Targoviste (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutari!

Nana sunt super pozele de la nunta ta! Parca sunteti la Roma nu in Tgv.
Tie iti sta foarte bine miresica (si cu ochelari...eu am ales sa nu ii port....probabil de aia am fost asa cu capul in nori la nunta :) )

Mihaela ma bucur si eu ca sunteti bine si va relaxati. De Andra am citit si eu la subiect ultimul ei mesaj din 20. E ciudat ca nu gasesc cauza anemiei. Oricum sunt sigura ca o sa se termine totul cu bine si bebe o sa fie sanatos.

Otilia pupici Anei. Ce mai faceti?

Am mai pus si noi poze!

Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

salutare, da' stiu ca v-am cautat ceva!

voiam sa va spun ca am fost in oraselul vostru acuma in august cand am fost in tara, am stat 3 zile si mi-a placut muuult de tot. Ne-am plimbat in parcul Chindiei, din pacate Zoo era deja inchisa dar au auzit copiii leiii cum rageau si au fost tare impresionati. Mi-a placut orasul, mi s-a parut curatel si ce m-a socat a fost ca se da prioritate pietonilor la trecere!! sor-mea chiar ne-a spus ca e un obicei. Noi dupa cateva zile de Bucuresti deja ne asezasem cumintei pe bordura pana cand s-o face liber
Am mancat si o ciorba buna de burta la ... valahia, cred, ca duminica la pranz erau majoritatea rest. inchise din cauza de preg. de petreceri si am fost in vreo 3 locuri.
Cam asta-i, frumos oras, sa va traiasca!:)

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Tina ma bucur ca ti-a placut oraseslul nostru. Imi pare rau ca nu ati putut vizita gradina Zoo ptr ca e foarte faina. Eu cand eram mica fugeam mereu dupa ore cu colegii la Zoo.
Cred ca in Romania anului 2006...orasele cu cat sunt mai mici cu atat sunt mai curate si mai ingrijite. Eu am fost in Turnu Magurele si in afara de trotuare fara gropi am avut placuta surpriza sa constat ca toate aveau loc de coborat caruciorul.
Restaurantele sunt cam ocupate in Week-end. Acum in mare voga este unul Aristrocrat aflat pe Centrul Vechi.



Mihaela&Cristian 25.03.2006

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Salutare si bine v-am gasit !Dati-mi voie sa ma alatur si eu voua, celor care s-au nascut, au crescut, au fost aduse de viata in Targoviste sau au fost duse de viata din Tragoviste.
Am mai citit ce-ati scris la inceput, acum cateva luni, apoi m-am luat cu altele dar acum iata-ma, am intrat si cred ca o sa si raman.
Imi place grupul care s-a format si sper sa tina cat mai mult in timp si sa aiba cat mai multe fete membre!
Va pup pe toate!

NanaMotoc, pot sa-ti spun ca am hotarat sa intru dupa ce ti-am vazut pozele de la nunta, sunt absout superbe, parca ar fi un pictorial dintr-o revista.Imi place cum ati iesit dar si mai mult imi place lumina pe care o aveti in ochi atunci cand va priviti si care nu poate sa rasara decat atunci cand un barbat si o femeie se iubesc.Casa de piatra si tot binele din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:


Salut!

Sali bine ai venit! Si pe mine m-au impresionat pozele Nanei. Asa ca m-am dus la un photo si le-am scos si pe cele mai reusite de la nunta mea si mi=am facut album. Ba aseara mi-am cumparat si rama foto ptr una dintre ele (spre disperarea sotului!) Adevarul e ca tot pe hartie sunt mai faine...ca si cartile.

Pupici!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Mai citeste cineva topicul?
Eu azi am citit despre baietelul Andrei si sunt foarte fericita ca a reusit sa duca sarcina pana la 40 de sptamani si sper sa aiba un baietel sanatos, gras si frumos!

Pupici!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rena spune:

buna fetelor,cum ma plimbam pe forum uite asa am dat de voi,si eu sunt din Targoviste si nu credeam ca o sa gasesc damboviteni pe forum .Otilav sper ca am scris bine de unde din Moreni esti?Daca nu te supsra intrbarea si eu am crescut in Moreni sunt generatia anului71.Va las acum si sper sa ne auzim cu bine .Va doresc o seara placuta in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Rena, da, din Moreni sunt. Parintii mei locuiesc pe Horia Closca si Crisan, ultima casa la iesirea inspre Iedera. Cum sa ma supar de intrebare, totusi, si pe de alta parte aceasta este esenta forumului sa intrebam, discutam, socializam. Ma bucur ca ni te-ai alaturat, creste gasca. Ti-am vazut copilasii, sunt tare frumosi.
Mihaela, Andra a nascut la 33 de saptamani. Din fericire Adrian este un luptator si a inceput sa ia in greutate, ea insa este ocupata la maxim.

Mai sunt cateva ore si o sa fiu cu puiul in brate, pana atunci emotzii la maxim.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Ceau fetele!

Rena bine ai venit!

Oti am vazut poza cu burtika de 40 de saptamani, insa cred ca era cu Alex acolo. Eu sunt sigura ca o sa treaca cu bine de hopul asta...si la noi au fost mamici care au nascut la 33-34 de saptamani si au niste minuni de copii!
Pupici tie si Anushcai!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Salutare, fetelor dragutzelor.

In sfarsit incepe sa fie activa iar sectiunea noastra. Eu am tot intrat, dar daca am vazut ca nimeni nu mai scrie, nu am vrut sa ma aberez si sa-mi pun intrebari la care numai eu sa raspund ::)).

Rena, bine ai venit printre noi!
Sali, multumesc mult pentru urari. Intr-adevar a fost o zi speciala din viata noastra, am fost cat se poate de naturali iar pozele au iesit cum nu se poate mai frumoase. Sunt tare mandra de ele. Ma bucur ca ni te-ai alaturat noua celor de aici, ti-am mai citit subiectele si chiar ma intrebam de ce nu vii la o tacla cu noi?!
Miha, Otilia, pupici multi, vad ca sunteti ok.
Try intr-adevar a nascut iar pozele de la 40 saptamani sunt cu Alex. Multumesc lui Dumnezeu ca Adrian este bine si sanatos, la fel si Try. Doamne ajuta in continuare!

Cu mult drag, Nana.
Fotografii nunta!

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput