Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

Buna fetelor! Eu mi-s DUAMNA din 2005 dar am poze de la Targul de la Sofitel si postez linkul aici http://new.photos.yahoo.com/oana8188/album/576460762389627751
Sper sa va foloseasca!

Oana

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

la multi ani, daii

canne-marie, habar nu am care-s preturile, dar pare OK, tinand cont ca am vazut la targ un fotograf care vroia 600 de euro. pozele erau artistice, deosebite, dar mi s-a parut prea mult.
eu numai cu rochita am rezolvat..saptamana viitoare o sa vad de DJ, fotograf,samd..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

quote:
Originally posted by urmychance

as dori sa fac o modificare....nunta mea este pe 8 septembrie 2007. Atunci cand am postat era data pe care o vroiam, nu cea posibila. Va multumesc. M-am bucurat sa ma aflu si eu in lista:)

Bucurati-va de viata si de ceea ce aveti!



:) mai fac o modificare...s-a anulat si data asta pt ca e pe drum bebitza. Restaurantul e disponibil pt data de 8 septembrie, daca va intereseaza. Nr tel: 0751252477.
Vreau sa fac cununia civila acum si as vrea sa fac si logodna la biserica. Este pacat sa fac cu bebe in burta sau nu e bai? Multumesc!

Bucurati-va de viata si de ceea ce aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

sarcina usoara, urmychance:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

multumesc frumos..

Bucurati-va de viata si de ceea ce aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidandreea spune:

Buna fetele!!!! Mi-era asa doooorrrrrrrr sa stau sa citesc cum mai merg pregatirile..sim asa multi multi multi fluturasi in stomac ..si sunt sigura ca nu sunt singura.
Nu am mai scris de mult pe aici....nu prea am mai avut tipm..sesiune...serviciu...schimbare de casa ..... griji..dar au trecut toate si cum vreau sa-mi canalizez toata energia spre marele eveniment. Viitorul sot mai are nitel si o ia razna cand ma aude..ca eu nu am facut nimic..uite nu stiu de rochie vreau..invitatii, carduri, huse, flori, PANTOFIIII eu nu am PANTOFIIIII...e de-ar fi si el pentru 2 sec femeie sa vada ce fel e.
Un mesaj pentru Josefine..eu si cred ca toate fetele de altfel, te pupam pentru listuta..e asa frumos sa vezi ca apari acolo . Numai ca eu am schimabat dat nunti..ca e post pe 9 iunie ....Astfel fericitul eveniment va avea loc pe 2 iunie. ( am alat acum ca sunt in plina sesiune atunci..ata ete.
va pup pe toate si mult spor la pregatiri..idei cat mai traznite, originale frumoase..si unbuzunar cat mai plin

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidandreea spune:

Offfffffff...cate greseli de scriere am avut iertati o fata grabita :)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Din pacate lucrurile astea se intampla destul de des .... Se intampla mai ales la localurile foarte ieftine, de cartier. Un pret mic ascunde aproape intotdeauna astfel de grozavii. Dar ...se si pot preveni multe aspecte. Inainte de a face rezervare, o inspectie severa la restaurant: baie, bucatarie (daca se poate), sala de mese, instrumentar (vesela, tacamuri, pahare) , nr de chelneri, degustare meniu.
Restaunrantul La Castani este cel de langa liceul Viilor?





quote:
Originally posted by DIANA2003

AM FOST LA O NUNTA IN FEBROARIE 2007 SI MUZICA A FOST CRUNA,DJ 2 LA NR.PARCA SAU JUCAT CU NERVI NOSTRI...FATA DE MASA DE LA LOCAL RUPTA SI DEDESUPT UN SERVETEL ALB CA SA NU NE PRINDEM DE FIGURA,MIROS DE MANCARE F PUTERNIC,ACESTI TINERI NU AU STIUT CE II ASTEAPTA...CESTILE DE 3 FELURI,PAHARELE LA FEL,LANGA FRIPTURA TOCANA DE CARTOFI,IMI ESTE TEAMA CA NUNTA MEA SA NU IASA ASA...MA ASTEPT LA ORICE...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidandreea spune:

Uuupsss...acum vad ....nickname-ul meu e davidandreea????? DE CE??? pana una alta..eu sunt miresica AndreeaElena, din listuta :)

Pupici :*:*:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

nu-ti fa griji, e timp pentru toate:)

Mergi la inceput