Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

ai auzit lexi, ca pe fetita ancai dragoman o va chema tot Maria?
o sa iesiti cu Mariutele la plimbare amandoua.
pupici la fete!


_
Mami si tati te asteapta! (iulie 2006)

Nunta noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Daa, Roxx, vad ca la Miresici de 2005 ploua cu Marii Lasa ca e un nume tare frumos, eu de cand eram mica imi doream o fetita pe care s-o cheme Maria, desi pe vremea aia pe toate papusile mele le chema Elisabeta si Ecaterina Ecaterina imi place mult si acum, de fapt Katarina mai mult.
Olguttza, lasa ca trece timpul repede, o sa vezi ca nici nu stii cand ai ajuns la termen!
Wow, bebe 2!!! Felicitari, An-k! Nu vazusem, noroc cu kriss! Eu la bebe 2 sigur nu ma mai inham, cel putin nu in urmatorii 2 ani. Am mai trece o data printr-o sarcina, ca tare frumoasa a fost la mine perioada asta, dar n-as mai trece inca o data (cel putin nu prea curand) prin faza de colici, sculat noaptea de 4-5 ori si dupa aia dintii...Si cine stie ce ma mai asteapta.

Editez: felicitari Ramonel pentru caruciorul roz!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Va multumesc fetelor pt urari si vorbe frumoase!





Alyna cu pitik de David Andreas(22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna fetelor!
Olgutza pai lasa ca vezi tu ce o sa te plangi. Pe vremea asta imi aduc aminte ca aveam o burtoaie.....mama mama!
Alex ce misto ca merge cu pre prin curte. La noi se afunda in pamant, de fapt gazon ca e us asta primavara si e moale inca. Oricum jucam fotbal in curte si cade, si vine la mine de-a busilea. Toata ziua il spal. E ca un porc. Si tasu il cearta ca il imbrac frums si in 5 minute e ca porcu .
Eu nu stiu in ce sa ma mai imbrac in parc ca curg apele pe mine de cat ma alearga Vla. Cred ca si nuda si tot mi-ar fi cald.
Alex imi revin amintiri cu colicii si noptie nedormite.......si as mai vrea un bebe dar poate nicioadata in viata asta. Nu zic sigur ca nu stiu dar 99% nu mai pot. Pai daca iese mai rau ca Vla?
In parc e o mamica cu gemeni si stiti ce mi-a zis???? Pai daca unul di astia doi era jumate cat fitu la nazbatii plecam de acasa. Deci eu ar trebui sa-mi fi facut de mult bagajul . Noroc ca e scump si-l iubesc maxim......
Va pup si weekend placut!

Ioana de Andrei Vladimir(24.07.2006)
nunta Vladimir Botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Hehe, Ioana, lasa mai, bine ca e asa, inseamna ca e fericit si sanatos si asta conteaza cel mai mult. Te inteleg ca esti la capatul puterii dar merita efortul, nu?
Fii-mea inca nu merge in 4 labe, incearca ea, dar inca nu-i reuseste iar de stat in picioare singurica nici vorba. Asa ca mai avem pana sa jucam fotbal. Dar tot se face ca procusorul si ea, la masa. Isi pune mancare si-n par, si ne mozoleste si pe noi din cap pana-n picioare. Asta e, deja m-am obisnuit, am grija sa n-o imbrac cu cele mai bune lucruri cand vine ora de masa

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Meeey, mai avem putin si "picam" pe pagina a 2-a! Ia, mai bine, sa servim cu toatele o sau un si niste !!!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

fetelor!
Felicitari proaspetelor mamici..si viitoarelor
Fetelor ce mai stiti de Biby?!



Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Zoze, am vorbit pe la inceputul lunii cu Biby, bebe era bine, dar ei ii era foarte rau. Zicea ca are greturi in a doua parte a zilei si abia astepta sa treaca de perioada asta, zicea ca se simte groaznic. Sper ca intre timp e mai bine!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Alyna, felicitari pentru David Andreas! Sa fie sanatos, ca e asa de frumusel!
An-k, Sarcina usoara!
Lexi, Maria ta e o comoara! Stai linistita ca trec toate clipele neplacute si oboseala si tot! Abia astept sa trec si eu prin ele! Sunteti atat de norocoase!
Olguttza, baga mama niste poze cu burtica de 30 de saptamani! Cum o s-o cheme pe printesica ta?
Kriss, ma bucur pentru tine ca ai o sarcina f usoara! Bucura-te de ea!
Imi pare rau sa aud de Biby ca se simte rau. Biby, mai intra si tu pe-aici si povesteste-ne cum merge sarcina.
Zozela, tu nu mai vii pe la aspirante? Ne e dor de tine!

Pupici tuturor! Sunt nerabdatoare sa vina si la mine minunea...

Ioana

bebe?! - decembrie 2006



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ioana, multumesc mult pt.urari! Iti doresc si tie o sarcina asa usoara ca si a mea si asta cat de curand!Eu te urmaresc si abia astept sa ne dai vestea cea buna!

Am deschis un nou capitol, va astept acolo cu drag! Prin urmare, declar inchis acest capitol!!



Vine bebe
Burtik
Cristina17+

Mergi la inceput