Clipe din trairile sufletelor noastre...(15)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pai dap,cind scriu io mai mult nu mai scrie nimeni,cind lipsesc va turuie guritele.....
Pai o sa lipsesc mai mult,ca-mi place cind activati!

Io am fost prin Auchan,mai mult m-am plimbat,ca ne daduse tata niste bani sa luam cite ceva prin casa si ne-am delectat privind....
Am intrat pe urma pe la Bam Boo,unde mi-am luat niste betisoare parfumate cu pachouli si miros de padure verde.....moamaaaaa.....ati fost vreodata in padure primavara? Cind totul miroase a verde crud si proaspat si simti cum renaste totul? Asa miros betisoarele astea,fratilor.Abia astept sa vina primavara!

Acum facem baitza,si eu si Diana,dupa care ne punem niscaiva filme sa vedem....cu popcorn,evident.....mai putin eu,eu ma limitez la mandarine!

Pup pe toti!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Io intru scurt sa raspund la apel . Brenda, nu vorbesti singura, ca eu una de citit citesc constincios, da' ca sa scriu imi trebuie aprobare speciala de la fi'mea. Iar astazi m-a terminat, nu stiu ce-a fost cu ea, ca n-a dormit deloc, nici macar la plimbare, si e asa de fresh si plina de energie de zici ca abia acuma s-a trezit
Vizionare placuta la filme, tie si Dianei.

Week-end placut in continuare tuturor.

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

De grabita ce sunt am si uitat ca avem un sarbatorit. Alex, LA MULTI ANI, sa-ti creasca puiul mare si frumos si sa aiba parte numai de bucurii. Petrecere frumoasa!

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Brenda, ce dor mi-ai facut de padure si primavara.
Astazi chiar ma gandeam ca este o vreme de plimbat pe dealuri.. dar inca nu am cum cu Luca.
Ameera, si Luca e la fel de activ... chiar si acuma scriu cu el in bratze dupa care mergem sa dansam.
Si asteptam musafiri... cu tort si vin. Dupa care, eu voi iesi in oras ptr vreo 2 ore. Ma duc la dans!!!
Revin maine cu amanunte...
PupiciYagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Wow, Yagmur!! La dans?!?
Eu nici nu mai tin minte de cand n-am mai fost la un dans... adica asa in oras, nu petrecerea cuiva acasa

Da' lasa ca ma fac eu mare... sa vedeti voi!!!

Distractie maxima Yagmurica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Brendulina, ma uit si eu la "Destul" cu J Lo... asta da film sa-ti vina sa-i bati pe toti aia care isi trateaza sotiile ca pe proprietatile lor!

...mda, evident ca cine stie cunoaste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Io am vazut un film de animatie pe care si l-a luat Diana,"Caruselul magic",dupa care am terminat de vazut "National treasure",cu N.Cage,il incepusem alaltaseara.....

Astept luni sa-mi aduca cineva "Diavolul se imbraca de la Prada",am inteles ca-i bunicel desi nu chiar la inaltimea reclamei care i se face....

Ce-o face marceeee?

Si editez ca am uitat sa spui cit o admir pe Yagmur! Bun,dar ma tot intreb:poti sa dansezi,Yagmur? E ok operatia?

Cit despre bebei activi....ziceti merci ca nu-s niste pampalai.....

Gabi pe unde o umbla?





BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

La multi ani, Claudiu! Sa nu-ti lipseasca nimic in viata, sa te bucuri de frumos, de iubirea cu care esti inconjurat si sa nu uiti ca intotdeauna vei avea sprijin in taticul tau!

Yagmur, distractie placuta si bravo tie! Asa ar trebui sa facem toate, nu ca eu n-as face

Brenda, sa-ti imprumut pisica mea? Nu stiu metode, ca pe ea am tot spalat-o si i-am pus zgarda, in casa n-am avut deloc.

Ioana, bine ai revenit! Sa fiti fericite in casa noua si mult succes cu magazinul!

Lucian, nu crezi ca e prea mare pedeapsa? O luna e enorm pentru un copil de 7 ani. Iar daca a vrut la mama, ca tot nu are tv si calculator, nu-i bine, o sa speculeze asta. Ma pedepseste tata, plec la mama si invers. O fi avand si el o perioada mai proasta, trebuia sa-l iei cu binisorul...

Marce, weekend placut cu "taticul"!


_
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Buna. Mi-am petrecut seara cu fiica-mea si cu o prietena a ei, impreuna sunt bomba atomica...:D Si cealalta fetita are cam acelasi temperament, asa ca am avut o seara plina. In prima parte, s-au inteles bine, nu s-au vazut de vreo saptamana... Una era Scufita Rosie, cealata, bunica Scufitei. Oricum, povestea s-a terminat cu fiica-mea care alerga si tipa cat putea de tare: "Lupuuuuuuuuuuuuuuu', ajutoooooor". Evident ca amandoua au fost lupul, pe rand.:D Dar la un moment dat au inceput plansetele si certurile si schimbul de replici: "Nu mai vin la tine." "Nici eu nu mai vin la tine." "Nu mai suntem prietene." "Mi-a venit o ideee"... Si o runda de trasnai. Si din nou: "M-am suparat pe tine. Ma duc sa te spun.":))) Pe a mea am reusit s-o adorm, ca nu a dormit la pranz, era rupta de oboseala. Pe cealalta... am pus-o in pat, i-am oprit desenele... si sper sa adoarma si ea curand. Nu mai spun ca toate cutiile cu jucarii au fost rasturnate in mijlocul camerei, apoi imprastiate in toate colturile casei... Am incercat sa le determin sa ma ajute sa le strang, fara succes insa. La prostii, se inteleg de minune, asa ca am primit de la ambele replica: "Noi nu vrem. Strange-le tu."
Sa aveti o seara frumoasa.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ioana,de unde mai esti?
Cum o stiu eu pe Cata tonica,imi imaginez cum fuse cu o a doua.....

Noapte buna,copii!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput