am inceput tratament cu regenon

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

kjmami, 2kg/saptamana nu-i rau. nu stiu de ce esti dezamagita. mie mi se pare chiar ok. ti-as mai recomanda ca, pe langa cantarit, sa iti iei si masuratorile la pulpe, solduri si brau.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Kjmami, ce ai mai facut - cum mai stai cu pierderea greutatii?Chiar eram curioasa ca am citit postarile voastre aici si tot ziceai ca vrei sa ne tii la curent pe post de "cobai"...
Da-ne un semn de viata!

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

in sfarsit, m-am programat la endocrinolog. din pacate ce a mai apropiata data libera e 8 noiembrie, dar rabd eu pana atunci. is curioasa daca o sa imi recomande si mie regenon, la inaltimea (1.63m) si kilele (68) mele...
kjmami - ce se intamplaaaaaa???

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Am papat si eu regenon la viata mea. Un sfat: mai usurel cu cafeaua. Nu stiu ce influenta are, dar in combinatie cu regenon-ul, da niste reactii mai mult decat ingrijoratoare.

Iti tin pumnii kjmami si tuturor fetelor!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

quote:
Originally posted by gabi_j

in sfarsit, m-am programat la endocrinolog. din pacate ce a mai apropiata data libera e 8 noiembrie, dar rabd eu pana atunci. is curioasa daca o sa imi recomande si mie regenon, la inaltimea (1.63m) si kilele (68) mele...
kjmami - ce se intamplaaaaaa???

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'



Nu cred ca o sa-ti recomande regenon sau alt medicament, dar dieta o sa-ti dea. Eu am fost relativ recent si intrucat am obezitate grupa I mi-a dat Reductil, care e mai putin periculos ca Regenon, dar deocamdata prefer sa nu-l iau. Mi-a dat insa un regim usor de tinut si am preferat sa merg la sala, caci am o viata foarte sedentara.

Bubulina

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!
Mirela (barbye)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

bubulina, eu am mai fost la endocrinolog (la altul) acu 2 ani si sa stii ca mi-a prescris regenon. intre timp am auzit despre dr respectiv niste chestii care nu mi-au placut de loc si nu am mai mers. sunt curioasa ce o sa imi zica asta.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

gabi_j si eu spun ca nu ti se va da regenon, pt ca nu totusi acest medicament nu se da ... la liber; si eu nu am auzit sa se prescrie de catre endocrinologi acest medicament in mod curent
am citit de doctori care prescriau acest medicamenet pentru a-si mari bugetul ...se dadeau pe sub mana
o sa-ti recomande o dieta potrivita parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Kjmami..spune-ne ce mai faci, indiferent daca esti multumita sau nu..Ai spus ca ne tii la curent si acu' ne lasi cu ochii-n soare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adauca spune:

kjmami, ai spus ca ne tii la curent cu ceea ce faci, nu ne-ai mai spus de mult nimic, ai patit ceva , s-a intamplat ceva?
Da-ne vsti despre tine,incepem sa ne ingrijoram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Chiar! Pe unde esti kjmami?

Anka si Ubitu

Mergi la inceput