Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daii spune:

LA MULTI ANI, MIRESICI SCUMPICI!

Sa fiti frumoase si radioase ca primavara, sa va bucurati din plin de pregatirea nuntii, si sa fiti cele mai frumoase miresici....ever!!!

Pupici multi si o zi plina de flori!!!


http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

La multi ani de 8 MArtie tuturor mamicilor, miresicilor, si sa aveti mreu primavara in suflet!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Un 8 Martie fericit si plin de surprize placute tuturor mamicilor si miresicilor!
La multi ani!

Pt Josefine, dc nu ti-ai comandat invitatiile stiu si eu o firma unde le au foarte ieftine comparativ cu restul, Agentia se numeste Soultosoul si au 2 sedii, unul e pe splaiul independentei aproape de Piata Natiunilor Unite, chiar inainte de bariera, este langa un fujifilm, si un sediu pe strada Gutenberg nr. 12; eu de acolo mi le fac, iar modelul pe care il vreau eu costa 21500 cu tot cu scris, iar la celelalte magazine de invitatii aceleasi invitatii ma ajungeau cu tot cu scris undeva la 27000 minim. Eu zic sa faci o incursiune si pe acolo ca nu strica; au cam 500 modele de invitatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Pt Daii:
Daca mai cauta inca prietena ta restaurant pentru 150 persoane poate sa incerce la restaurantul Ana Rustic, este pe Aleea Hobita nr. 1(asta e la intersectia strazilor Iancului cu Pantelimon, vav de Mc Donald's-ul de la Electroaparataj); acolo au mai inchiriat si spatiul de la etajul 1 ca inainte nu aveau decat la parter si s-ar putea sa mai aiba sambete libere pentru etajul 1, Eu acolo o sa am nunta si arata bine restaurantul, mie mi l-a recomandat sefa mea care isi face tot timpul evenimentele acolo, si sotul ei la fel; petreceri de firma si alte de-astea. Poate sa incerce; nu cred ca a dat etajul pentru toate sambetele; ca meniu ajunge undeva la 1300000 fara bauturi si fructe si tort; meniul se poate si combina cred, sa si-l aleaga ea. si acolo se plateste 10% din meniu pt plata ospatarilor si a bucatarilor. Merita vazut. E mai retras ce-i drept dar are si parcare si o terasa mica in fata si salile sunt in genul salilor de bal cu ringul de dans pe mijloc si mesele de jur imprejur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici

Multumesc mult, Sunshine, am sa-i transmit
Pupici multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

la multi ani, cu intarziere, de 8 martie.

eu nu am mai avut timp de intrat prea des, ce sa mai zic de scris, ca acum 3 zile am hotarat sa ne cununam civil si de atunci tot umblu ba pentru analize, ba pentru rochita, samd.

asadar, tam-tam-tam, sambata asta, ne cununam

va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Wow, felicitari Josefine! Sa fie intr-un ceas bun si sa fiti fericiti!
Fetelor, eu am fost in wend cu nasii mei sa-mi ridic voalul de la magazin. Am avut o groaza de emotii, chiar mi-era frica si a iesit un voal superb, incredibil de frumos, chiar nu ma asteptam. Este brodat pe margine cu floricele exact ca pe rochita, arata foarte elegant si finut. Iar eu..............niciodata nu am fost multumita de felul cum arat, dar cu voalul ala pe cap............sunt ca o printesa (modesta). Sunt foarte fericita!!!
Andreeutza, tu ce ai mai facut? Ti-am vazut rochita, este superba, foarte eleganta si ca de printesa. S-o porti sanatoasa si fericita.!!! Felicitari!

Pupicutzi multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Neata, dragele mele! Offfffffff, mi-am cumparat si io rochita odata!!!! Este usor crem, si are brodata danteluta....Am luat-o de la casa de moda White Lady, si acolo au rochite dragute, le puteti vedea pe site-ul www.whitelady.ro.A mea este a 12 din catalog, cea cu dantela pe poale....mi-am luat-o direct de la atelierul lor care este in Piatra Neamt....Si pe Lipscani ii gasiti, eu sunt incantata de faptul k au rabdare (patronii sunt sot si sotie, dupa cate mi-am dat seama!!!!)
Josefine, felicitari, da-ne si noua muuuult mai multe detali cu privire la cununie!!!1 Daii, te puuuuuup si abia astept sa ne vedem.

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

multumesc, de-abia acum m-am mai linistit. sambata la 12 devin doamna:)), va pun poze.

andreeutza, felicitari pentru rochie, dar pe site nu prea se vede bine:( cand o aduci acasa, poate ne-o arati. am vazut ca e tot printesica, se pare ca a avut succes la noi modelul.

v-am zis ca mi-am luat rochita de mireasa acasa. acum te inteleg mai bine, daii, cu teama de a nu se murdari.

va pup, revin sambata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by daii

...dar pt machiaj sunt in pom. Stiti pe cineva???? Si nu ma refer la make-up artisti, care te jupoaie de bani.


fetitza scumpa...de ce nu o intrebi tu pe baba dochia?? huh?? rushinik sa-ti fie ...

baga maine un okisor si vb tot ce-i necesar, ok?

pup si spor la pregatiri , miresici frumoase si treboase!

si felicitari tuturor pentru achizitii!!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput