Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Buna, fetelor!
Imi cer iertare pentru absenta, dar pentru un timp am avut restrictionat accesul la forum.
La mine nmk nou. Am vazut ca voi at facut mai multe achizitii, drept pentru care va felicit pe toate.

La multi ani si o primavara frumoasa.
Wend placut!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

josefine de unde ti-ai luat pantofii? cat? cum? si mai vrem si poze. Eu la mine in oras nu am vazut nimic adecvat asa ca o sa merg cu siguranta in Bucuresti pentru ei.


Invitatii ati luat sau mai asteptati.

eu am gasit pe net pagina unei firme din Oradea care face livrari si in tara si pot spune ca sunt ffff ieftine, aceleasi invitatii pe alte pagini la pret aproape dublu.

inca nu pot da comanda pt ca nu suntem siguri asupra nasilor dar inca mai avem timp.

Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

mexxa, foarte buna cafeluta. mi-a dat energie cat pentru toata ziua.

daii, ce nasol ca ti-au restrictionat accesul. dar acum merge, nu?

inna, poze cu pantofi: http://i1.tinypic.com/2n0kfb7.jpg
asta cadou de martisor si de 8 martie, ca acum nu mai am curajul sa cer nimic:))
care e site-ul firmei din oradea? am mai scris eu ca la expozitie nu-mi era mintea la invitatii si acum imi pare tare rau ca mi se par scumpe. daii, ferice de tine ca ti-ai luat invitatiile. nu pui poze?

v-ati ales baba? a mea e pe 7, sa vedem, daca e urat afara, poate pe 8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Josefine dragute sandalutele...imi place ca nu au tocul f inalt, dar si culoarea...dupa cum spuneam eu aici chiar nu am vazut ni-mic ! plus ca o s afie bataie de cap pt ca eu nu vreau rochie alba ci crem si tb sa fie si pantofii in ton

baba mea cica e maine...dar daca nu e frumos...ma fac ca uit. frumos a fost ieri dar...


pagina cu invitatii e asta http://www.publiserv.ro pozele lasa de dorit dar..cred ca invitatiile sunt ok.

Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Eu am o maaare problema.
am gasit rochia of my dreams...pe o pagina pe net.

am salvat-o in calculator ..

si acum nu mai gasesc pagina.

pun un link cu pozele daca o recunoasteti dati-mi de veste plz.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_irinaa/album?.dir=/1da0re2

Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

nu imi aduc aminte s-o fi vazut pe undeva. dar mai tii minte daca era din afara sau pe o pagina din ro?

mersi pentru pagina, acum sa vad cum ma hotarasc:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

pagina din romania era...si nu o mai gasesc

dar de rochii marca "Miss" a auzit cineva?

Mami si Buburuza lui mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

innaa, cred ca rochia e de la casa mirandi. adica mirandi.ro
din pacate nu gasesc colectia din 2006, asa cum e poza ta, ci din 2007. dar dupa cum sunt pozele facute, ambianta, etc, si daca zici ca era din romania site-ul, eu asa banuiesc. nu sunt sigura, dar mai stii, poate iti amintesti ca asta era.

dar tu cand vii in ro? vrei sa te duci la sigur sa iti cumperi rochita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Helloooooo! Va pup ,iresici scumpici!

In sfarsit aseara mi-am luat rochita de mireasa si miam adus-o aks. Cei care au vazut-o au fost foarte incantati. Voalul inca nu este gata, sper saptamana viitoare sa il iau.
Voi cele care v-ati luat deja rochita, cum o pastrati pana la nunta??????? :: Ca eu mi-am cumparat o husa super klumea, insa tot mi-e frica sa nu prinda vreo pata de stat sau altceva.(husa e din fas).
Mi-am mai cumparat crinolina, jartiera si tull-ul pentru marturii ( mi le fac singurica).
De pantofiori inca nu ma agit sa mi-i cumpar pentru ca astept colectiile de vara. Imi doresc niste pantofiori decupati in fata, cu varf rotund si calcaiul imbracat.

Apropo de pantofiori...., Josefine, felicitari pentru sandalute, sunt superbe.Sa le porti sanatoasa si sa te simti bine in ele, ca sa poti juca pana in zori.

Andreeutza, timpul zboara pentru tine. Ceva achizitii?

Poze nu am facut si nici nu cred ca voi face, pentru ca: 1. nu am timp, si 2.nu stiu sa le postez

Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

quote:
Originally posted by daii

Helloooooo! Va pup ,iresici scumpici!

In sfarsit aseara mi-am luat rochita de mireasa si miam adus-o aks. Cei care au vazut-o au fost foarte incantati. Voalul inca nu este gata, sper saptamana viitoare sa il iau.
Voi cele care v-ati luat deja rochita, cum o pastrati pana la nunta??????? :: Ca eu mi-am cumparat o husa super klumea, insa tot mi-e frica sa nu prinda vreo pata de stat sau altceva.(husa e din fas).
Mi-am mai cumparat crinolina, jartiera si tull-ul pentru marturii ( mi le fac singurica).
De pantofiori inca nu ma agit sa mi-i cumpar pentru ca astept colectiile de vara. Imi doresc niste pantofiori decupati in fata, cu varf rotund si calcaiul imbracat.

Apropo de pantofiori...., Josefine, felicitari pentru sandalute, sunt superbe.Sa le porti sanatoasa si sa te simti bine in ele, ca sa poti juca pana in zori.

Andreeutza, timpul zboara pentru tine. Ceva achizitii?

Poze nu am facut si nici nu cred ca voi face, pentru ca: 1. nu am timp, si 2.nu stiu sa le postez

Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"



hello, hello, imi faceam griji.

cred ca am vazut rochita ta am vazut-o ca ai spus de unde ai luat-o si modelul. mi-a placut foarte mult, daca asta e. de-abia astept sa vad pozele tale de la nunta:))

eu inca nu mi-am luat rochia, am dat comanda in saptamana expozitiei de la palatul parlamentului ca avea reducere de 10% si mi-au zis ca intr-o luna o pot ridica. adica pe 7 martie, de-abia astept. de tinut la pastrare nu stiu ce sa zic, si eu ma gandeam, banuiesc ca tot intr-o husa, dar parca nu as tine-o in casa ca dupa aceea nu o sa rezist sa nu ma fatai in casa cu ea. poate o duc la mama soacra:)) si daca ti-e teama tare, eu zic sa o mai pui intr-o husa, din aceea mai subtire:)) dar totusi cred ca nu o sa aiba nimic, ca doar in magazine tot asa stau.

ce sa mai zic, multumesc pentru aprecierile sandalelor, sper sa fie ok si sa reziste.

marturiile si eu tot singura mi le fac, m-am uitat prin magazine si cele din tull cu bomboane sunt vreo 30 de mii. pai din 100 de mii imi iau tull pentru toti invitatii:))

daii, tu iti luasesi invitatiile, nu? de la ce firma? eu nu gasesc mai nimic, tot ma uit pe site-uri si parca nimic nu imi face cu ochiul.

si in legatura cu postatul pozelor, daca ai timp , ori le pui intr-un album pe yahoo, webshots.com sau flickr.com ( eu prefer flickr ca e mai usor de folosit) ori te duci pe tinypic.com si acolo uploadezi si postezi linkul. asta daca vrei, bineinteles:))

eu sunt o laudaroasa, recunosc, mi-am innebunit cunostintele cu achizitiile si ideile mele:))

aaa, daii, mai vroiam sa te intreb tu porti verighetele? ca s-ar putea si noi sa facem cununia civila inainte de cea religioasa si nu stiu nimic de purtatul/nepurtatul verighetelor.

va pup, ca m-am intins o gramada.

Mergi la inceput