Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Multumesc mult, Raluca!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Cu multa placere. Am uitat sa zic, ca eu am ales perlutze crem , pt ca i-am luat de acolo si bratara si colier si cercei asortati, pt ca asa dorea nico, insa daca ai rabdare sa ii scotocesti lui coteanu prin sertare o sa vezi ca are tot felul de dracovenii - strasuri, margele, pietricele, etc. Eu de cate ori am nevoie de gablonturi ma duc la el pt care are preturi umane . iti poate face pe loc combinatii cu cerceii asortati si eventual bratara sau ce mai vrei tu, sa fie set cu accesoriul de par.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

deci fetelor, spuneti-mi si mie daca am socotit bine sau nu, ca nu prea stau bine cu calculele. daca am nunta pe 21 aprilie, sambata, e bine daca ma duc acuma joi sau vineri la depus actele?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor



eu cred ca trebuie sa te duci joi, cel putin asa a fost calculul in focsani. si tot cu data de joi trebuie sa fie si analizele medicale. eu zic ca sa se pun si sambetele si duminicile. dar cel mai bine, da un telefon la casa casatoriilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by andreea81

Eu am avut cununia civila pe data de vineri, 20 octombrie 2006, si m-am dus luni, 9 octombrie. Deci ar trebui sa te duci pe 9 aprilie. (E inainte cu 10 zile...io ma dusesem inainte, si am intrebat cand sa vin...la sigur...ideea e k nu trebuie sa-ti expire analizele). Parerea mea!!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.



numai ca pe 9 aprilie e dupa paste si nu e deschis. nici macar pe 10 nu e deschis


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

ramonika,

http://www.mywedding.ro/iasi/cununia_civila.php

aici zice ca maxim 14 zile minim 10 zile, in care intra si zilele nelucratoare. cum pe 9 si 10 e inchis, eu zic ca poti pe 11 sau pe 12, care pica joi
plus, ca am impresia ca tre sa platesti si o taxa de oficiere sambata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Postez si aici anuntul cu pachetul foto gratuit pentru miresele de Aprilie si Mai, petru ca vad ca nu l-ati observat. Va rog sa intrati
aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52982&whichpage=19
Se pot inscrie: mirese de luna APRILIE sau MAI ale caror evenimente se desfasoara in BUCURESTI si nu au contractat deja astfel de servicii. Trebuie sa fie membre ACTIVE pe forumul desprecopii.
Extragerea: 10 Aprilie
Adresa pe care se pot trimite inscrierile: PentruNunta@ggd.ro
Continutul mailului de inscriere: minim ID-ul de pe desprecopii, data evenimentului si locatia (biserica/restaurant). Nu este necesar sa trimite-ti adrese de mail sau numere de telefoane, vom anunta aici care sunt castigatorii.

Pachetul consta in servicii foto pentru ziua nuntii, acoperind cununia civila, cununia religioasa, petrecerea si doua sedinte foto private! Fotografiile rezultate vor fi predate pe DVD in maxim 10 zile de la eveniment.

Extragerea are loc pe 10 aprilie, asa ca ar fi bine sa va grabiti. BAFTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

am platot deja taxa de sambata, e 70 lei.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, miresici scumpici!
Tocmai ce m-am intors de la firma unde am dat BT pentru invitatii si ne+am comandat si cardurile de masa. Sunt foarte dragute!Aaaaa, era sa uit..... textul pentru invitatii l+am compus eu singurica si tare mandra sunt de el!
Pupici la fete

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Bravo, Daii!!!! Ma bucur pentru tine! Alta grija pe care poti sa o tai de pe listuta pentru nunta. Eu mi-am comandat invitatiile de la Agentia DeLuxe cu care am intrat in contact pe 25 martie la Targul de nunti.

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mai acuma vad ca eu nu-s pe listuta... vreau si eu pe listuta.... si o sa fiu chiar in capul listutei, ca vad ca primele care au nunta sunt pe 28 aprilie si eu is pe 21 aprilie.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput