Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Daii, am fost plecata la sot...sa stii ca m-am gandit la tine, si cred ca sotul meu si cu al tau ar fi facut o echipa foarte buna in a alunga posibile pretendente la modelul de rochita ca a ta ...Da' daca ma procopsesc EU cu una ca a ta???? Nu ma bati, nu-i asa?
Sa-mi tineti si mie pumnii....sa-mi gasesc ceva frumos...am emotii asa de mari!!!! Puup, Andreea

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neata, miresici scumpici!!!
Ce mai faceti, fetelor? Alergati dupa cumparaturi, verighete, rezervari biserica...???
Andreeutza, mi-am dat seama ca ai plecat la sotiorul tau, si sa stii ca oricat de mult imi doresc eu sa fiu unicat, sunt convinsa ca vor fi si alte mireesici carora le va placea acea rochita, asa ca.........scapi de bataita!!!!!
Fetele, care e prima miresica de anul acesta? Sunt curioasa cum e cu pregatirile, cantitatile de bautura, una alta.
Pupicutzi si o zi buna va doresc

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Scumpe miresici,daca nu am timp sa intru pe forum,VA ROG,nu ma uitati.Sunt si eu o miresica de 2007.Mai precis 9 iunie 2007.

Pana acum am restaurant,formatie,rochita.......si atat.Nu tu invitatii,nu pantofi,nu diadema,nu verighete.......Si mai am vreo 3 luni si jumatate.
E tarziu?????
Sunt in urma?????
ROG INCA O DATA MODERATORII SA SCHIMBE DATA NUNTII DIN 1 SEPTEMBRIE IN 9 IUNIE.
MULTUMESC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

eu trebuie sa o schimb, o sa refac listuta in uichendul asta, nu te supara, pliz dar m-a lovit o lene.. si trebuie musai refacuta. dar promit, in uichend:)

fete dragi, mi-am luat rochita:))

anelize , eu zic ca daca ai restaurant, rochita e timp suficient si pentru celalalte:) in rest, mult succes in cautari. am vazut verighete frumoase la firesq, parca asa se chema firma si nu prea scumpe. dar la verighete trebuie sa vezi sa nu se faca pe comanda si sa dureze mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Nu face nimik.
Bine ca ne-ai luat in "evidenta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anelize si Josefine, felicitari pentru rochiteee!!!
Ce ma bucur, incepem sa devenim din ce in ce niste miresici mai.. conturate ca sa zic asa!
Eu astept telefon de la magazin, ca sa ma duc la proba!

Mi-am luat aseara revista Ideal Mariage, si sa stiti ca am gasit o gramada de lucruri interesante.Am vazut chiar niste pantofiori super draguti, ceva ce in magazine inca nu am gasit.

Andreeutza, ai reusit sa-ti iei verighetele?

Pupici la fete si o zi buna!

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Buna dimineata! Daii, sa stii ca am niste verighete foarte frumoase ...Fetelor care v-ati cumparat rochite: felicitari si sa va aduca noroc! Merge careva la Sofitel? Eu cred ca ma duc sa casc ochii pe Lipscani. Tineti-mi pumnii!!!

~Este mai importanta; pacea decāt dreptatea...(Parintele Arsenie Boca)

~Tragedia vietii nu este ca se termina atāt de repede, ci ca am asteptat asa de mult sa o īncepem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Felicitari, Andreeutza, sa le purtati sanatosi si sa va aduca multa dragoste si fericire!
Eu una nu m-as mai duce la vreun alt targ, de vreme ce am ce mi-ar fi trebuit de acolo!
Eu am alta problema, fetelor. Ce agentie imi recomandati pentru aranjarea salii?Una care sa nu aiba niste preturi exorbitante.

Stiu ca se ocupa si cei de la restaurant de aranjarea salii, cu mai multe informatii m-ar putea ajuta Rallu, care a avut nunta acolo. Rallu, daca ma poti ajuta.....

Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna miresici frumoase de 2007, sunt si eu o miresica de septembrie, mai precis pe 29, as vrea sa o rog pe JOSEFINE, sa ma bage si pe mine in listuta ei,multumesc mult de tot.
Eu pana acum am facut urmatoarele : am dat arvuna la restaurant, am vb cu dj., am cumparat deja bautura (alcoolica), am vazut si rochita si prin martie ma duc sa o i-au,si cam atat pt. moment.
va dulce si sa avem o nunta ca in povesti.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

Buna miresici!
Sieu as vrea sa o rog pe Josefine sa ma adauge si pe mine pe listuta cu data de 27 iulie; merci frumos.
Pupicei

Mergi la inceput