Mamici de martie - aprilie 2007 (14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla_lia spune:

Buna dimineata!
Vin si eu la raport. Am reusit sa racesc :( si de cateva zile nu pot sa dorm prea mult noaptea (am nasul ff infundat si ma sufoc). Oricum ma bucur ca nu am facut febra. In rest nimic nou.
Rebiana iti zic si eu bafta la examen.
V-am pupat!

Lia 27+ Cand vine Iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Rebiana bafta la examen!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 28+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Fetelor maine ma duc la doctor. Credeti ca a venit momentul sa-l intreb cum e mai bine sa nasc sau sa mai astept putin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gata... m-am intors de la doctor...
Pana acum e totul in regula cu cerclajul... cu firul.
Cuminte in pat... si daca se poate sa fac pauza la tratamentul cu Gynipral... pt. ca ce-i mult strica... e posibil sa nu-si mai faca efectul. Daca e totul ok cu no-spa si scobutil, nu mai iau... macar 2 sapt. Sa vedem..

La urmatoarea consultatie trebuie sa fac eco. si pe urma analizele din trim. III.
Pana atunci stau cuminte.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

poza

incerc sa pun o poza nu stiu daca imi iasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

se pare ca nu merge, cine are timp sa-mi explice??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Misha_tp spune:

Fetelor, am vazut ca mi-ati completat data nasterii, numai ca e vorba de 3 ianuarie, nu 1 martie. Tocmai am schimbat prefixul ieri :)

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

MISHA !!!(cu intarziere dar asta e ne cerem scuze)

In sfarsit am reusit sa cumapar caruciorul si cosul de masina.Am pus cateva poze dar doar cu cosul montat pe carucior pt. ca aseara dupa ce am luat caruciorul in loc sa vin acasa sa facem poze sa ma bucur de el am fost cu sotul la spital l-a luat o criza de rinichi,el nu a avut niciodata asa ceva i-au pus o perfuzie,analize si in final ne-a dat drumul acasa pe la trei dimineata dar slava Domnului ca nu are pietre sper sa nu fie nimic grav. Oricum sunt multumita ca mi-am satisfacut dorinta si l-am luat pe acel care mi-a placut!Sper ca si bebelina sa fie incantata.

Pozele le-am pus in album nu ,nici eu la fel ca si KMI nu stiu cum sa fac sa apara in mesaj poate ne ajuta careva.

PUPICI PE .

Laura25+Arianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Buna fetelor,
Eu nu prea pot sa mai intru asa des pe forum ca ma monitorizeaza astia la munca da o sa intru de acasa, asa ca o sa dau raportu mai mult seara.
Noi suntem destul de bine, nu prea dormim noaptea si abia astept sa merg la control pt ca ieri cand am facut baie am observat ca colul e cam deschis si imi fac griji. Sper sa nu fie nimic.
Loradin saracuta prin cate ai trecut, esti o luptatoare si sa dea Dumnezeu sa duci cu bine sarcina pana la capat.
Multa bafta Rebiana la examen. Trebuie sa ma apuc sa imi fac si eu proiectele pentru experti ca am cam intarziat.
Eliana ma bucur ca esti cat de cat bine, desi cred ca ti-e greu sa stai in pat cuminte cu inca un copil mic.
Va pup fetelor si multa sanatate.

Cria 23+ cu

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev117pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

LA MULTI ANI Misha cu intarziere.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev117pr_.png

Mergi la inceput