Clipe din trairile sufletelor noastre... (13)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by brendamitran
De pe 26 sitn in concediu,asa ca o sa am o mini-vacanta in care o sa-l ru[p pe domnul pat!



Wow, cu cine rupi patul Ma bucur pentru tine




"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

cum de miine sunt in vacantza ... am venit sa va urez toate cele bune :)

Craciun Fericit !!! si un An Nou mai bun.

ne vedem in ianuarie :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Si eu sunt in vacanta de maine...
Ieri am scapat de doua serbari. A fost totul o.k., piticii s-au simtit bine. Azi mai avem la scoala, tb sa duc aparatul de paine sa facem cozonac acolo in clasa:)
Brenda, te invidiez pt programul cu patul... as vrea si eu, dar nu ma lasa copiii. Va pup si vin mai tarziu.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

neatza...

ril,singurica,nici nu vreau altfel.....

gabi,pune-i si pe copii la somn,si te vor lasa....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Sunt la serviciu si ascult colinde , astept cheful de la ora 13... Stau si eu 30 de minute si plec, ca trebuie sa caut brad si cadou de Mos pentru Diana, cred ca-i iau web cam si microfon, ca un Ipod e prea scump pentru buzunarul meu.

Diana are olimpiada la matematica azi, nu prea avea chef sa se duca, sa vedem dac-o face ceva. La romana a trecut de faza pe scoala.

Eu am liber de maine (de la 12 sper) pana miercuri, dupa care lucrez 28, 29 si iar liber pana pe 3 ianuarie.

Pentru cine nu are net acasa, Craciun fericit si La multi ani! Pentru cine are, ne mai auzim .




Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Si eu va doresc Sarbatori fericite, un an nou plin de realizari si in primul rand, sa fiti mult mai fericite in noul an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

ia uite,ce de urari pe aici.....pai gata? fugiti?
lasati pustiu pe aici?


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

nu fugim... eu mai stau pe aici...
e 22,40 si ai mei nu dorm inca, si sunt obositi, adica ar trebui sa fie eu nu mai am putere sa ma arunc in pat, iar ei se invart ca titirezul.


Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Buna dimineata si celor are au intrat deja in concediu
www.christmastext.com/make?angle=0&bkcolor=ffffff&color=f10909&font=candy-cane&size=100&text=Sarbatori fericite%21" target="_blank">Sarbatori fericite!



Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yana25 spune:


Neatza tuturor:)
Sunt noua pe aici,incerc sa ma integrez incet,incet.
Pupici de la licurici
Sarbatori fericite.

Mergi la inceput