biserica la 18.30. Sper sa mai pot intra pe DC...O sa va rog sa ma invatati si pe mine cum sa postez poze de la nunta!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici scumpici! Ce fac fetele? Ce bine ca a venit vara!!!! Eu am o energie de nedescris de cand cu soarele asta, ma simt f bine!
Ma gandesc la Andreeutza, oare ea cum se simte cand stie ca mai are 3 zile pana la nunta...Esti gata cu pregatirile, doamna??? Marturiile sunt gata? Nu stiu daca mai ai posibilitatea sa intri pe la noi pana la nunta, insa vrea sa stii ca o sa ma gandesc la tine in ziua cea mare si sunt convinsa ca o sa fii cea mai frumoasa miresica ever!!!
Pupicutzi la fete si o zi buna

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

andreea - succes pentru ziua cea mare. sa nu ai emotii, eu nu prea am avut. cele mai mari emotii totusi le-am avut la cununia civila, mi-au dat lacrimile, nu stiu de ce. mai mult m-a impresionat cununia civila decat cea religioasa. la noi la civila se pune muzica pe fundal marsul ala care se pune in biserica atunci cand intra mireasa, nu stiu cum se cheama. si m-a emotionat. in rest a fost bine, dupa ce m-am vazut cu actul in mana mi-au trecut toate emotiile.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by Ramonika
mai mult m-a impresionat cununia civila decat cea religioasa. la noi la civila se pune muzica pe fundal marsul ala care se pune in biserica atunci cand intra mireasa, nu stiu cum se cheama. si m-a emotionat.



la mine nu a fost cu muzica la cununia civila:(. chiar ma uitam aseara la nunta in 48 de ore si am zis ca poate or fi pus cei de la montaj muzica. deci se poarta prin alte locuri:)

inca trei zile pentru andreuta. ce emotii trebuie sa aiba.. sper sa se odihneasca bine, sa fie calma ( ca pe mine m-a apucat si bocitul), si sunt convinsa ca o sa fie o mireasa frumoasa tare. de-abia astept sa vad poze cu ea miresica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Josefine, am vazut pagina miresicilor 2006, si mi-am dat seama ca avem si noi miresici, doamne ce acte in regula, care au avut deja nunta. Se poate cand ai tu timp, sa scrii in dreptul lor "casa de piatra", ceva.....doar o sugestie
Fetelor, eu nu mai am rabdare pana la nunta. Imi doresc asa de mult sa ma vad si eu o data miresica. Dar ma gandesc ca o sa treaca atat de rpd ca nici n-o sa-mi dau seama; si o sa ma trezesc ca eu nu mai am nmk de planuit, nmk de aranjat, de cumparat! Tare sucita mai sunt...offf

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by daii

Josefine, am vazut pagina miresicilor 2006, si mi-am dat seama ca avem si noi miresici, doamne ce acte in regula, care au avut deja nunta. Se poate cand ai tu timp, sa scrii in dreptul lor "casa de piatra", ceva.....doar o sugestie
Fetelor, eu nu mai am rabdare pana la nunta. Imi doresc asa de mult sa ma vad si eu o data miresica. Dar ma gandesc ca o sa treaca atat de rpd ca nici n-o sa-mi dau seama; si o sa ma trezesc ca eu nu mai am nmk de planuit, nmk de aranjat, de cumparat! Tare sucita mai sunt...offf

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"



da, asa o sa fac:)
ma crezi ca si eu nu mai am rabdare? si mai am atatea de facut si de vorbit si de aranjat.
daii, iti trimit un pm:)

Mergi la inceput