Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

daii, felicitari:)) chiar ca ai scapat de o grija. eu m-am hotarat pana la urma cu invitatiile, cred ca le facem noi. sa vedem daca gasim si cineva care sa le printeze.

Ramonika , te adaug pe listuta la cap. urmator. esti prima noastra miresica. te asteptam cu sfaturi dupa:)) sa ai parte de o zi frumoasa si o nunta ca-n povesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by josefine

Ramonika , te adaug pe listuta la cap. urmator. esti prima noastra miresica. te asteptam cu sfaturi dupa:)) sa ai parte de o zi frumoasa si o nunta ca-n povesti!





bine, atunci scieti mai mult, ca sa trecem la capitolul urmator cat mai repede...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Buna miresici de 2007.Sunt si eu o miresica de 2007.Am nunta pe 02.09 si deja am mari emotii...Am mai citit ce ati scris voi si am vazut ca sunteti puse pe treaba , nu gluma. Bravo voua.
Noi suntem niste lenesi...stam si nu stam bine...
Poate dupa Paste ma duc si eu sa ma uit la rochite ca pana acum le-am vazut doar pe internet
Va pup pe toate si va urez spor la pregatiri si la umblat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

quote:
Originally posted by josefine

Ramonika , te adaug pe listuta la cap. urmator. esti prima noastra miresica. te asteptam cu sfaturi dupa:)) sa ai parte de o zi frumoasa si o nunta ca-n povesti!





bine, atunci scieti mai mult, ca sa trecem la capitolul urmator cat mai repede...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor



looooool, pai hai sa te trag de limba
ce text de invitatie ai?

ca imi bat capul de vreo doua ore si nu stiu ce vreau:))

Miresici, Paste Fericit! ciocnim un ou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

floricik, bine ai venit:) !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

textul meu de invitatie (luat de pe net, recunosc, n-am avut inspiratie sa il fac original):

pentru ca s-au hotarat sa devina oameni seriosi
Ramona si Adrian
se casatoresc, spre bucuria familiilor
F si F
nu credeti?
convingeti-va singuri pe data de 21 aprilie 2007
la biserica Mitocul Maicilor, la ora 18.
cu complicitatea nasilor
N si N P...
cum e firesc, urmeaza o petrecere la
Restaurantul ... ora 20.
va asteptam cu drag!



Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

PASTE FERICIT vreau sa urez tuturor miresicilor, sa aveti norocul de a-i avea pe toti cei dragi aproape, iar dragostea, fericirea si intelepciunea sa va urmeze la fiecare pas!
Daii, multa sanatate, putere de munca si fericire alaturi de sotul tau drag!!!
Josefine, Ralucah, Davidandreea, Canne-Marie, Dana-Alexia, Alivio, Kid2003 va doresc sa aveti mereu lumina in suflete!
P.S. A MAI RAMAS O LUNA PANA LA NUNTA !!!!!!! MAAAMAAAA !!!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hristos a inviat si bine v-am regasit, miresici!
Cum ati petrecut Pastele?
Eu am absentat motivat din peisaj (am fost putin bolnava). Insa am revenit cu forte proaspete.
Wend-ul trecut, pe 1 aprilie am sarbatorit 1 an de casnicie si 2 ani de cand l-am cunoscut pe sotul meu. Am petrecut un wend de vis la Bran.......de unde ne-am ales cu o raceala zdravana.Cu adevarat nu vom uita vreodata prima noastra aniversare.
Altfel, astept cu nerabdare sa vina ziua cea mare pt primele miresici, sa avem primele poze, etc!
Va pup pe toate

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Andreea iti multumesc pt urare si iti doresc sa ai o nunta de poveste, asa cum meriti.
Fetelor ce se intampla cu subiectul ca nu mai inteleg nimic, mai este deschis un miresici de 2007 (2) pe care se scrie in paralel? Sau vaz io dublu de la atata cozonac?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Ralucah, io zic k vezi bine.....sau m-a ramolit si pe mine cozonacu' si vinutu !!!! Stiam k s-a inchis partea a 2 a.
Daii, la multi ani draguta mea! Da-o incolo de raceala...Un ceiulet, un Fervex, ceva?

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput