Clipe din trairile sufletelor noastre... (13)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Multumesc din suflet pentru urarile frumoase! Va doresc si voua exact ce-mi doresc si mie... si inca multe pe deasupra . Pentru ca n-am putut petrece si cu voi aseara, nu v-am uitat si v-am pastrat cate o bucata de tort

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alma, e deja tort de nunta??? Azi-maine te gasim la capitolul miresele din 2006-2007?:)))))))))

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Tortul ala mi-a placut cum arata, am vazut ca e de nunta, dar n-a fost cu intentie . Nu ma marit curand pentru ca nu l-am gasit inca pe acela langa care sa vreau sa imbatranesc.

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Puuuup pe toata lumea...

ALMA, LA MULTI ANI FERICITI si sa iti fie viata asa cum iti doresti!

"Noi" sintem bine! Ma ocup de ceva zile, cu spalarea hainutzelor pt bebelina si sortare pe masuri. Am ajuns la concluzia k imi trebuie un dulapior pt ele, k doar intr-un raft in dulapul meu mare, nu incap. O sa merg zilele astea prin magazine...poate vad ceva.
In rest...cica pe la sf sapt s-ar putea sa am net in garso Tot il sun pe tipul care se ocupa cu instalarea.... l-am sunat in fiecare zi k sa il stresez ...hihihi...pina la urma o sa vina k sa scape de gura mea ...nu? Eu sint f pisaloaga si insistenta atunci cind vreau ceva...

oops...a venit tata cu papica!!! Uraaa... "ne-a" facut o fripturica de purcel de tzara si un cirnacior ....mmmmmmmmmmmm.... ma duc sa pap! Ce bine e sa fii paduche puturos si sa iti faca altcineva de mincare!

oops... am uitat k unii sint la regim sau ...mai bine zis post...

Va mai scriu...

Marce 28+

Vine bebelina mea, Patricia-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pup pe toata lumea!
M-am adunat pe la casele mele si astept sa se faca 6 sa plec cu Diana la antrenament.....

Daca imi reuseste mie ce mi-am pus in gind,m-am aranjat de revelion.


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

M-am cadorisit de Mos Nicolae cu o camera video Sony. La cel mic i-am luat cubul vorbitor de la Chicco, un cort si un paianjen de tras dupa el. Masinuta aia care macane ma scoate din minti, sa o aud juma de bulevard. Asa, si papucei de casa cu bot de rata. Am sa fac poze, dar abia maine le primeste. Si bineinteles celebrul bat.
Va doresc sa va aduca si voua Mosul tot ce va doriti, si mai ales sa va dea Bunul Dumnezeu sanatate si fericire, si liniste sufleteasca. Restul ni le luam si ni le facem noi treptat, fiecare cum putem.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna dimineata, dragii mei!
Noi ne-am trezit de la ora 6 sa vedem ce ne-a adus Mosu`.

Daruri:1..2..3..4..5..6..7..8..9..10..si..pt tati..:)


Ne-am bucurat tare, numai cu cubul ne jucam, deja stim sa imitam :"yam-yam". Intra si iese din cort si face cu manuta; "tau-tau". Canta si danseaza pe melodie si cand e gata melodia, bate din palme. Ma bucur atat de mult de bucuria lui. Desi m-am culcat abia la 3 si la 6 m-am trezit, si sunt cam buimac de somn, mananc si plec la servici. O zi buna sa aveti. Pe deseara!



Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor! (daca avem)
A venit deja Mosu' pe la voi.... dupa cate vad..
Alex, super cadouri ... daca sinteti baieti cuminti!
Eu inca il astept.... cred ca ies prin oras sa-mi cumpar ceva frumos... desi azi nu ma simt prea in forma.
Bebe Luca nu e deloc activ in burtik si eu sint super stresata. Maine dimineatza ajung la doctor. Sper sa fie totul in ordine..

Gata! Va las pana nu va stresez prea tare...

Pupici la toata trupa....

Yagmur 37 + bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Yagmur, ce inseamna exact ca nu e activ? Il simti sau nu? Ar trebui sa numeri minim 10 miscari pe zi.

In alta ordine de idei, al doilea nume este Nicoleta, deci multumesc de urari :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Eliza, cred ca 10 miscari simt pe zi... o sa ma apuc sa numar... seara misca cel mai mult, dar in comparatie cu ce citesc pe forum pare super linistit....
Oricum, se pare ca toate ne stresam inainte de nastere... dar eu nu sint genul.. sa devin asa panicoasa din nimic.
O sa merg la control astazi si sper sa fie bine....

Merci frumos....Yagmur 37 + bebe Luca

Mergi la inceput