Clipe din trairile sufletelor noastre... (12)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Hai spune-ne si noua pe cine sa felicitam!!!
Noi am sarbatorit ieri cu piticii, au facut 9 ani jumate respectiv 4 ani jumate:))))

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Gabi, la multi ani, puisorilor tai!
Brenda, suna bine invitatia, mmm. Mai ales placinta cu mere si gutui, ui-ui, eu la placinte nu ma prea bag.
Da, Gabi la noi in vestul salbatic a fost frumos azi, si noi am batut centrul de manuta dupa ce am facut cumparaturile la supermarket, si ne-am cadorisit cu jucarii. O masinuta era numai buna de scos si ea la plimbare (din acea cu sforicica). Am facut papica si nanita si suntem fresh. Ascultam muzica si dansam.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Multumim!
De fapt nu am sarbatorit cu adevarat, doar am gasit un motiv sa mergem la Mc. Alex, ce frumos va distrati, ca intre baieti:)

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Doua tavi de placinta sint deja aproape date gata.Trebuia sa fac vreo 5,6 ca sa ne ajunga.....

Acum mai avem de invatat un pic,dupa care ma bag sa spal fata pe cap si pe urma.....program de voie,in sfirsit,ca maine iar la munci....

Alooooo,sarbatorita,ce pregatesti tu acolo de taci asa,chitic?
Sampania s-o bagi la gheata.Vezi ca mie-mi place un pic de whisky cu muuuulta gheata!
Si musai tort cu capsuni!



BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Danim e sarbatorita???? Parca ea facea tort de capsuni, daca tin bine minte...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Brenda, ma omori cu zilele... si eu care ziceam ca nu am avut pofte aproape deloc..... chiar am poftit la tot meniu tau, dar mai ales la placinta...
Gabi, sa-ti traiasca copii.. Doamne, ce mari sint... eu sint la inceput de drum....
Alex, chiar m-am simtit "bine venita" pe acest forum si ma bucur ca incep sa va cunosc. Imi prinde bine sa cunosc lume care sa ma poate sfatui si sustine atunci cand voi avea nevoie... Momentan, stau bine cu moralul, sint o fire optimista, si stiu ca trebuie sa fiu puternica ptr cel mic care este pe drum...

O seara placuta in continuare.. eu ma cam pregatesc de somnic.. azi m-am simtit cam obosita..
Pupici,
Yagmur 35+ bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Chiar iti doresti copii asa mari? Sa stii ca i-as schimba pe un bb mic:))))

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Mi-ar placea si copii mari... dar trebuie sa le iau pas cu pas, nu-i asa?
Mi-e dor de Oradea, am stat si eu acolo vreo 10 luni.... frumos oras.... abia astept sa vin cu bebe mic intr-un weekend... la primavara....

Nu se lipeste somnul de mine.. e prea devreme...
Yagmur 35+ bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mey,io v-am invitat la masa,asa ca nu-i vina mea daca n-ati mai apucat....

Am intrat sa va zic noapte buna si sa va urez o saptamina minunata.
Nu inainte de a face o urare:


Marce,La multi ani!
Sa fii sanatoasa si bebelina sa-ti aduca toata fericirea pe care o meriti.Sa te bucuri de ea si sa va bucurati impreuna de o viata cit mai frumoasa!


Si special de la mine:
www.mikesjournal.com/February%202006/Chocolate%20Box%20with%20Red%20Roses.jpg" target="_blank">Sa fii fericita!



Acu' fa-te-ncoa cu sampania...daca n-ai tort de capsuni,te iert,da' sampania tre s-o dai.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

MARCE, la multi ani, sanatate si muuuulta fericire!!!
Yagmur, ce coincidenta... eu am stat 6 ani in Cluj!!!

ex- gabibarta

Mergi la inceput