Clipe din trairile sufletelor noastre...(15)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Nu cred sa se supare cineva daca intra si Yana si Bagheera in joc, asa cum spun baietii, ori le vor da din urma Brendei si lui Miha, ori Brenda si Miha nu le vor da lor cand le vine randul. Iar uneia din ele pot sa-i cedez locul meu din coada listei.

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu ma gindeam ca daca nu ne dau noua,eu si Miha vom avea de asteptat doua luni in plus cind va fi sa ne vina rindul,iar ele vor primi cu cite 1 milion mai putin cind le va veni lor rindul,deci sint dezavantaje de ambele parti....

Asa gindesc eu,acum....ziceti si voi cum e mai bine,ar trebui sa le intrebam si pe ele.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Dom'le e bine acasa, am intrat sa vad ce faceti... cat ma lasa Thea
Brendulina, iubita, cum poti tu sa spui ca nu te-am invitat? Pai n-am zis de vreo 3 ori si la mine ca va mai astept? Si tu ai zis "esti departe rau mai!". I-am zis lu' Marce pt ca ea a zis ca mai vine
Da' si pe tine si pe Alma va astept negresit macar o data pt ca ati promis si n-ati mai ajuns. Da?

Marce, merci pt complimente! Mie-mi sunt dragi amandoua de nu mai pot si incerc sa le fac sa se simta ambele la fel de iubite, chiar daca acum Thea e rasfatata, dar Denisa stie si intelege pt ca e un copil nemaipomenit!

Acum am extrasu' de cont in fata si trimit din nou imediat. Se prea poate sa fi dat eu datele pt alt cont. Mea culpa!

Cu fetele care mai vor sa intre in joc, cum le vine si lor bine eu sunt foarte de acord!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Eliza, ma intereseaza tot ce ai de spus in legatura cu subiectul asta. Stiu k ai fost tot la Anca. Si tu esti o dovada vie k totul a fost ok si cred k si dpdv chirurgical, totul a fost cum trebuie. As vrea sa stiu mai mult despre anestezistul cu care lucreaza. Care e sistemul lui Anca in spital, de la internare pina cind te ia la operatie, cit te tine in total in spital, de cite ori vine sa te vada personal dupa ceza etc. Mi-ai mai spus tu ceva detalii mai demult dar nu am apucat sa te intreb tot. Teoretic sint programata intr-o vineri. in cazul asta, trebuie sa merg de joi seara in spital? Mi se mai fac analize? Dupa ceza, dak vine weekend-ul, mai trece cineva sa ma vada?
Tie cine ti-a zis de problemele cu uterul? Cumva ..Chiteasca ...?
Brenda, Miha ar vrea sa vada pe toata lumea cit de des, numai k nici una nu si-a exprimat aceasta dorinta in mod expres si sa insiste sa se vada, cum am facut eu cu ea. Asta pt k eu mai am timp liber deocamdata si in limita starii mele fizice bune, am sa trec mai des. Dak vrei, poti veni cu mine, ma gindesc la o vineri seara, sau peste we... dar parca mai mereu nu ai timp liber k esti ocupata cu altele. ...(in special cu gatitul)
Ameera, sintem pe aceeasi lungime de unda...




Marce 34+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

A! Alma, pai deja in mai fac 2 ani deci un an il aloc timpului de cunoastere, tatonari, alte alea... si pot sa zic ca ma si tin de cuvant adicatelea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yana25 spune:

Buna seara!
Va forumati de numa numa ,nu mai fac fata la citit..tare harnici sunteti:)

Eu inca trag cu insomnia,adorm la 6 am si ma trezesc la 3 pm:((sper sa treaca !!!!!Bb a inceput sa loveasca puternic,da nu suficient cat sa nu ma lase sa dorm:)
Cu jocul ,ar trebui sa ne punem de acord,mie imi sunt convenabile ambele varinate,vb si cu bagheera:) ca la urtmatorul meeting sa fie rezv treaba..
pup pe toata lumea dulce dulce...revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

De acord si eu sa intre fetele in joc. Pot trimite luna asta lui Miha banii si cand pot, sa trimita si Brendei cate 50 lei, ca sa nu fie nici o problema. Insa o sa le vina randul in vara, dupa Ameera. Am trimis din nou banii, de data asta, fiind alt cont, sper sa nu mi-i mai returneze .

Miha, nu e obligatoriu sa tatonezi un an, daca Alex se ofera, deja il cunosti , e de-al nostru.
Fetele tale sunt niste scumpe, Thea iti seamana, parca si Denisa un pic. Bafta multa anul asta la capacitate! Se mai da?

Marce, profita de plimbari cat mai poti, ca dupa aia vreo luna cred ca nu mai apuci sa iesi, decat pe fuga.

Pe mine ma cam doare o masea, cu tot cu ureche, cred ca am prins vreun curent, imi fac un ceai si iau o pastila, apoi ma apuc de invatat, daca nu gasesc nimic interesant la TV.

_
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Alma, pai Alex zicea ca vine in petit, sau nu mai stiu eu cum e treaba, cand vii in petit nu vii pt ca ajuti pe cineva sa se insoare/marite? Te duci pt tine???

Cre' ca tre' sa mai ies in lume ca m-am ramolit... nu mai percutez cum tre'be! A'ica am raspuns taman aiurea lu' Alex!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Miha,Marce,io glumeam,sper ca n-o luarati in serios.....
Mai zise si alex mai ieri de burtica lui preferata si era gata sa ma inverzesc....
Da' fie vorba intre noi,marce-i o dulcica,nu poti sa-i rezisti.....

Asa ca nu va ambalati,o s-o chem si io la mine....hi,hi,hi.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:


Serios ca mai facut sa rad Brenda... da' numa' pe Marce o chemi? Pe mine nuuuuuuuuuuuu?????

Mergi la inceput