Clipe din trairile sufletelor noastre... (13)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

La multi ani cu intarziere pentru Nicolae si Nicoleta!
Chiar daca n-am primit nimic de Mos Nicolae, n-am simtit lipsa cadourilor, ca doar am avut parte de destule cu 2 zile inainte. Chiar si azi, cand am ajuns la serviciu, am fost cadorisita cu doua lumanari dragute de sezon de la o prietena cunoscuta pe DC, care ulterior mi-a devenit si colega .
Diana a primit o bluza de la mine si bomboane Rafaello, iar de la tatal ei un set cu caciula si fular.

Alex, dar stiu ca v-ati rasfatat de Mos Nicolae! A mai ramas ceva si pentru Craciun?

Marce, felicitari pentru instalarea Internetului! Frumos cadou de Mos... O sa ne auzim mai des.

Brenda, lasa ca scapi tu de programul de 8 ore. Eu, dupa atatea zile libere, m-am trezit cu greu de dimineata, nici nu vreau sa-mi imaginez cum m-as putea trezi la ora la care o faci tu . Din pacate n-am vazut stirea si nici azi n-am sanse, cred ca a fost emotionata Diana.

Ameera, asa este, din pacate am devenit dependenti de Internet, care chiar daca are si o parte buna, are si destule rele. Imi pare rau ca nu mai ai activitate in perioada asta, tu nu ai concediu de maternitate platit?

Gabi
, iti tin pumnii stransi astazi, sa poti savura si tu sarbatorile in liniste!


Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Eliza, Gabi, Marce, Ameera multam fain pentru incurajari. Chiar ma simt mult mai bine si bebe Luca a miscat mai des..... l-ati incurajat voi...
Azi merg la control si va dau vesti diseara; dar ma simt mult mai optimista...
Mosu' a venit la mine cu o pereche de cizmulitze... mai trebuie sa-mi gasesc ceva de imbrac pentru balul de Craciun de sambata... dar cam greu, avand in vedere ca sint ca un butoi atomic.

Brenda
, imi pare tare rau ca am ratat stirea... mi-ar fi placut mult sa o vad pe Diana.
Marce, ce cadou frumos de Mos.. acum o sa fim in legatura mai des...
Eliza-Nicoleta La Multi Ani!

Fug in oras acuma, e o vreme superba in Cluj si e pacat sa nu ma plimb....

Pupici,

Yagmur 37 + bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

MErsi fetelor... deci... o zic in soapta ca nu am inca sentinta in mana, dar: AM TERMINAT!!!! SUNT LIBERA!!!!!

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Felicitari, Gabi, iti urez ca viata sa-ti deschida noi usi, sa te bucuri de copii si aveti parte de multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Felicitari Gabi, ai scapat de necazuri! Sa fii fericita impreuna cu ai tai copilasi, ca timpul le va aseza pe toate...

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Gabi, felicitari! Acum incepe o noua viata pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

multumesc, fetelor!!!!
Acum chiar ca nu stiu ce urmeaza... vine decizia, asteptam sa fie definitiva, adica pana in 6 ianuarie, nu? De fapt nici nu stiu acum cum ma cheama Inca numele de casatorie, sau deja numele de fata?

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Gabi, din cate stiu eu, decizia definitiva si irevocabila se da peste o luna, cand trece termenul de apel (adica termenul in care unul dintre voi se poate razgandi si poate introduce actiune de anulare a divortului )
Cu numele, depinde ce ai cerut. Eu una am cerut sa ma intorc la numele de fata (si a scris avocata lucrul asta in actiune) iar judecatoarea a aprobat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Astepti decizia definitiva si irevocabila, te duci si-ti faci o copie legalizata, apoi cu ea poti sa-ti schimbi buletinul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Gabi, ma bucur ca totul s-a terminat cu bine si ai incheiat acest capitol. Iti doresc ca de-acum incolo sa ai parte numai de bucurii alaturi de copiii tai.

Ameera si Sara

Mergi la inceput