Nunta in Constanta (9)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Vreau sa urez casa de piatra Alinei Bogdana si Adei Buc si sa va doresc sa aveti parte de o zi frumoasa cu mult soare de care sa va amintiti toata viata cu bucurie.
Va urez Casa de piatra! si o viata frumoasa alaturi de alesul inimii voastre.

Pup toate miresele frumoase si iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Fetelor da pe unde umblatzi?
Chiar asha am ajuns pe pagina 2???????????
Avem ceva miresici de 2007 sau se va ajunge sa se inchida subiectul asta.


nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Buna fetelor!
Iata ca mai reusesc si eu sa intru putin pe net.
In primul rand doresc sa urez, scuze pentru intarziere, asa-s eu de obicei, CASA DE PIATRA proaspetelor miresici, sa fiti fericite, iubite si sa vedeti intotdeauna in jurul vostru numai frumusetea ce inconjoara orice obiect/vietate.
Va multumesc foarte mult pentru aprecieri, am fost intr-adevar fericita la nunta.
Coafura si machiajul le-am facut la Salon Venus, langa piata brotacei. M-au costat cate 500 mii fiecare, si le-am facut fara proba. Cu emotii, dar m-am bucurat ca au iesit frumos. De coafat m-a coafat o doamna blonda, cred ca Dana se numeste, dar oricum e singura blonda - si putin mai plinutza, dar tinerica, din salon. Am avut cu mine 2 poze luate de pe net, si mi-au facut aproximativ ca in poze, caci am combinat doua coafuri. Spun aproximativ, pentru ca nu aveam parul atat de lung ca si modelul din poza si modelul din fata a iesit putin mai scurt, dar una peste alta, au iesit foarte bine. Toata lumea a admirat ''impletitura'' din capul meu.
cris, asteptam poze si de la tine. Abia asteptam sa te vedem cum ai fost miresica.

In rest, roxy, se pare ca cele doua miresici din 2007 nu mai vor sa ne viziteze, si cum se pare ca nu prea mai avem ce sa spunem, .... sper totusi sa nu se intample asta. Poate ar trebui sa deschidem un nou subiect "Foste miresici de Constanta"
Mai astept vesti si de la voi, acum ca s-a mai dus si nebunia de la mine de la munca.
fetele. tuturor.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by magdala

Buna fetelor!

In rest, roxy, se pare ca cele doua miresici din 2007 nu mai vor sa ne viziteze, si cum se pare ca nu prea mai avem ce sa spunem, .... sper totusi sa nu se intample asta. Poate ar trebui sa deschidem un nou subiect "Foste miresici de Constanta"
Mai astept vesti si de la voi, acum ca s-a mai dus si nebunia de la mine de la munca.
fetele. tuturor.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Las ca scriem noi in locul miresicilor de 2007, pana apar altele si pana cand cele deja inscrise se hotarasc sa vorbeasca .
Noi am fost la nunta la Cris shi vreau sa va zic ca a fost superba.O s-o vedetzi in poze.Eu am cateva dar nu-mi permit sa le postez.O s-o ashteptam pe ea ... acum e in luna de miere.



nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Fetelor, si eu sunt pe aici.
Nici eu nu vreau sa se inchida subiectul dar nici sa vorbesc singura nu vreau.
Nu stiu ce fac celelalte fete de nu mai vor sa fie alaturi de noi.
Probabil nici discutiile noastre nu au fost prea atractive pt ceilalti. Oricum pe mine m-ati ajutat foarte mult in organizarea nuntii fetelor, asa ca va multumesc din suflet.
Eu momentan astept sa ma angajez, nu am apucat sa ma inscriu la master pt ca nu eram foarte hotarata ce sa fac (asa ca la anul).

Pupici la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Buna fetelor!
Ce mai faceti, ce mai spunetzi.Vad ca-i cam liniste pe aici.Chiar nu mai vreti sa vb.?
Magdala da-mi si mie mailul tau, sa-tzi trimit pozicile de la nunta .


nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by roxy79ro

Buna fetelor!
Ce mai faceti, ce mai spunetzi.Vad ca-i cam liniste pe aici.Chiar nu mai vreti sa vb.?
Magdala da-mi si mie mailul tau, sa-tzi trimit pozicile de la nunta .


nunta noastra



zepy27@yahoo.com - multumesc mult.

Mami Magda si scumpa Rafaela
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

quote:
Originally posted by roxy79ro

quote:
Originally posted by magdala

Buna fetelor!

In rest, roxy, se pare ca cele doua miresici din 2007 nu mai vor sa ne viziteze, si cum se pare ca nu prea mai avem ce sa spunem, .... sper totusi sa nu se intample asta. Poate ar trebui sa deschidem un nou subiect "Foste miresici de Constanta"
Mai astept vesti si de la voi, acum ca s-a mai dus si nebunia de la mine de la munca.
fetele. tuturor.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Las ca scriem noi in locul miresicilor de 2007, pana apar altele si pana cand cele deja inscrise se hotarasc sa vorbeasca .
Noi am fost la nunta la Cris shi vreau sa va zic ca a fost superba. O s-o vedetzi in poze. Eu am cateva dar nu-mi permit sa le postez. O s-o ashteptam pe ea ... acum e in luna de miere.





Salut! Scuze ca dau buzna la topicul vostru, dar nu ma pot abtine!
Felicitari pentru atitudine, Roxy!!!!!!!!!!
Nici nu se face, sa publici pozele altcuiva {chiar si de la nunta} fara acordul persoanei respective!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by mav

Salut! Scuze ca dau buzna la topicul vostru, dar nu ma pot abtine!
Felicitari pentru atitudine, Roxy!!!!!!!!!!
Nici nu se face, sa publici pozele altcuiva {chiar si de la nunta} fara acordul persoanei respective!

Vic & Sebi (04.02.2004)



Mersi de apreciere.

Magdala eu itzi trimit acum pozele.Sa ma anuntzi te rog daca le primesti ca vad ca merge netul cam prost.


nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Buna, fetelor, va vizitez si eu. Mam regasit cu Cornelia la un alt topic, pe Asteptand un ingeras in viata noastra - Idei utile Constanta, puteti sa ne vizitati si acolo, sunt discutii despre medici, tratamente si... nu numai . Noi ne chinuim sa facem un bebe si se lasa asteptat. Uffff, e tare greu si trist... Dar nu ne pierdem speranta.

Pupici,
Angelique

pozele mele
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48808&whichpage=7" target="_blank">povestea nuntii
luna de miere

Mergi la inceput