Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Buna dimineata! Ce mai faceti, dragelor?
Dupa lupte seculare, apuc si eu sa va scriu.Am o perioada foarte grea si aglomerata la serviciu, si am fost rupta de realitate vreo cateva saptamani. Acum sper sa-mi revin.
Mi-era asa dor sa mai vorbesc cu voi!!!!!!!!!!!!!!!!
Bun venit noilor miresici, sa fiti sanatoase si cu putere in cautari, pentru ca veti avea nevoie.
Andreeutza mea, ce mai faci scumpa? Ai terminat cu mutatul?Sotiorul tau e bine, sanatos?Mi-e foarte dor de tine.
Josefine, Kid 2003, Matzoi, ce faceti miresici? Pun pariu ca acum toate sunteti in febra pregatirilor de sarbatori. Dar dupa revelion cine va incepe sa alerge prin oras dupa fel de fel de lucrusoare pentru nunta?!?
Va pup mult, mult, mult de tot, va doresc o saptaman cat mai frumoasa si fara griji si probleme.
Pupiciiiiiiiiiiiiiiiii

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Buna ziua miresici....stiu ca nu am mai intrat de muuullltttt.....dar promit sa ma revansez...deci..sa va zic ultimele noutati...

Am gasit 3 localuri nu stim la care sa ne decidem...asta o vom face la incepututl anului care vine cand dam si avansul....
Nunta vrem sa fie pe 11 august dar am inteles ca e postul Sf Maria..cat dureaza si daca e asa sa schimbam data cu 18....tot in ianuarie ma intalnesc cu croitoreasa care imi va face rochita....

Altceva...ce sa va mai zic...cele care ma stiti...va zic ca am nascut ca am o frumusete de baietel....si promit sa intru cat mai des pe aici...mai ales ca timpu trece repede...si acusi vom sarbatori marele eveniment
pup la toate fetele


mamica de ingeras luptator
Sebastian-Mihai 10.09.2006
www.totsites.com/tot/sebastian-mihai" target="_blank">Pagina noastra...
Noi avem ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Wow, felicitari Mexxa!!!!
Sa va dea Dumnezeu sanatate, sa cresteti mari si voinici!
Eu sunt super fericita, ca mai am cateva zile si intru in concediu.Abia astept sa ma odihnesc!
Va pup, pe toate miresicile, si sa aveti grija de voi!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Mexxa, sa iti traiasca baietelul si sa fie norocos cu carul!

Postul Sfintei Marii se termina pe 15 august, cand e sarbatoarea. Nu se fac nunti intre 1 si 15 august, asa ca va trebui sa reprogramezi!

Chiar asa cu postul asta...citisem de Madalina Manole ca vrea sa se cunune in Postul Craciunului, iar nas sa ii fie Prigoana care e iar divortat de bahmuteanca...ce incalceala. Cica ar fi luat dispensa de la Patriarhie si ii fac nunta in post. Cel putin asa ziceau ziarele, eu nu prea cred ca e adevarat pentru ca mi se pare un pacat, cum adica sa faci nunta in post si ce preot e ala care face cununii atunci. Iar in traditia ortodoxa e regula ca nasii trebuie sa fie cununati in biserica, altfel nu se poate, ei sunt parintii spirituali. Noi am vrut sa cununam niste prieteni buni, dar cum nu avem decat cununia civila, nu ne-a lasat preotul sa ii cununam. Saracii, si-au amanat nunta pentru noi, o sa faca civila in aprilie, iar nunta in septembrie, dupa ce ne cununam si noi religios.

Ma bucur ca avansati cu planurile si pregatirie. Un bun venit noii miresici, Carpediem, iti urez din tot sufletul ca ziua nuntii sa fie asa cum o visezi! Bravo ca ai rezervat deja terasa.
O sa fie niste Sarbatori luminoase si impacate, stiind ca la anul vom fi trecut si noi prin taina casatoriei! Eu mi-as fi dorit ca Revelionul acesta sa ma prinda cununata dar, din pacate, am avut un deces in familie si suntem inca in doliu pana in iunie. Astept cu nerabdare sa primim taina sfanta, ma voi simti mult mai implinita!

Va pup si va urez Sarbatori Fericite alaturi de sotiorii vostri dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Vreau sa va urez de pe acum, ca nu stiu daca voi mai fi available zilele urmatoare.
Va doresc ca lumina sarbatorilor de craciun sa va bucure sufletele, si sa va gaseasca fericite si implinite alaturi de cei care va vor deveni soti! Si fie ca Noul An sa va implineasca visul de o viata si sa aveti o nunta ca in povesti!!!!!
Craciun fericit tuturor miresicilor si un An Nou implinit!!!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Craciun fericit si imbelsugat alaturi de cei dragi! Ne vedem la anul ce vine:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annnca spune:

Azi merg cu viitorul mire sa imi aleg inelul.Cererea in casatorie in noaptea de Rev


Si nunta,m'am hotarat in sfarsit sa il iau de barbat ..in iulie (14 sau 21) ...nu stim sigur !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

La multi ani, 2007!!! La multi ani dragi miresici, sa fiti iubite, sanatoase si fericite! Sa aveti parte de tot ceea ce aveti si mai vreti, de tot ceea ce nu aveti si va doriti, de ceea ce nu aveti si nu stiti!!!
Daii, sa ai parte de tot norocul si intelegerea din lume! Abia astept sa ne vedem!!! Puup, Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

LA MULTI ANI 2007!
VA DORESC SA AVETI PARTE DE UN AN MINUNAT, PLIN DE IUBIRE SI FERICIRE, SI SA VI SE IMPLINEASCA NUNTA DE POVESTE LA CARE VISATI!
ANDREEUTZA, MI-A FOST FOARTE DOR DE TINE! LA MULTI ANI, MULTA SANATATE, DRAGOSTE SI BUCURIE ALATURI DE SOTIORUL TAU!
E IANUARIE, ABIA ASTEPT SA MERGEM SA VORBIM DE ROCHITE!
JOSEFINE, MATZOI SI RESTUL MIRESICILOR VA PUP MULT SI VA DORESC DIN SUFLET CA TOT CE VISATI SA VI SE IMPLINEASCA!!
PUPICUTZI MULTI

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

am o intrebare, va rog: daca persoanele pe care vreau sa le iau ca nasi nu au fost cununati religios, ci numai civil, este permis de Biserica? pot sa le iau ca nasi? sau trebuie sa se cunune religios mai intai?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput