Clipe din trairile sufletelor noastre...(15)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Nici nu am vazut k facuse Miha cafea...Ce ne facem k e prea multa acum!

Yagmur, nu te speria, iubita, asa tare! K bebe e scafandru din burtica. Si nu ai vazut bebeii pe la tv k ii baga in apa sa ii invete sa inoate si crezi k tot timpul le tine cineva capul afara?
I-a intrat ceva apa in nas si nu e placut cu siguranta. Nu cred insa k i-a ibtrat si pe guritza k e prea mic k sa stie la ce mai foloseste gura, inafara de supt. Si nu esti o mama handicapata. Se poate intimpla oricui. Data viitoare o sa stii si o sa ai grija de asta. Nimeni nu s-a nascut invatat. Si dak plingi mult pe linga el, plinge si el k te simte.

Marce 35+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ahhhh ..inca ceva Yagmur, cred k ai pus prea multa apa in caditza. In caditza lui ii faci baie? dak da, ii pui numai 1/3 apa inauntru. K bebe e mic, in casa e cald si oricum ii faci baie in citeva minute. In felul asta nu e nici un risc cind il intorci. Cind o mai creste un pic ii pui apa pina la jumate de caditza. (eu asa am citit...nu dati cu rosii!)

Gabi,

Alex, bine te-am gasit! K ne lipseai ...

Marce 35+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Yana, da' daca tot iti place tie numele asta de ce nu-i spui Yanni? Eu recunosc imi place de tip si muzica lui!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Uaaaaaa... ce frumos ar suna: Yanni Cosmin!

Marce 35+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yagmur, asa ca idee, exista burete special pt baita. Eu am avut la amandoi. E supercomod, nu tb sa tii bebele in timpul baitei, si nu e nici pericol de bb scafandru Si te mai scutesti si de cateva hohote de plans

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Gabi, ce fel de burete? Sustine bebele cumva? Unde se gaseste?

Fetelor si nu numai...dak nu ne vedem weekend-ul asta, ne vedem sapt viitoare? Eliza, mai poti? Miha...? restul lumii?

Marce 35+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Marce, promit ca am sa caut poza cu Lili in baita si-ti trimit. E un burete de grosime de 10 cm, marime aprox cat bb, putin mai lat, forma de bb, se pune in vanita. Explic mai greu, dar in poza vei vedea despre ce vorbesc.
Eu mi-am luat-o din Ungaria, dar mai demult am vazut si la noi in comert.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Mai, eu in principiu incerc sa plec din Bucuresti in fiecare weekend :-) Acum saptamana asta nu pot pentru ca am botezul nepoticii.
Oricum, vorbim saptamana viitoare joi sau vineri si vedem cum facem :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Da' nu putem sa ne vedem asa pe joi sau vineri? Ca-mi iau si io liber de exemplu
Week-end pt mine inseamna munca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Fetelor, ma tot gandesc...poate ma lamuriti voi. Era la un moment dat o discutie, despre a fi tata fara voie, discutia aceea aprinsa despre numele pe certificatul de nastere al copilului.
Ce vreau eu sa stiu: parerile voastre, de ce insistati atat de mult sa fie o relatie intre copii si parintele care nu e permanent cu el?
Nu ma refer la acea discuie, ci in general, dupa un divort. Ma intereseaza in mod express raspunsul. Apoi am sa spun si de ce.
Multumesc!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput