Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Dragi miresici,

indraznesc sa imi bag si eu okishorul pe aici...datorita micilor legaturi cu daii si plici_plici ....si sa va rog sa faceti un mic update la listutza...pliciulinu' va avea nunta pe 28 aprilie, la Marriott...si abia astept sa joc la petrecere

va pupicesc si va doresc sa ramaneti pana la sfarsit un grup unit si lipsit de interese (prietenii stiu de ce!)



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana-alexia spune:

5

elyanne,scuze ca-ti raspund asa tarziu.
La rest. Rodon rezervarile pentru 2007 se fac cu data de 01.01.2007, meniul va fi de 50E iar capacitatea rest este de maxim 80 persoane.
Dar te sfatuiesc sa citesti la comentarii despre restaurante unde a scris danye , care a facut nunta acolo anul acesta si povesteste cum a fost.
Sper ca ti-am fost de ajutor.




DANA & ALEXIA (12.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici scumpici!
Ce mai fac fetele mele???????? Hai ca e jumatatea saptamanii, mai tragem putin de noi si apoi ne lafaim in wend.
Eu nu mai am nici o noutate despre nunta mea. Astept sa iau primul salariu ca sa pot da avansul si fotografului, si am terminat cu banii de dat pe anul acesta.
Kreliutz, ma bucur sa te mai vad pe aici. Ce mai face fata?
Pupicei la fete, si va doresc o zi frumoasa. Byeeeeeeeeeeee

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

pey, adikatelea..dc sa nu mai vin p'aci? Pe la miresici??

ce sa fac..uite...spionez ...si dupa spusele coelgilor de serviciu..se pare ca-mi prieste viata maritata...(de parca ar fi vreo diferenta pt noi2..in afara de un act, un buletin schimbat si inca un inel pe dejt )

tu...cand mai vii pe "dincolo" ?..ca nash'ta s-a mai prezantat cand si cand..si ea

Pup pt tine si pt tot restul miresicilor!!

quote:
Originally posted by daii

Kreliutz, ma bucur sa te mai vad pe aici. Ce mai face fata?



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Dragelor, stiati ca postul Sf. Petre de la anul incepe pe 4 IUNIE ???? Cica se intampla asa 1 data la 20 de ani.

Off-topic: cunosc un fotograf super-profesionist....adicatelea cu facultate de arta fotografica in spate....Va intereseaza ??? Dati PM...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

buna seara, miresici:)

cine merge la concertul omara portuondo? poate ne intalnim acolo:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vulpitzayam spune:

Hello everybody!
I'm back , in sfarsit.Am reusit sa imi pun iar net si o sa fiu prezenta aici , la Mirese de 2007.
Cu nunta stam bine , mi-am gasit rochia, din pacate nu imi venea (datorita bustului) si am dat comanda , asa ca o astept in ian-februarie.
Am foarte mari emotii , vreau sa iasa totul bine si mi-e frica sa nu fie ceva care sa imi scape din vedere , dat fiind faptul ca ma tot documentez si fac planuri inca din 2005.
Mai tarziu o sa pun si 2 poze cu rochia.
Va pup si spor la pregatiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elfy spune:

Buna fetelor,ma bucur sa vad ca voi nu pierdeti timpul cu altceva,ca mine,si v-am dus dorul in astea 2 saptamani car am lipsit.
GabyHila eu sunt din Covasna ca si sotul meu de altfel,dar locuiesc in Sb de 7 ani deja,deci sunt sibianca acum,nunta o facem in Covasna fiindca e mai simplu asa,toata familia e acolo si ni se pare si mai intim,mai "acasa".Nasica voi fi in Victoria dar ,la fel, miri sunt din Sibiu si au ales Victoria cam din aceleasi motive ca si noi.Sunt foarte mandra ca sunt nasa lor,ba chiar incepe sa ma preocupe mai mult nunta lor,a mea e de mult planuita in cele mai mici amanunte.
Rallu multumesc pentru atentie,dar deocamdata nu am noutati,sincer nici nu ma mai gandesc asa mult caci pana vine Sotul meu chiar nu pot face nimic,vine pe 29 nov,intrun final.
ma alatur si eu aici la discutiile despre foto si filmare,dupa ce am vazut cat poate sa urateasca o nunta si amintirea ei o lucrare slaba.Am vazut filmarea de la o nunta foarte "pregatita" cu multi bani investiti si cu un adevarat program artistic,cu trupe de dans si cantareti locali invitati dar toate astea au fost eclipsate de filmarea proasta si ma indoiesc ca au ales un oarecare pentru asta.asa ca atentie mare fetelor,eu cel putin as plange de fiecare data cand mas uita la filmare daca nar fi asa cum vreau eu,eu vreau sa o arat copiilor,nepotilor,sa ma mandresc cu ea.
Va las ca iar vb prea mult.
aaa,Tizabela,daca imi aduc bine aminte tu ai rochiile alea superbe,La sposa,daca se poate imi poti trimite o adresa de contact si ceva oferte daca ai acum,am o prietena pe care ar interesa-o foarte mult,multam fain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

Buna fetelor, ma alatur voua, pentru ca si eu am nunta in 28.07.2007
Si deja ne batem capul cu pregatirile.Sunt asa de fericita ca incepe sa prinda contur!
V-am pupat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss_2081 spune:

pupici la toate miresicile de 2007
ma iertati daca ma bag in seama cu voi. eu sunt o mireasa de 2006, am avut nunta in constanta, va spun sincer nimic nu m-a ajutat mai mult decat acest forum, in conditiile in care nu am apelat la nici o firma si ne-am ocupat singuri de toate pregatirile, si multumesc lui Dumnezeu a fost minunat, o sa vedeti ce nunti frumoase o sa aveti si voi, garantez!!!
Vulpizayam te felicit ca ai ales acelasi restaurant ca si mine, am fost foarte multumiti de Condor, a fost totul perfect, servirea, mancarea, sala...Daca ai vreo intrebare sa nu eziti sa ma intrebi.
va pup si spor la pregatiri!!!

Mergi la inceput