Clipe din trairile sufletelor noastre... (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna seara la toata lumea! Am avut un weekend plin, m-am simtit bine, chiar daca am mai fost si pe fuga si cateodata in intarziere . La teatru m-am simtit ca la spectacolele de pe litoral, poante, dans si cantec, unele mai reusite, altele mai putin. Am cunoscut-o si pe Marce, cu tot cu Patricia, niste fete de nota 10!

Miha, mi-am cerut scuze offline, pe mess , sper sa nu te superi pe noi! Pana in sarbatori sper sa mai vin o data, sa fac niste cumparaturi pentru Mos Craciun.

Brenda, imi pare rau ca ti-au dat peste cap programul... N-ai de ce sa te revansezi, n-a fost prea mare deranj, eram botoasa din alte motive .

Va urez o seara placuta tuturor, nu mai pot sta, trebuie sa fac cinste azi, c-am mai imbatranit cu un an!

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alma, e ziua ta? si o zici doar asa la p.s.?
La multi ani cu sanatate, fericire, dragoste, bani. si tot ce-ti doresti!!!!!

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by alma


Va urez o seara placuta tuturor, nu mai pot sta, trebuie sa fac cinste azi, c-am mai imbatranit cu un an!




Stai...stai...cui faci cinste, daca de noi fugi? Eu ma reped repede la florarie sa iau flori, fetele, voi sampania si tortul. Nu scapa Alma, draga de ea!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

A L M A
*
*
*
*
La multi ani!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Mirela, LA MULTI ANI !

Sa fii in primul rand sanatoasa si sa ai parte de fericire alaturi de familie si sa ti se indeplineasca macar 99% din dorinte :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

LA MULTI ANI!!!! MIRELA

MII DE FLORI,MILIOANE DE GINDURI FRUMOASE,SUTE DE SARUTARI SI INFINITE URARI DE FERICIRE!
SA FII FERICITA ASA CUM MERITI,FATA DRAGA!
SA TE BUCURI DE VIATA SI SA FII INCONJURATA DE MULTA,MULTA DRAGOSTE!


Haideti la petrecere! Mirela se sarbatoreste astazi.Nu spun pe la citi a ajuns,dar eu ii doresc multi,multi ani!


Ooooooops! si editez ca acu' vazui si postarile voastre!
Mi-ati luat-o inainte!
Nu uitasem,dar ma chinuie o durere de cap pur si simplu criminala si am fugit repede sa ma doftoricesc si sa vin sa petrec cu Alma.
Dar degeaba! Nu scap de durerea asta blestemata!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Alma,eu ti-am lasat www.proflowers.com/prodimg/ROS12red40UV_ruby_l.jpg" target="_blank">cadoul aici,ca vaz ca nu esti acasa....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

In sfarsit am aflat ca pe Alma o cheama Mirela
Ce faci, sarbatorito? Sper sa te simti superbine in seara asta!!!
Brenda, iti trimit un nurofen virtual... sper sa-ti treaca durerea!!!

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

LA MULTI ANI!!! ALMA

Sa ai parte de tot ce iti doresti... mult noroc si dragoste...

Pupici,

Yagmur 37 + bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

La Multi Ani Alma!!!
Sa traiesti intens, sa gusti fiecare clipa, sa fii sanatoasa si plina de energie!

Mergi la inceput