Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu s-a inscris nici o mireasa la pachetul foto gratuit pentru aprilie, asa ca pachetul ramane disponibil pentru luna mai. Pentru miresele de luna mai termenul de extragere al castigatoarei va fi 24 Aprilie. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Chiar la asta ma gandeam eu de dimineata! Din instinct am intrat la primul subiect deschis, insa cand am vazut ca postarile nu sunt de actualitate.....m-am oprit.
Andreeutza, sa dea Dzeu sa ai parte de o nunta frumoasa, frumoasa. Ai mai cumparat ceva? Buchetul din ce flori ti-l vei face?
Ramonika, tu cum stai, avand in vedere ca vei fi prima miresica? tu chiar ca ai intrat pe ultima suta de metri.Emotii???????
Fetelor, va apropiati cat se poate de rpd de nunta voastra, am eu niste emotii de nu mai pot, dar voi............
Pupici multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Daii, io vreau un buchetel de trandafiri din aceia mici...dar stiu si k trandafirii tin cel mai putin....as mai incerca si ceva orhidee...Daca vreti sa-mi dati sfaturi, va astept...

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

hristos a inviat!:)

acum am ajuns si noi acasa, am fost la socri sa ciocnim oua si sa mancam cozonaci.

mai vin mai diseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Hristos a inviat!

Fetelor mi-am comandat aranjamentele pentru sala din flori si baloane de la o firma care am gasit-o eu pe net si au cele mai mici preturi comparativ cu restul. Ma costa 14 milioane dar sunt multe flori si toate aranjamentele sunt din trandafiri si sunt destul de multe. Vazusem ca se plangeau niste miresici ca nu au de unde sa ia baloanele. firma se numeste "soul to soul" si au sediul pe strada Gutenberg nr. 12. Sunt super frumoase aranjamentele lor. Saptamana asta ma duc sa imi iau si verighetele si ne raman dupa aia doar costumatiile. Pantofii de miresica i-am cumparat deja; pe cei de la cununia civila la fel; mi-au iesit si invitatiile!!!!!
Yupiiii!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mai, eu stau binisor cu pregatirile. am mai scris mai detaliat la nunta in Iasi. azi am fost la starea civila si am stabilit ora pt 21 aprilie, va fi la ora 1. ma gandeam ca numai bine ajung de la coafat si apoi am la 6 la biserica si la 8 seara la restaurant. sper sa iasa bine coafura si machiajul. ca in rest cam toate sunt puse la punct.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Ramonika, sunt sigura ca vei fi o miresica frumoasa tare!

Vad ca nu prea esti ingrijorata, sper sa fiu si eu asa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

am facut subiect separat, asa mai dedicat ramonikai:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denyy10 spune:

SUNT MIRESICA PE 22 IULIE 2007!

predoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Buna,

Sunt o fosta mireasa de Constanta din 2006 si am o prietena care se marita in Bucuresti la anul(2008), si cauta restaurant pt 50 - 60 de persoane.
Daca stiti cumva vreun restaurant nu foarte scump v-as ramane recunoscatoare!

Multumesc!
Livia

Mergi la inceput