Miresici frumoase de 2007 (4)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna miresicilor,ce mai face-ti,cum mai sunte-ti cu emotiile ?
Mai da greu mai merge la noi,miresicile de 2006 sunt deja la alt capitol nou.
Fetelor vreau sa va intreb daca ati citit subiectul cu " POVESTEA NUNTI...SAU NUNTI DE POVESTE " ? Este extraordinar subiectul.
Imi doresc din suflet sa-l continuam noi,sunt niste povesti si peripetii incredibil de frumoase din timpul nuntilor,ar fii sa scriem si noi pe acolo si voi care ati facut nunta deja.

Astept un raspuns in legatura cu acest subiect.
Daca va place hai sa ne bagam.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Inca ceva, fetelor am citit lista facut la prima pagina de Josefine,din cate miresici sunt doar noi mai figuram pe aici, restu pauza....,ce se intampla domne cu ele ? Cred ca au uitat de noi. Sunt dezamagita

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Fetele cochetele, am vb cu doamna noastra Andreeutza, care mai are putin pana sambata. Si-a luat coronita frumoasa frumoasa, si-a facut proba la coafor, cu coc simplu, si parul intins (pt cine nu o stie pe Andreeutza are parul cret...rau), este aproape gata!
Acum ca am dat raportul, vreau sa va intreb si eu ceva: machiajul cine vi-l face fetelor??? Aveti vreo recomandare ceva? Josefine, tu ti-ai aranjat sa fii bella???? Eu am nimerit ca la cununia civila sa fiu machiata de o tipa care atunci era gravidutza in 8 luni, si acum nu stiu cum sa dau de ea. Mi-a placut enorm cum m-a facut, exact pe gustul meu.
Pupicutzi


http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Daii, eu am noroc cu sora mea , care macheaza superrr,vreau sa-ti zic ca ea s-a machiat singura la nunta ei si era superr,eu am fost la sfarsitul anului trecut la o petrecere si m-a machiat de nu le venea sa creada colegelor mele ce bine este facut. Aici chiar am noroc,dar sa vad ce voi face cu coaforul,cred ca le dau foc la alea daca nu imi fac ce vreau eu.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns serenaxxx spune:

Buna Miresici !! Sunt nasica anul acesta si m-ar interesa parerile voastre sincere ..La ce suma de bani va asteptati de la nasii vostrii ??

O inscriu si eu pe sora mea, care are nunta anul acesta pe 1 iulie,
( pe listutza voastra plina de miresici frumoase )
Ca pregatiri ..numai are multe ..a rezolvat cu restaurantul , biserica Sf Spiridon Cel Nou , o parte din muzica , fotograf ( un om de nota 20 ! ) masina pt mireasa ..Rochitza , costumul de ginerica ..
Abia asteptam nunta !

http://community.webshots.com/user/serenaxx100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Buna miresici!
Am foarte multa treaba, e groznic azi la serv, si totusi am intrat o secunda sa-i spun Andreei ca-i doresc o nunta ca-n povesti, sa se simta ca o printesica ce este, multa dragoste, si....sa nu-l calce pe Dragos pe picioruse la dans! Casa de piatra si multa multa fericire
Pupici, fug ca au venit nebunii!!!!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Andreea, multa fericire si implinire alaturi de sotul tau! Vila de piatra! (heh, asa cica se ureaza mai nou)


daii, spor la munca. eu ma fac in focsani, tot cine m-a facut la civila. La par ma tund si ma vopsesc in bucuresti, eu sunt multumita de tip, claudiu de la blondi. dar de coafat tot in focsani, ca nu am cum in bucuresti. iar cu machiajul, daca nu o gasesti pe tipa care te-a machiat, am auzit de cineva-si am vazut si poze, care pare buna. dar nu stiu pretul, daca vrei, pot sa ma interesez. face si proba gratis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreeaElena spune:

Buna fetele, nu am mai postat de multicel pe aici..dar nu puteam rata ocazia de a-i ura Andreei Multa fericire, o nunta minunata si numai bine...ce emotii trebuie sa aiba..cand ma gadesc ca mai am doar 2 saptamai mie mi se pune un no in gat si nu mai respira...mie un pic fricaaaa....nici nu vreau sa ma gandesc la tonele de emotii pe care o sa le am!!!!!!!!
Mai am inca de rezolvat partea cu "ce imi pun in par si la gat" Avand in vedere ca rochita are firicile argitii pe ea...trebuie sa imi pun argint la gat....dar seturile frumoase pe care le'am vazut pana acu depasesc 10 mil...asa ca imi trebuie gablonturi..aveti idee de unde sa cumpar ceva frumos?
Eu am incercat magazinul de pe lispscani, despre care vorbeati, dar era inchis sambata trecuta........aveti idee ce program are magazinul?

va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici scumpici! Cum incepeti saptamana? Cumva cu vajait de motoare forjate in urechi??? Cine sta in Drumul Taberei stie despre ce vorbesc!
Mai intai de toate LA MULTI ANI, ELENE SI CONSTANTINI!Sa fiti sanatosi, voiosi, voinici!
Dragele mele, am vorbit cu proaspata noastra miresica Andreea sambata, cand se pregatea la manichiura si coafat, avea emotii, dar sunt convinsa ca totul a mers ca pe roate si s-a simtit ca o adevarata printesa. Andreeutza, stiu ca e prea devreme dar te astept sa ne povestesti cum a fost si poate daca ai invatat intre timp sa ne arati si niste pozici!
Petreceri frumoase azi si o saptamana frumoasa!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

CASA DE PIATRA, SA FII FERICITA SI SANATOASA Andreeutza.
LA MULTI ANI,sarbatoritilor de azi ! ! !


'cesc miresicile.

annes

Mergi la inceput