Targoviste (3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut Oti!

Se pare ca toata lumea e in vacanta! Ma gandesc la Nana...ce emotii o avea! Azi facem si noi 2 ani de la casatoria religioasa!
Anusca ce mai face? E cu tine? Sper sa va uniti si voi cat mai repede! Si noi am trait asa...tata a tot fost plecat in strainatate, iar acum eu am plecat la Timisoara...Asa e Micky ne-a trantit bomba si nu mai zice nimik. Si nici Try nu ne-a mai scris :( Gravidutele astea!

Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Da Mihaela, Ana este cu mine, avem multe poze din Norvegia din vara aceasta, aici sunt cele din Iulie.
Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Try, trece prin clipe grele, aici puteti citi mai multe, sa ne pentru ei.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Vai ce rau imi pare! Sper sa ii ajute D-zeu sa salveze bebelusul si sa fie sanatos. Sper sa mai reziste 7 saptamani in burtica si sa se stabilizeze starea lui. D-zeu sa fie cu ei si sa le tina sus moralul!

Oti te rog pun-mi si mie link daca mai sunt vesti!
Am vazut pozele! Sunt super faine!
Eu ma lupt cu un san umflat...sper sa nu ajung la mastita!


Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Ce mai fac fetele? Mai stiti ceva de Andra?
Nana casa de piatra! Esti in luna de miere? Am tot cautat pozele tale sa te vad miesica dar nu le-am gasit

Of numai vesti proaste am primit saptmana asta. Sunt tare trista!

Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Bine v-am regasit!
Multumesc mult de urari, a fost o nunta tare frumoasa insa din pacate a trecut totul atat de repede.
Fotografii am o gramada insa sunt in format mare, o sa incerc sa le mai micsorez si sa le pun aici ca sa le puteti vedea.
Imi pare rau si mie de bebelusul lui Try, ma rog sa fie totul bine!
Pupici si revin!


Nana Motoc

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Salutare!
Am pus cateva poze cu mine miresica, asa ca va invit sa le vedeti!

Miha, ce face bambinul Cristian? Am vazut ca a crescut mare, e flacau in toata regula.
Otilia, am vazut pozele din Norvegia, sunt superbe, iar Ana este o dulcica.

Pupici.

Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Casa de piatra Nana!
Eu am fost in concediu 2 saptamani, vad ca nu a prea mai scris nimeni in acest timp, probabil ca toata lumea este prin concediu.
Ce mai face bebelusul lui Try? Acum am citit si m-am ingrozit, doamne ajuta sa fie totul bine. Mai aveti vesti? au trecut 4 saptamani de cand a fost scris mesajul cred ca bb este la termen acum.
Eu sunt bine, sunt saptamana 15 de sarcina. Inca nu am facut echo, sper ca bb sa fie bine.
Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Nana, superbe pozele nici nu este de mirare la asa fotmodel. Mi-a placut foarte mult ca ai fost mereu cu zambetul pe buze si ai asa o expresie relaxata. Pozele sunt facute in parcul din centru, cel cu Mitropolia?
Inca o data va urez casa de piatra, sa fiti fericiti impreuna si sa vi se implineasca dorintele.
Mihaela, sarcina usoara in continuare, ma bucur ca sunteti bine.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Neata, fetelor.
Multumesc mult pentru urari!Da, pozele sunt facute in parc la Mitropolie, acolo am avut si cununia religiasa, iar nunta peste drum la Dambovita. Ne-a placut ca nu mai trebuia sa ne urcam iar in masini, etc. Doar am trecut strada si gata.
Mihaela, draguta de tine, ma bucur sa aud ca bebe e bine si ca sunteti ok amandoi. Sarcina usoara in continuare.
Pupici.

Nana Motoc
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput