Endometru,monitorizari,ovulatie,TB, gravidute 140

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

LIANA,iti doresc sa fii sanatoasa, sa ai parte de ce e mai frumos pe lume si sa-ti dea D-zeu un bebe cat mai curand. LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Liana,la multi ani !!!!!
[red]Sheherezada[/red,daca nu vrei sa iei tart alopat,uite un remediu natural f eficient:taie o ceapa marunt si adauga miere de albine;las-o acoperita ,apoi bea sucul rezultat.Mie imi merge bine....sa te faci sanatoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

fetelor e asa liniste pe aici....
noela, meda ce mai ziceti?
pe liana o intelegem ca petrece.
liana sa mananci tort si pentru noi!!!!
eu z4 si maine vreau sa ma duc la farmacie sa-mi iau un termometru electronic.are idee cineva cat costa?

alina
sa o ajutam pe barbye!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_b spune:

Shehe poti lua vit. C si pina la 1mg. E safe! Cica si paracetamolul, desi eu n-as risca... Bafta!

Monica 16+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

alina_a: un termometru digital este de la 250 de mii in sus. Dar isi merita banii sincer. Masoara temp. in 10 s.

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

amzulica merci!
eu am probleme cu masuratul temp dimineta,sunt asa de somnoroasa si cu" fata la cearsaf"incat pt masurarea TB trebuie sa am ceva mai rapid decat mine la ora 7 dim.si m-am gandit la termometrele astea....
dar ce naiba sa mai facem ca sa se prinda.stim momentul,facem ce trebuie si?...Z1


alina
sa o ajutam pe barbye!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Aici termometrele electronice sunt intre 10-15 euro , dar in 10 secunde , gata , ai luat temp. Si eu ma trezesc la 6.15 si mi-e mult mai usor asa , decat sa astept 10 minute sa vad temp.

Azi sunt Z 25 , temp. mea cam scade , 36.3 , nu ma astept la nimic luna asta , doar ciclul , desigur. Macar sa vina o data , sa stiu c-am scapat de el si am alta luna la dispozitie.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

irlandezo nu chema rushii!
stai ca inca nu sti!
daca nu maine ,poimaine trebuie sa-mi iau neaparat termometru ca incep iar automonitorizarea....
mi-am scos la imprimanta tabel unde sa-mi notez toate caracteristicile zilei respective.numai sa se prinda....


alina
sa o ajutam pe barbye!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Rox dox daca iti "permiti" dai bataie cu prestatu, al meu sot munceste c-am mult de la 5 dim si de e distrus seara, deci ii voi da de lucru in zilele bune.La CM al meu care tine c-am 3 zile maxim, nu cred ca voi ovula pe 14.



Ali

Mergi la inceput