Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu am un cameraman bun si iti face si fotografii.
Sora mea are pe 6 oct nunta anul asta si i-a luat 7 mil filmat si poze.
Daca vrei nr de tel pe PM.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna miresici, voi fii si eu o miresica anul acesta cred sau la anul, sunt disperata ,nu stiu ce sa mai fac caut un restaurant de la inceputul lui decembrie si totul este ocupat nu mai exista nici o sambata nicaieri pe unde am cautat, va rag din suflet daca mai sti-ti vreun restaurant care sa mai aibe locuri sambata cea ce nu cred sa ma anunta-ti si pe mine,dar sa aiba meniul rezonabil de la 1200,ca bugetul este rezonabil ,daca nu imi pot lua ADIO de la anul asta
Mi-as dori si eu sa fiu fericita ca voi, dar....
Oricum va doresc tot binele din lume,sa aveti parte de o nunta ca in povesti si sa va aduca multa fericire si multi bebei frumosi si sanatosi.
va si

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cate persoane ai?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

pt Canne Marie:
La restaurantul unde fac eu s-ar putea sa mai faca o sala de vreo 200 200 si ceva de persoane poate chiar pana in 300 de persoane; nu stiu dc iti convine prea mult locatia: este la intersectia strazilor iancului cu sos pantelimon, este pe aleea hobita; fosta cladire nufarul i-a inchiriat unui restaurant parterul si am auzit de la patron ca vrea sa ia si etajul 1 si sa faca alta sala ceva mai mare. DC vrei sa mergi sa il vezi da-mi mesaj pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Fetele, care faceti listutza, treceti-ma si pe mine in ea!

Anul acesta vrem sa ne casatorim religios. asa ca voi fi mireasa!
Eu as vrea in luma mai, aceesi luna in care ne-am casatorit la primarie, dar vom mai vedea.

Oricum, treceti-ma si pe mine, va rog, pe lista!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna miresici,pt Ancadragoman am in jur de 100 de persoane, nu este mult dar nici putin.
Sunshine rox[/red] nu pot sa-ti trimit un PM, nu il ai activ ,cel putin eu nu-l vad, daca ma poti ajuta cu mai multe detali , cam cat este meniul pe la ce suma se invarte ,cum este locatia , daca ai fost pe acolo,dar cred ca ar trebui sa trec si eu pe acolo ca este la o statie de mine , dar avand in vedere ca lucrez in Militari si ies tarziu o sa mai gasesc eu deschis acolo si sa vb cu cineva " din parti ", te rog din suflet da-mi mai multe detali , ce impresii ai tu despre el, iti multumesc din suflet.
Astept un raspuns de la voi , va si va

A si inca ceva mai aveau sambete libere ca asta este marea problema , nu vreau duminica ,pt. ca am lume din provincie si va da-ti seama ca este nasol si pt.ei si pt.noi.[g] [g] [g]

multam

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

draga, ancadragoman am si eu o intrebare la tine cumva ai facut nunta la restaurantul RATB ( cantina )? Asta incerc si eu de 2 luni cu tot cu relatii si interventii si mai lucreaza si un membru din familie acolo si totul este ocupat , nu stiu ce sa zic , au mai ramas doar duminicile si nu ma intereseaza , am scris sus de ce.
astept un raspuns,
merci

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Annes eu acolo am facut dar acum ai mare dreptate este f tarziu,noi at am avut raspunsul pe 4 ianuarie.
Sora mea are nunta anul asta si face la Anatolia ,in parcul Tei si mai sunt locuri sambata.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

are si restaurantul asta vreun site sau vreun nr. de tel?
si m-ar mai interesa , cam cat este meniul aici, daca ma mai poti ajuta si scuze ca insist atat, multam.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mai bine du-te pana acolo ,este in parcul Tei ,unde a fost rest .Brotacei.
Meniul este cam 1,2 mil fara bautura,sala este de 140 de persoana.
Merita vazut

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput