Miresici frumoase de 2007 [3]

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DIANA2003 spune:

salut!DA,ACELA ESTE,am cautat in noiembrie peste tot un restaurant,nu am gasit nimic pentru 80 de persoane,toti vroiau peste 100...si nu am gasit nimic la un pret acceptabil,pt ca anul acesta au luat-o razna...sincer...localul arata bine,pretul tacamului nu este deloc mic(120ron/4 feleri mancare,sampanie si piscoturi)restul cumpar eu....aveau deja nunti pt la anul...abia am gasit in septembrie,au bucatar adus din germania,am dat 20 mil avans...sincer imi este teama...eu imi dau seama daca nu o sa iasa cum trebuie si nu vreau sa fiu suparata si dezamagita....ospatari au cam putini(4 la nr)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DIANA2003 spune:

dar sa ma linistesc m-am gandit ca cea mai buna chestie ar fi sa ma duc la o alta nunta acolo(inainte sa ajunga la rest mirii)si asa poate o sa imi dau seama cum stu lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DIANA2003 spune:

va doresc sa aveti o nunta de vis si sa fiti fericite,iubite si sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Hello, miresici scumpici!
Am intrat doar ca sa va spun ca am sunat la magazin si rochita mea e gata. Dupa-amiaza ma duc s-o probez, si daca e ok, o iau aks!!!
Pupici

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alivio spune:

Gata nu ami sunt miresica indecisa.treceti-ma si pe mine pe lista pe 22 septembrie restaurant Dori-com undeva pe prelungirea ghencea vis-a-vis de barosanii.meniu 130 ron cu 4 feluri de mncare si fructele.Am dat avans 500 ron in noiembrie.de achizitionat nu am reusit dekt wiskey-ul 10 sticle a 35 ron bucata si cameraman 600 ron care include 100 poze scoase pe hartie foto,restul de poze facute pe dvd si filmarea tot pe dvd.la capitolul probleme am unu ffff mare:nu im gasesc material pt rochia de mireasa.tb sa fie un material mia teapan.astept sugestii.biserica va fi cea de la ghencea de la capatul lui 41 dar ink nu am fost sa vb.cam atat.astept sugestii si intrebari.pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzulici spune:

Buna fetelor,
Sunt si eu una dintre miresicile 2007,mai exact 19 mai 2007 la Gaiesti, doar ca spre deosebire de voi am luat aceasta hotarare acum o sapt.. Din ce am citit observ ca toata lumea este ingrijorata si cu 7 luni inainte ...iar eu care am intrat pe 2 luni si ceva si nu am decat localul bifat pe lista inca sunt foarte calma. Probabil prea multa calmitate in sfera mea cerebrala.
Va pup pe toate si doresc la miresicile 2007 sa aiba parte de o nunta asa cum isi doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daii spune:

Neatza, miresici scumpici!
Rugaminte mare: ma puteti ajuta cu ceva sfaturi pentru o prietena care va fi miresica anul acesta, si nu gaseste un restaurant liber in orice sambata din anul acesta, cca. 150 pers.
Poate aveti cunostinta si ma puteti ajuta.
Pupicutzi multi

http://daisyPath.com/days/070825/0/1/+1/1.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

buna ziua, miresici:)

am reusit si eu sa intru sa va spun ca mi-am gasit formatie. canta foarte bine, a participat si la eurovision-ul de anul asta de la noi.

daii, nu prea stiu de localuri, eventual sa caute pe alte forumuri de acest gen ca am mai vazut ca mai erau miresici care cedau rezervare la restaurant. asta daca vrea musai in bucuresti. ca s-ar putea face si undeva mai aproape de bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Buna viitoare miresici,

Intru si eu la voi pentru o intrebare legata de pretul meniului de nunta. Eu m-am maritat acum aproape doi ani si nu mai stiu cam cat mai e meniul acum. Puteti sa ma ajutati si sa imi spuneti? Presupun ca variaza in functie de clasificarea restaurantului sau a hotelului.

Merci mult.

Pupici si pregatiri cu spor! Sunt asa de frumoase aceste momente!

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Alivio iti recomand tafta satinata, este un material foarte plin si greu. Teapan mai e si brocatul.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput