Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Davidandreea, stii k la cununia civila am fost imbracate la fel?????????????????????????????? Cred k o sa aratam super si in aceeasi rochie de mireasa!!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, miresici!!!
Fiecare miresica e unica in felul ei, si veti fi superbe amandoua!!!
Davidandreea, am vazut poze din parcul Moghiros, tu unde stai?
Josefine, saptaluna de miere fericita si cat mai dulce!!!
Andreeutza, pupici multi multi! Te-ai mai gandit la vreo idee de jupon sau alte asemenea? Cand ma gandesc la rochita parca te aud numai pe tine in minte cu juponul ala!!!
Matzoi, tu pe unde umbli, ai mai achizionat ceva??? Sau astepti sa vina targul in are liber?
Pupicei

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidandreea spune:

Neata fetele!
Andreea am primit mailul tau..promit ca te sun sa mai vb si neaparat sa'mi povestesti ...am emotii mari in legatura cu weekendul asta. Sper din tot sufletul sa gasesc rochita pe la targ..ca altfel tre sa fac drumul pana in Piatra Neamt...
Daii eu am stat pana in ianuarie pe Compozitorilor in Drumul Taberei dar acum m'am mutat pe 13 Septembrie..esti din Drumul Taberei? Dupa parerea mea unul dintre cele mai frumoase cartiere din Bucuresti.

Va pup si va urez bafta si mai ales nervi de fier :))...greu e cu nunta asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alivio spune:

Eu chir protestez!!!!
Nu ma trece si pe mine nimeni pe listutza?
Am rezolvat localul din noiembrie:22 septembrie-Restaurant Dori-Com pe prelungirea ghencea.Capacitate 80 de locuri(da doamne sa se umple), pret tacam 130 ron.
Biserica Sf. Mihail si Gavril (de la capatul lui 41 in Ghencea)-taxa 100 ron.
Cameraman 600 ron cu poze scoase pe hartie foto (100 buc) poze facute clip si filmarea.
D.j. 600 ron
Cocarde 72.5 ron
Rochita facuta pe comanda dupa moaftele mele 800 ron
Camasa si lavaliera ginerica 50 ron impreuna
Invitatii nu mai stiu unde sa le comand k am fost de doua ori la un magazin pe Lipscani si de doua ori le-a gresit textul clientilor
Am cumparat cupe de silicon 40 ron k de vreau rochie cu spatele gol...si cam atat.
Deci...ma treceti si pe mine pe lista ?Pretty pls!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Pai Andreea, suna-ma cat mai repede...White Lady nu cred ca vine la targ...poate pot eu sa-ti fiu de folos, mai stii? Daii,cum ramane cu juponul tau? Alivio, o sa fii pe listuta cat mai repede!!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Ce dragutza ai fost Alivio!
Felicitari pentru toate cele achizitionate, si sunt convinsa ca Josefine te va trece in listuta imediat ce se va intoarce din saptaluna de miere.......tocmai ce a devenit o DUAMNA cu acte in regula!!!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

fetele frumoase,

multumesc pentru urari, ma simt bine ca doamna, mi se pare ciudat dar totodata ma bucura sa il prezint pe el ca "sotul meu".

scuzati de intarziere, dar nu prea am avut timp sa intru, doar asa cat mai aruncam un ochi sa vad ce s-a mai scris si daca ati mai facut ceva achizitii.

am modificat si lista, alivio:)) nu te uitam, dar asa ca ai fost mai vehementa, trebuia sa o fac. si pe laup am adaugat-o:))

sper sa ne intalnim week-endul asta, daca ati putea ceva mai dimineata sambata, ca dupa aceea trebuie sa ma duc la aeroport pentru pachet. iar dupa s-ar putea sa plec iar la focsani. oricum, o ora tot vin si eu sa va vad.

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, fetelor!
Vad ca pe vremea asta nimeni nu are chef de dat cu subsemnatul, asa ca ma arunc eu.
Josefine, bine ai revenit draga doamna!
Andreeutza, nu pot sa ma ocup acum de jupon si fusta, o voi lasa mai pe vara cand voi scurta fusta.
Fetelor, pe voi va imbie vremea de afara sa mergeti la targ???????????? Desi am auzit ca au montat niste corturi acolo.........totusi!
Voi ce ziceti?
Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, fetelor!
Vad ca pe vremea asta nimeni nu are chef de dat cu subsemnatul, asa ca ma arunc eu.
Josefine, bine ai revenit draga doamna!
Andreeutza, nu pot sa ma ocup acum de jupon si fusta, o voi lasa mai pe vara cand voi scurta fusta.
Fetelor, pe voi va imbie vremea de afara sa mergeti la targ???????????? Desi am auzit ca au montat niste corturi acolo.........totusi!
Voi ce ziceti?
Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by daii

Fetelor, pe voi va imbie vremea de afara sa mergeti la targ???????????? Desi am auzit ca au montat niste corturi acolo.........totusi!
http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"



lol, nu prea, acum ca am iesit toata ziua si am ajuns acasa o curca plouata. dar am trecut pe acolo si erau corturi.

Mergi la inceput