Clipe din trairile sufletelor noastre...(15)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Yasmine, am raspuns pe PM.
Fetelor...si nu numai, dak tot vine si Yasmine sapt viitoare, nu vreti sa treceti toate (cele care puteti, bineinteles) pe la mine? Pt k dupa aia o sa mai am aprox. 2 sapt si ...GATA! Vine momentul! ...cine stie cind ne mai vedem dupa aia! Ce ziceti? Hai k va dau suc si prajiturele...
Yasmine, cam cind ai putea? In care din zile si cam la ce ora? Poate isi fac si fetele programul inca de pe acum si vin la intilnire. (o sa fie weeekend-ul 2-4 febr...da?)
In alta ordine de idei...se pricepe cineva la legislatia cu privire la proaspetele mamici? Sau la kestii legate de firme particulare?
Alex, unde estiii? Poate ma ajuti tu...

Marce 35+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Marce, ce anume te intereseaza din legislatia referitoare la mamici?

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Marce sambata ar fi bine zii tu ora si imi fac eu programul in functie de, eu ajung vineri seara in bucuresti, sa vad unde ma cara prietenii mei vineri seara, ca astia nu prea stau pe acasa, si sambata dimineata te sun, am primit mesajul, am si raspuns.

In alta ordine de idei, nu pot folosi de acasa Yahoo Mess (what a mess). Am downloadat versiunea 8.1 si imi baiguie mereu ceva de proxy, sau ca nu sunt online, ceea ce e imposibil, am incercat si sa iau o versiune mai veche, si acelasi rahat.

Am avut la cabinet o versiune mai veche, si pe 18 ianuarie am reinnoit-o si merge, de ce acasa de la laptop nu vrea?? Aveti alte idei de ce as putea face? Sau tre sa vb cu toti prietenii sa-si ia si msn ca ala imi merge acasa. Am auzit de la un prieten ca cica Yahoo inchide messenger, dar asta aud de cinci ani, si nu s-a intamplat pana acum.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yasmine, incearca www.meebo.com si te poti loga de acolo pe yahoo mess. Nu poti vorbi la microfon, dar mcar poti sa chat-uiesti

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yana25 spune:

Buna seara tuturor.
Eu am racit din nou :( nu stiu cum am reusit :(( si nu da semne ca ar vrea sa treaca
Brenda sa ne tii la curent cu starea ta de sanatate.
Gabi ma bag si io la vanatoare,am talent nativ
Yasmine,ai hainutze de baietzel?
Yagmur tine-o tot asa:)
Marce ,io zic ca o sa fie in jur de 3700 gr
Alex,felicitari pt primul tati
Ameera spor si rabdare la supravegheat bb umblator si curios si rabdare la impaketat hainutze:)
Pupici de la licurici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Yanaam, o sa fac 2 pungi una de fetite si una de baietei, sa le impartiti voi. M-au rupt astia cu pretul biletului de avion, mama lor, dar daca mi-am pus in cap sa merg, merg.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yasmine, vii cu Carpatair?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna,la gagici! Si la baieti!

Mi-e somn,evident......sint darimata.La noi s-a cocotat un "student" in virful unui stilp electric si de 6 ore se chinuie toti sa-l dea jos,dar nu reusesc.Abia acum am aterizat acasa,ca deh....alarma maxima pe acolo.....

Mai,io sper sa nu fie vreo hepatita,chiar si de tip A,ca nu-i de gluma.Doctorul vine abia joi,cred ca ar trebui sa fac o ecografie,dar mai cred ca ar putea fi si de la anticonceptionale,asa ca ma mobilizez si poate maine merg la ginecolog,sa vad daca mai e cazul sa le iau si pe alea....
Am trecut la regim alimentar,las curele,ca oricum mare lucru n-o sa am de mincat.
Nu mi-am imaginat ca asta va fi cea mai buna metoda de a reusi sa ma abtin de la mincare.Troneaza pe masa mea de la bucatarie un castron pliiiin cu snitele,dar pe cuvintul meu daca ma voi atinge de unul....O sa-mi fac niste piept de pui la gratar.....sau mai bine un iaurt si gata!

Simbata eu lucrez,dar dupa-amiaza as putea,daca nu cumva ma duc la ziua de nastere la care trebuia sa ma duc simbata trecuta.Si care s-a aminat.
Dar as vrea sa ne vedem,desi nu-s in apele mele.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Apropos......banii pentru Miha s-au strins toti?

Cum a ramas cu Yana si Bagheera?

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yana25 spune:

Bsr tuturor
Multumim pt hainutze Yasmine
Brenda nu stiu cum a ramas cu banutzii,mie imi convin ambele variante,vb cand ne vedem.
Pupici de la licurici

Mergi la inceput