Clipe din trairile sufletelor noastre...(15)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Gabi vin cu Taromu, ceea ce se cheama Gabelflug, adica de la Frankfurt la Timisoara si inapoi de la Bucuresti la Frankfurt, vineri tre sa zbor de la timisoara la bucale, da ala il cumpar acolo.
Deci fetele va pup si va vad!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yasmine te-am intebat pt ca am vrut sa zbor pana-n Munchen cu Carpatair si pt un adult si un copil era 490 euro dus-intors. Si Munchen e mai aproape decat Heidelberg. Asa ca am renuntat si am mers cu autocarul. N-am facut 5 ore ci 24, dar totusi pt 130 de euro. Am rezistat cumva si noi...

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Intru si eu acuma sa va urez o noapte cat mai frumoasa.
Se pare ca eu nu mai gasesc timp sa postez prea des. Luca e activ in timpul zilei si seara vin colicii peste noi.
Yasmine, cand vii la Cluj sintem si noi alaturi de tine.... asta ca sa stii...
Marce, eu zic 3300 (ca sa fie ca la Luca). Ce frumos ca iarasi va intalniti.. eu stiu ca va tot "amenint" cu venirea mea, dar cred ca mai dureaza ceva...
Brenda, tin pumnii sa nu fie hepatita.. eu cred ca este tot de la surmenaj. Pot sa vin eu sa pap castronul?
Eu am reusit ieri sa trimit banii ptr Miha.
Yana, sa te faci bine repede, repede...
Gabi, ma inscriu la vanatoare.. si eu ajung repede de la Cluj.
Ameera, Alma, Bagheera
Sint atat de franta... fug si eu sa fac un dush si sa dorm, pana nu-mi da Luca trezirea de noapte...

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Gabi merci de meebo.com, am reusit sa intru pe mess, ca 8.1 nu merge. ID meu e cora2402 cine vrea sa ma adauge.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

quote:
Originally posted by Yana25

Bsr tuturor
Multumim pt hainutze Yasmine
Brenda nu stiu cum a ramas cu banutzii,mie imi convin ambele variante,vb cand ne vedem.
Pupici de la licurici



Yana nu posa mai conectez nika, nici msn, nic yahoo, si-a dat duhu si meebo.com, mac la somn sa fac naveta de sus jos la puii mei. Pe maine!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Somnic pufos la toata lumea. Nu pot sa dorm si nici pe forum nu prea am ce face, doar citesc. Nu stiu cat o sa mai rezist in ritmul asta.
Marce, cu ce sa te ajut? Maine sper sa raman in oras si poate intru de dimineata pe messenger sa vorbim.
Noapte buna tuturor!


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Haideti la capitolul 16!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna dimineata!
Cum ati dormit? Mie nu-mi mai ajunge somnul, ma obisnuisem in concediu, cand ma trezeam la 10. Stiam eu ca atunci cand incepi sa imbatranesti, nu mai ai somn, dormi foarte putin. Sa inteleg ca eu incep sa-ntineresc?



_
Poze noi

Mergi la inceput