Clipe din trairile sufletelor noastre... (13)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Eu sunt de acord, numai sa transmiteti toate detaliile.
Alma as vrea mai multe detalii ptr ce spui tu online, eventual pe YM daca doresti.
Marce, prin mandat postal ii aduce posta destinatarului, nu ajung in cont decat daca ii depui tu.
Cred ca e bine sa stabilim o zi, ca la cea care ia banii in luna respectiva sa ajunga, cu mici abateri, in aceasi zi, sa se faca suma totala. Mie va rog in seara asta posibil confirmare pe pm sau unde vreti, maine eu trimit. Cui? Brendei pana la urma? Sunt foarte ocupat zilele astea pana intra toate firmele in concediu si plec devreme si ajung seara obosit. Azi am ajuns mai repede dar am facut si eu un nani mic.


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Am aparut si eu.... intr-un tarziu... sint prinsa cu prietenii de acasa..
Sint de acord cu ordinea, astept si eu detalii despre cum se face plata si unde....
Fug la somnic

Yagmur 38 + bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Somn usor, pana mai poti!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

'neatza gashca!!!!
Haiedi la cafea!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Marce, la Tiriac am cont, dar stiu ca si la Raiffaiesen stiu sa se fofileze cand e vorba de lamurit clientii cu comisioanele. Eu am vazut doar dupa ce am platit prima factura, ca ei zic:"aaa, sunt mici comisioanele, o nimica toata!" Dar sa platesc pentru o factura de 25 lei, 2,5 lei, adica 10% comision, e mult. Deci, la fiecare plata, indiferent de valoarea platii se plateste un comision fix - 2,5 lei, apoi comisionul de transfer, care e in functie de suma, cred ca in jur de 2%.

Alex, pentru online banking trebuie sa te duci la banca la care ai contul, sa completezi o conventie pentru plata online, ei iti dau un dispozitiv care se numeste Digipass, care iti furnizeaza o parola cu care poti intra in contul tau, pe site-ul bancii respective. Nu te costa nimic activarea, doar trebuie sa ai in cont 20 eur, contravaloarea dispozitivului, ca un fel de garantie.

Brenda, sa dai tu PM participantilor la roata, sa stie unde trimit banii. Cred ca nume, numar de cont si adresa ar fi ok.

PS: Eu cred ca prin mandat ajung si in cont, ma gandesc la abonamentele la ziare si reviste, banii se trimit prin mandat intr-un cont, ca nu vine poistasul cu ei in mana la sediul acestora, nu?

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza.....buna cafeau cind o face altul....mmmmm......gabi,ai putea s-o faci mai des?

Pai sa-mi spuneti ce sa trimit,adresa sau contul.....

Mie- mi-e dor de danim.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna la toata lumea

Scuze pt faptul ca nu reusesc sa intru sa scriu pe DC, va rog sa ma credeti, zici ca ma strange timpul de gat, asa ma simt, eu chiar nu stiu unde-a zburat anul asta... parca ieri ma duceam la spital sa nasc si deja mai e putin si sarbatorim un anisor

N-am reusit nici sa intru sa confirm participarea la roata asta, insa am vb cu Alma si-am fost de acord.

O sa va adaug pe cei care sunteti la roata pe YM, ca sa pot comunica mai usor!

Va pupic pe toti! ... si tot asa...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

neatza gashca :)

Brenda, n-am disparut, doar ca nu am prea avut timp. Am vazut ca mi-ai scris pe mess. sa-mi spui daca ai primit mesajele de la mine (al 2-lea e de pe windows live mess care cica accepta adrese de yahoo, da' cred ca tre sa bagi in lista si cu noul id).

ma duc la cafea si cind ma intorc (pen'ca sefele nu sunt prin zona va spun ce am mai facut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Buna seara tuturor! Eu am fost tare ocupata azi, maine seara plecam acasa... abia astept, n-am mai fost de un an. Plus ca acolo vor mai fi si altii sa se ocupe de copil, o sa ma pot odihni si eu in sfarsit...

Brenda, eu as putea pune banii maine prin posta, ca e foarte aproape de mine, sau luni prin banca. Cum preferi tu, astept un mesaj.

Fug la bebe acum, cred ca revin mai tarziu.


Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ameera, unde mergeti acasa?
Eu am reinstalat windowsul...acum sper sa fie o.k.
Ma enerveaza frigul, tare m-as duce la piscina... mai vedem...

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput