Nunta in Constanta (9)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Feteloooooooor! Acum ca m-am intors eu, ati fugit voi?

Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Salut fetelor!!!!!!
Ce mai facetzi? Angelique bine ai revenit.
Cornelia tu ce mai faci?Nu te-am mai vazut nici pe net, pe forum nu mai postezi ... imi e dor de tine .
Noi am fost plecati saptamana trecuta in concediu.A trecut asha repede ... ash fi vrut sa mai fi putut sa stam putzin dar nu a fost sa fie.Cand ne-am intors am sarbaorit un an de la nunta.Nici nu-mi vine sa cred cum a zburat timpul ...
Magdala ai fost superba.Ashtept sa vad pozeeeeee.O sa pun si eu pozele pe care le-am facut, dar din pacate nu au iesit foarte bine.Eu o sa le pun si tu iti vei alege de-ti place.


nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

M-am intors si eu din luna de miere.
Ce senzatie de gol am in suflet dupa ce s-a terminat totul (nunta, plimbarica).
Nunta a fost foarte frumoasa, a iesit foarte bine dar nu a fost lipsita de mici incidente (ca de exemplu nu a mers cd-ul cu valsul nostru si ne-am trezit in mijlocul ringului cu alta melodie).
Cel mai tare regret ca nu am fost mai vesela si nu am putut trai la maxima intensitate acele momente pt care am muncit si m-am stresat atata.
In ziua aia eram aeriana si daca ma credeti ca nu imi mai aduc aminte aproape nimic.Acum asteptam pozele si dvd-urile sa ne aminteasca cum a fost.
Nici luna de miere nu a fost lipsita de incidente, vremea nu a fost nemaipomenita (am fost in Creta) adica a batut vantul foarte tare si era cam frigulet cand ieseai din apa.Am facut febra 3 zile la rand pt ca am racit foarte tare, dupa 3 zile in Creta trebuia sa mai plecam 3 pe alta insula (Santorini) si din cauza vantului feribotul nu a plecat si noi ne-am trezit fara cazare dar am rezolvat si aceasta problema.
Una peste alta a fost bine dar nu perfect, nu asa cum visasem sau planuisem.
Acum s-a sfarsit totul si viata isi reia incetul cu incetul cursul ei normal.
Va mulumesc tutror pt sfaturi (DJ-ul a fost foarte bun si l-a laudat toata lumea),la domnul Butnaru ma refer, si curand voi reveni si cu poze.Sper zilele astea sa le iau.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Bine ai revenit, Livia Adela. Asteptam poze, bineinteles. Cat despre micile dezamagiri, nu conteaza asa de mult, important este sa fiti voi sanatosi si sa fericiti.

Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Buna seara, fetelor!
Va multumesc foarte mult pentru urari, fara voi nu as fi reusit sa organizez nunta asa cum as fi dorit.
Cris, ma bucur ca in sfarsit ai mai aparut si tu pe aici si ca te simti ceva mai bine, nu mai lua si tu totul ca pe o pedeapsa, ai sa vezi ca totul va fi bine si in plus ii ai pe cei dragi langa tine. Imi pare rau sa aud ca ai avut probleme si cu piciorul, dar bine ca s-au rezolvat.
Aaa, AM PUS POZE, pentru cine e amator sa vada.
Din pacate imi este din ce in ce mai greu sa intru pe net, la munca este cam nebunie, iar acasa am treaba si mi s-a virusat si PC-ul. .
Livia_Adela, mai rar sa iasa totul perfect, dar bine ca ati fost voi multumiti, asta e cel mai important. Sanatate multa.
Eu m-am distrat pana nu am mai putut, nici nu am simtit cum a trecut noaptea, si desi s-au intamplat si la mine chestii care m-au deranjat, nici nu puteam sa stau suparata, dupa un minut maxim eram din nou vesela si surazatoare.
Si cam asta a fost si cu nunta noastra. Nu stiu daca o sa am timp vreodata sa povestesc in amanunt, dar astept parerile voastre despre poze.
si fetelor.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Faaaaata, ce frumoasa ai fost!!!! Am ramas muta de admiratie. Si ce coc frumos ai avut, sa imi spui te rog si mie unde te/ai coafat. Si rochita, tot, tot, ai fost o frumusete, imi pare si mai rau ca nu am putut sa ajung.

Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Fetelor am reusit si eu sa pun poze.
pt cine are timp si este interesat le puteti vedea aici http://community.webshots.com/user/livia_adela

Magdala ai fost o frumoasa si o dulce.Va doresc sa aveti o viata frumoasa si plina de iubire.

Sper sa va placa pozucile mele.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

fetelor ati fost superbe,doua miresici frumoase si fericite,inca o data casa de piatra
roxi si mie imi este dor de tine poate reusim sa ne intalnim odata


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)

Ajutati-o pe Barbye!!!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82950

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Livia, foarte frumoase pozele, mi-a placut indeosebi cat de frimos ai fost coafata si buchetul a fost ceva deosebit. Sa fiti sanatosi si casa de piatra!!

Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Multumesc fetelor de aprecieri.
Si mie mi-a placut mult buchetul!
Astept cu nerabdare dvd-urile acum.Pe saptamana viitoare cica-s gata.

pup

Mergi la inceput