Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Desi apar asa de tarziu, mai bine decat niciodata. Nu vroiam sa treaca ziua fara sa spun LA MULTI ANI, ANDREEI 81. SA FII SANATOASA, IUBITA, FERICITA LANGA SOTUL TAU SI SA AI PARTE DE NUNTA LA CARE VISEZI.
De asemenea felicit pe toti cei care se numesc Andreea sau Andrei si va doresc sa aveti petreceri frumoase si sa primiti cadouri multe.
Kid 2003, parca suna a poveste nunta pe care ti-o pregatesti. Suna asa de frumos, si sunt sigura ca va iesi bine, si va veti distra la maximum. Locul este superb.
Bun venit si noilor miresici.
Va pup mult mult de tot, si................daca nu ne mai auzim pana maine: la multi ani tuturor romanilor!!!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_st spune:

Vin si eu cu intarziere cu urarile, dar vorba aia mai bine mai tarziu decat deloc
Asadar LA MULTI ANI celor care poarta numele de Andreea sau Andrei!!
Si nu in ultimul rand LA MULTI ANI ROMANICO si tuturor ROMANILOR!!!!!

kid2003 suna super nunta ta, cum zice si daii parca e o poveste cu print si prinetsa. Va felicit pt. ca aveti curajul sa faceti ceva altfel si va doresc sa va iasa toate cum v-ati propus!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

as dori sa fac o modificare....nunta mea este pe 8 septembrie 2007. Atunci cand am postat era data pe care o vroiam, nu cea posibila. Va multumesc. M-am bucurat sa ma aflu si eu in lista:)

Bucurati-va de viata si de ceea ce aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Gata, am rezolvat si noi cu restaurantul. Am dat avansul la Fleur de Lys. E incantator, spatios, are si o mica terasa cu verdeata.. ce sa mai.. e asa cum vroiam noi, numai ca s-a schimbat data nuntii din 2 iunie in 5 mai. Nu stiu cum trebuie modificat pe site dar daca poate Josefine sa-mi modifice si mie data ar fi frumos.

Daca stiti careva un fotograf si un cameraman pe care sa-i recomandati ca fiind buni si nu doar cu renume, va rog mult da-ti si mie un mesaj cu datele lor de contact, deoarece intru pe ultima suta de metri si nu am nici fotograf si nici cameraman.

Multumesc frumos si astept mesaje de la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Atentie miresici de 2007!
Inscrierea pentru pachetele gratuite foto continua si este pe ultima suta de metri. Pentru ca inca multe dintre voi nu s-au inscris o sa rupem in doua concursul, nuntile pana in iunie 2007 si nuntile de dupa acea luna. Extragerea pentru prima decada a anului va avea loc in decembrie, iar cea pentru a doua parte a anului in 28 ianuarie. Inscrierea se face la office@PentruNunta.ro. Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_st spune:

quote:
Originally posted by radu300

Atentie miresici de 2007!
Inscrierea pentru pachetele gratuite foto continua si este pe ultima suta de metri. Pentru ca inca multe dintre voi nu s-au inscris o sa rupem in doua concursul, nuntile pana in iunie 2007 si nuntile de dupa acea luna. Extragerea pentru prima decada a anului va avea loc in decembrie, iar cea pentru a doua parte a anului in 28 ianuarie. Inscrierea se face la office@PentruNunta.ro. Bafta


"www.PentruNunta.ro"



Radu concursul e valabil doar pt. Bucuresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Buna Radu

cum trebuie procedat pentru inscrierea in concurs?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Hai sa va ajut eu.
Detalile privind concursul sunt urmatoarele :

"Pentru miresele de 2007 un singur mesaj: concursurile cu pachete gratuite foto pentru nunta se lanseaza cu data imediata pentru toate lunile anului 2007. Pentru a putea sa beneficiati de o sansa la aceste concursuri, trebuie sa indepliniti (cumulativ) urmatoarele conditii:
1. Membru/membra activ/activa DC
2. Sa nu existe un alt pachet contractat deja cu o alta firma
3. Sa nu fiti la randul Dvs. furnizor de servicii (agentii organizatoare, etc.)
4. Nunta sa aiba loc in Bucuresti sau imprejurimi
5. Sa trimiteti la office@pentrununta.ro pana la data de 1.12.2006 datele DVS si ale evenimentului (atat cat cunoasteti acum) - minim ID-ul DC, un numar de telefon unde puteti fi contactata, data si locatia evenimentului.

BAFTA!"


Sau...putetzi citi mesajul original al lui Radu (de unde am copiat eu) pe care il gasiti aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52982&whichpage=17

Nunta noastra: 29 iulie 2006


"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpediem spune:


Salutare tuturor miresicilor de 2007!!!!


Sunt noua pe aici, pe forumul vostru de miresici scriu pt prima oara.
Sunt miresica de 2007, 25 august, Craiova, restaurant Greenhouse, la terasa. Sunt foarte fericita!!!!!Si abia astept nunta!!!Doar ce am primit inelul si crerea in casatorie si sunt tare fericita!!!Aseara am facut anuntul oficial in grupul nostru de prieteni si am chefuit pana noaptea tarziu...Deocamdata decat am rezervat terasa si am inceput sa ne vedem cu fotografi. Bineinteles, eu ca o miresica nerabdatoare ce sunt, deja am un folder plin cu modele de rochii de mireasa, de aranjamente restaurant, de nu stiu cate alte chestii....
Astept sa-mi spuneti amanunte , chestii de stiut despre nunta, de fotograf, de restaurant, de biserica, superstitii, idei....
Va pupic!!!!!!!

"Homo sum, humani nihil a me alienum puto!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Bine ai venit, Carpediem!!!
Daii a mea , ce mai faci? Pup fetele...

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput