Nasici de 2007! (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by blanca000

Putea sa lispeasca"nea Ion..ca doar e si el om"..deci fete ghici cine e Nasa de 2007..well yes..me me me..sa-mi traiasca toti finii...

Nunta noastra
Nasi de cununie 2005
Nasi de botez 2006
Nasi de cununie 2006



ce nasica tanara si frumoasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Blanca felicitari! Eu de-abia astept sa-ti vad rochia, va fi creatie noua?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bianca felicitari!!
se pare ca nu trece an sa nu nasiti!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

April, sa va traiasca finii!!
Weekendul acesta e randul lui abibrinza..asa ca distractie placuta!
Ralucris, felicitari pentru sarcina! sa ai un bebe sanatos si mancacios!
Blanca000, cand veti cununa anul acesta?ca sa te pot trece in listuta..
fetele..nu am reusit sa ajung pe la magazine sa imi caut material de rochita..nici nu stiu daca au aparut materiale de primavara-vara..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Cristina materiale faine in Iasi gasesti la Casa Giulia, langa liceul V Alecsandri, in spate la Moldova Mall. Desigur, Casa Modei e o alta varianta.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Eu am fost zilele astea prin oras sa imi arunc un ochi la rochii, am vazut cateva modela, insa mai astept putin caci de-abia de-acum incolo am vazut ca baga in magazine si modele noi.Am probat cateva, unele mi-au fost mici , altele mari , ma refer la cela care imi placeau, una care imi era buna si-mi placea tare mult nu mi-a placut culoarea(verde), iar alta culoare modelul respectiv nu avea nr. meu , mai cautam , peste 2 sapt., vreau sa merg sa dau si comanda de lumanari.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Aaaaa, am uitat sa va intreb, voi va-ti gandit la lumanari din ce flori le faceti?
Unde voi face eu lumanarile, costa 6 mil. cu tot cu buchete, din trandafiri, iar din crini 5 mil. tot cu ambele buchete.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Pai cred ca pe 03.06..e o poveste frumoasa, viitorii fini sunt impreuna din Ianuarie (dar se cunosc mai demult) si ne-au anuntat ca se casatoeresc civil cu 2 saptamani inainte, pe 14.04. Sotul meu cu o prietena de-a ei au fost martori iar acum vor sa faca si nunta tot la fel de repede si chiar au gasit restaurant dar se duc samabata sa stabileasca detalii.
Asa ca presupun ca pe 03.06..dar nu spun inca ce rest si biserica ca nu e totul f sigur..

Inca nu stiu ce rochita, caci deja as cam fii in criza de timp dar m-am gandit la culori..vernil si auriu+ neaparat bucle prinse intr-o parte cu ceva auriu..ma rog asta e prima idee..vad eu..
Din partea lor mai bine am face nunta imbracati in piele pe motociclete..cool nu?

Nu ma agit foarte tare (ca deh! am deja experienta) dar voi face totul perfect :d..sper

Aaaa..flori ce vor ei, nu le impun eu nimic doar ma conformez..am deja floraria mea care le face super..

Nunta noastra
Nasi de cununie 2005
Nasi de botez 2006
Nasi de cununie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Eu una de-abia astept sa te vad. Sigur vei fi cea mai frumoasa, pur si simplu radiezi!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Eu am intrebat-o pe fina ce flori vrea la lumanari, si mi-a spus din ce vreau eu, ea nu are nici o pretentie, asa ca eu vreau din trandafiri, numai ca nu sunt sigura ca vor tine o zi intreaga, caci pe 2 iunie eu zic ca va fi destul de cald, la floraria unde le voi face mi-a spus ca imi garanteaza ca vor tine,caci le va pune burete, numai ca eu sunt Toma necredinciosul, caci stiu ca tranfafirii se ofilesc destul de repede(adica se plostesc ).

Feteloe care nu sunteti la prina experienta de acest gen, am si oeu o dilema, florile trebuiesc sa fie de culori diferite la lumanari sau le pot face la fel???


Mergi la inceput