Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

si noi readucem aminte sa ne modifice data din 18 aug..in 25 august..multumim


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Josefine, ma alatur fetelor care te roaga sa actualizezi listuta: nunta mea va avea loc in Piatra Neamt, la hotelul Ceahlau, pe data de 19 mai!!!! Multumesc mult.
Va doresc week-end placut! Puup,Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

am schimbat/modificat listuta. daca nu va regasiti sau am facut greseli, trageti-ma de maneca.
uichend placut:)

edit: lista e pe prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DIANA2003 spune:

SALUT,SUNT NOUA PE AICI,AM SI EU NUNTA PE 15 SEPT,VA ROG MULT,STITI CEVA DE RESTAURANTUL"LA CASTANI"DACA AVETI SI FOTO ASI FI CEA MAI FERICITA....PUPICI LA TOATE FETELE SI MULTA BAFTA LA PREGETIRILE DE NUNTA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DIANA2003 spune:

FETELOR SUNT PARALELA...AM NUNTA PE 15 SEPTEMBRIE SI AM INCHIRIAT UN LOCAL MAI MIC,ACUM AM GASIT SA FAC CHIMB CU O MIRESICA CARE II VIN MAI PUTINI OAMENI LA NUNTA...SI EA TOT PE 15 SEPT.A PUS NUNTA,ACUM NU STIU CE SA FAC,NU STIU CE FEL DE LOCAL ESTE,AM FOST ACOLO,OSPATARITA A FOST FF DRAGUTA CU NOI,UN PIC RUSTIC,F CURAT,PE NET NU AM GASIT MARE LUCRU...IMI ESTE TEAMA...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DIANA2003 spune:

AM FOST LA O NUNTA IN FEBROARIE 2007 SI MUZICA A FOST CRUNA,DJ 2 LA NR.PARCA SAU JUCAT CU NERVI NOSTRI...FATA DE MASA DE LA LOCAL RUPTA SI DEDESUPT UN SERVETEL ALB CA SA NU NE PRINDEM DE FIGURA,MIROS DE MANCARE F PUTERNIC,ACESTI TINERI NU AU STIUT CE II ASTEAPTA...CESTILE DE 3 FELURI,PAHARELE LA FEL,LANGA FRIPTURA TOCANA DE CARTOFI,IMI ESTE TEAMA CA NUNTA MEA SA NU IASA ASA...MA ASTEPT LA ORICE...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici scumpici!

Azi fac cinste cu cafea cu laptic de dimineata, si pe la pranz va invit la niste pizza buna-bunuta, prajiturele, suculet si o cupa de sampanie, pentru ca.....ieri a fost ziua mea!!!
Va astept pe toate sa ne rasfatam putin.

Pupicutzi multi la fetele cochetele

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

La multi ani, Diana!!!
Sa ne traiesti, sa fii frumoasa,sanatoasa fericita si iubita!
O fi asta o urare comuna, dar exprima unele dintre cele mai dorite lucruri!!!
P.S. Abia astept sa dansam la nunta ta!
O zi frumoasa va doresc viitoare miresici, in ciuda vremii de afara!!! Puup, Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Multumesc, Andreeutza!!!
Sa dea Dzeu sa se implineasca dorintele tuturor mireselor de aici!
Pupicutzi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna miresici si eu iti urez LA MULTI ANI DIANA ! Sa fii fericita , sanatoasa si iubita.
Am si eu o intrebare fetelor m-am interesat de DJ. am si vb cu el si imi ofera un pachet zic eu bun, adica: cameraman, fotograf si DJ, cu tot cu transport si scos poze pe albume, totul la pretul de 900 E.
Eu zic ca este convenabil la ce servicii ofera.

Ce zice-ti este mult astept raspunsurile voastre.
Merci mult.

annes

Mergi la inceput