Clipe din trairile sufletelor noastre... (13)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Yagmur, in ultimul trimestru de sarcina, Alex a stat foarte linistit. Aveam si eu zile in care intram in panica pentru ca il simteam doar seara. Daca nu l-ai simti deloc, atunci ar fi o problema.
Si nu are nici o legatura cu personalitatea copiilor de dupa.. Alex al meu este o mica dinamita, chiar ma mir cum de a stat atat de linistit in burtica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

LA MULTI ANI, MOS NICOLAE!!!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Eliza, La multi ani!
Yagmur, mie toata lumea imi spunea ca bb din burtica se misca mai putin in ultima luna pt ca nu are loc, pur si simplu.
Ai mei ori nu au apucat inauntru ultima luna (oricum, amandoi sunt nascuti la 41 sapt) ori nu au acceptat ideea ca n-au loc, si si-au facut loc:))) dar poate bbLuca e un copil mai ascultator...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Va scriu in premiera din ..garsoniera mea!

Moshu' a fost super dragutz cu mine si mi-a adus.... internet!

Uraaaaaaa...!!!

Se pare k am fost ffff cuminte!

Ce sa va zic...? Sa aveti niste SARBATORI FERICITE incepind cu ...asta. Sa fim toti sanatosi si sa ne bucuram de bebeii nostri!

Alex, se pare k si voi ati fost fff cuminti. Mosul a fost bogat...Ma intreb, oare Mos Craciun la voi cu ce mai vine? dak acum a adus atitea... Wow! Bravo!

Yagmur, nu iti face probleme. Atita timp cit il simti pe bebe Luca, nu ai motiv sa te ingrijorezi. Normal k nu mai are loc pt k e ditai flacaul iar burtica, saraca, nu mai are cit sa se intinda.

Va pup... si forumez si mai tirziu ..acum plec sa o iau pe mama de la scirbici.

Marce 28+

Vine bebelina mea, Patricia-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

La multi Ani, Niculai si Nicolete!

La noi MosuLae (asa ii zice Yasmin) a adus numai dulciuri, in schimb Mosusun (Moshushun) va aduce cadouri.

Va pup pe toate si toti!


>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Marce, felicitari pt internet!!!
Sa-mi tineti pumnii maine...


ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Buna seara!
Nu vreau sa ma vait,dar abia ma mai tarai.....ma omoara programul asta,desi inainte lucram tot asa,la 8 ore cu we liber.
Dar mi-am iesit din mana,asa ca acum ma omoara trezitul la 5 fara un sfert zilnic!
Am intrat sa va urez noapte buna!

Marce,ma bucur mult ca putem vorbi mai des! Oricum,aveam telefonul,dar asa,mai intri si tu mai des aici.

La noi mosu',de cind ma stiu eu,vine cu dulciuri.Asa a venit si la Diana,ca in fiecare an,cu fel si fel de bunatati,dar si cu un pulover super pe care nu m-am indurat sa nu i-l iau.

Vise placute,gasca!
Si La multi ani pt.sarbatoriti!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Am uitat.....ati vazut stirea de la ProTv,cu icoanele,filmata la o scoala?
Unde o fetita spune ca icoana din clasa e ca o parte din Dumnezeu la ei in clasa?
Aia era fata mea,mey!
O mai puteti vedea maine dimineata,la stirile care se reiau!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Buna seara tuturor!
Am reaparut si eu pe aici, dupa ce 3 zile am ramas fara calculator. A fost foarte nasol, in primul rand pt ca am ramas paralizata cu munca, n-am mai putut primi nici o traducere si acum inainte de sarbatori chiar nu era momentul sa somez, plus ca m-as fi lipsit si de cheltuiala cu componente noi. Si pe langa asta, cand m-am trezit fara internet, mail, messenger, nu stiu, m-am simtit ca pe-o insula pustie, rupta de lume. Nu stiu cum de puteam trai inainte bine mersi fara internet. Deci, Marce, felicitari calduroase pentru net!
La noi mosul a fost cam saracut, asteptam indemnizatia.
Yagmur, si eu zic sa stai linistita si sa nu te stresezi, si eu eram tare ingrijorata spre sfarsit ca nu mai simteam decat miscari rare si slabe, insa totul a fost ok. Sa ne spui cum a fost la doctor.
Gabi, iti tinem pumnii!
Brenda, am vazut stirea, dar asa in treacat. O sa ma uit mai atenta maine.

Noapte buna!


Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna seara!
Imi cer scuze, am uitat sa urez la multi ani, si tot ce este bun si frumos sa aiba parte si ptr cei sarbatoriti astazi, in special ptr prietena noastra Eliza-Nicoleta!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput