Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

quote:
Originally posted by canne-marie

Buna miresici,pt Ancadragoman am in jur de 100 de persoane, nu este mult dar nici putin.
Sunshine rox[/red] nu pot sa-ti trimit un PM, nu il ai activ ,cel putin eu nu-l vad, daca ma poti ajuta cu mai multe detali , cam cat este meniul pe la ce suma se invarte ,cum este locatia , daca ai fost pe acolo,dar cred ca ar trebui sa trec si eu pe acolo ca este la o statie de mine , dar avand in vedere ca lucrez in Militari si ies tarziu o sa mai gasesc eu deschis acolo si sa vb cu cineva " din parti ", te rog din suflet da-mi mai multe detali , ce impresii ai tu despre el, iti multumesc din suflet.
Astept un raspuns de la voi , va si va

A si inca ceva mai aveau sambete libere ca asta este marea problema , nu vreau duminica ,pt. ca am lume din provincie si va da-ti seama ca este nasol si pt.ei si pt.noi.[g] [g] [g]

multam

annes


nu stiu cate sambete mai au libere, dar dc vrei poti sa mergi odata cu mine pe acolo, patronul este un prieten de-al sefei mele, ea m-a bagat acolo. meniul e undeva intre 1200000 si 1500000 fara bauturi si fara tort , deci doar mancarea, ca si aranjament al salii e super fain, cel putin mie mi-a placut; sala este gen sala de bal aproape patrata cu ringul de dans in mijloc si masa de prezidiu este chiar langa ringul de dans
sala de jos unde o sa am eu nunta este pe visiniu cu alb si incap cam 250persoane, iar sala pe care vrea sa o faca sus va fi pe albastru cu alb si vor incapea cam in jur de 300 persoane. dc vrei mai multe detalii da-mi invite pe id de mess, il gasesti la profilul meu si vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

a si inca ceva canne marie, in jos au 2 sali una aia in care fac eu si inca una mai mica de 120 persoane, ca acu am vazut ca ai in jur de 100 persoane, se poate amenaja si aia in care fac eu sa fie de 100 persoane si iti mai ramane spatiu de dans mult si oricum o sa arate bine. dc vrei vb pe mess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Buna ziua, fetele!
Ce mai faceti? Eu va mai tot citesc din umbra, si asteptam un msj ceva de la Andreeutza, Tizabela, etc, dar vad ca fetele mele nu dau nici un semn.
Pai ce inseamna asta?!Hia, reveniti-va, ca trece timpul si acum ne trezim miresici, fara sa fi apucat sa carcotim destul.
Am aflat ca la sfarsitul lunii e targul de nunti la Romexpo. Poate ne mobilizam pana atunci si facem o escapada acolo.
Va pup mult mult de tot, pe toate

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Ca bine zici tu, Daii...Poate te duci la Romexpo fara mine!!!!! Pai si io cu cine ma duc acolo?! Singuraaaa??? Tre' sa ne grupam si noi un pic. Josefine , te alaturi? Puup fetele.... Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

NEATZA FETELE CUCUIETELE!

Revin cu informatii calde:

26-28 ianuarie- Targ de nunti la Romexpo
9-11 februarie - Targ de nunti la Sofitel
de cel de la Marriot nu se stie nmk inca.

Pai cum sa ma duc singura, Andreeutza!?! N-ar avea nici u farmec. Astept sa ni se alature toate miresicile, sa facem gasca mare, si sa......."devoram tot"!!!

Va pupic mult si va doresc de pe acum un wend placut

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Pt Ancadragoman
Am vorbit cu cameramanul de mi l-ai dat tu si trebuie sa ma duc luni sa vad o filmare facuta de el sa vad cum se vede imaginea. as avea si eu o intrebare: cum face pozele dc el filmeaza le ia de pe film sau sunt 2, unul care filmeaza si unul care face poze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

La o prietena de-a mea a venit cu sotia si ea facea poze.
La mine a venit singur si face poze cand nu filmeaza,uneori face si cand filmeaza ca are aparat la camera.
Du-te sa vezi si daca iti convine bine ,daca nu nu .
Era liber in ziua aia?
Bafta.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by daii

de cel de la Marriot nu se stie nmk inca.





nu ti-ai luat revista "Mireasa", nu? te-am prins . de cel de la mariott zice asa:
Bucuresti - 2,3,4 februarie (JW Mariott si Palatul Parlamentului)
Cluj Napoca - 23,24,25 februarie (Casa de Cultura a Studentilor)
Oradea - 9,10,11 martie (Casa de Cultura a Sindicatelor)

de cel de la romexpo am aflat si eu ieri, citind pe net.

asa ca, sper, sa ne intalnim la cel de la romexpo, apoi la cel de la mariott si daca tot nu suntem multumite la cel de la sofitel.

va pup fete frumoase si va urez un uichend placut alaturi de miresei:)

ps: am inceput un curs de dans

pps: andreea, daii, sper sa ne vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Fetele, care stiti ceva de biserica de la Delea veche din statia de troleu? Cum sunt preotii, cum e slujba si cam cat dureaza? ca cel mai probabil acolo o sa facem cununia si m-ar interesa si pe mine cum sunt aia si cam cat iau preotii de la nasi.
Pupici
Roxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Pt cine a intrebat...targul de la mariott - 2,3,4 februarie
Fetelor stie cineva detalii recente despre rest Caru cu Bere? M-ar interesa opinii despre nunti recente org acolo.


Mergi la inceput