Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

anangel_lexi sa dea Dumnezeu asa sa fie.
norocul e foarte important in viata. si e lucrul pe care eu nu il pot da.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce faceti fetelor, ce-i linistea asta pe-aici???

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Va multumesc fetelor ca mi-ati trecut fetita pe prima pagina,va pupacesc pe toate

anca 13+

Maria
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Anca, felicitari pentru caruciorul roz!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Buna , miresici de 2005!!!!!!

Am intrat sa va dau si eu de veste ca pe 22 Aprilie 2007 am nascut un puiut mic de 2950 gr si 51 cm, Apgar 9 pe nume DAVID ANDREAS!
Acum avem 2 sapt si 1 zi si avem colici!Suntem tare suparati din cauza asta si dormim cam putin ziua!In schimb noaptea rupem patutul!Aseara a dormit pitik de la 10 la 3 dimin!

Felicitari mamicilor care au mia nascut intre tp!






Alyna cu pitik de David Andreas(22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Alyna24, felicitari pentru minunea de baietel! Sa va traiasca si sa fie sanatos si voios, iar voi, parintii, la fel alaturi de el!
Anca, felicitari pentru bebelina din burtica! Sa ai o sarcina usoara in continuare!

Eu nu am inca vesti cu bebei, insa am cumparat deja barza, asa ca astept sa isi faca treaba in Romania, cand ma intorc!

Pupici.

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna!
Felicitari noilor mamici!
Noi suntem argint viu. Mergem de rupem iarba prin parc si covoarele prin casa. Dimineata ne trezim, bem laptele apoi luam blugii in mana si direct in garaj (pe acolo iesim afara) si nu ma inteleg deloc cu el ca e dimineata si e frig. Aplaudam, scuibam, dam noroc si tipam cat ne tine gura. Noroc cu Cristi ca ii mai face poze in weeknend ca eu nu mai am timp de nimic.
Cam atat despre noi!
Va pupam!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir Botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Alyna, sa va traiasca baietelul m-am uitat la fimulet si mi-au dat lacrimile...Tare frumos!!!
Ioana, multa forta fizica iti doresc Am inceput si noi sa alergam dupa Maria, mai ales cand o punem in premergator. trage tot ce prinde si are o viteza...O sa-i fac un filmulet o data sa vedeti cum fugareste fii-mea cainii prin curte cu premergatorul.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Alina, felicitari pentru bebe Andreas sanatos si frumos! Sa va bucure si sa va bucurati de el toata viata!

Anca, bine-ai venit in randu mamicilor de fetite cu fundite!

Io dau cam rar p-aci, da ma iertati, da?!
Suntem bine, crestem, dam din picioare, suntem argint viu 20 ore/24. si nici n-am iesit din burtica. vorba unei cunostinte: ori o sa fie mai rau dupa ce-o iesi, ori o sa se nasca deja obosita si-o sa fie cumintenia intruchipata.

Ioana si Alexandra, tizele mele, deja va invidiez c-aveti copii mari...in curand ii dati la scoala. io deja nu prea mai am rabdare sa ma misc ca elefantu (sau, ma rog, mama-pinguin ), si d-abia astept sa dau iama prin parcuri cu fii'mea!!!

va pupez pe toate!!!

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">29+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna fetelor!
Ati vazut ca deja se trece la cel de-al doilea BB?
Felicitari, An-k pentru sarcina!
Noi suntem bine, mergem pe 18 mai la eco sa vedem ce mai face BB si poate si ce e. In rest, nu tu rau, nu tu kile in plus..nici nu prea se vede, mai ales daca nu stii ca sunt gravida..
pupici!



Vine bebe

Cristina15+

Mergi la inceput