Clipe din trairile sufletelor noastre....(8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by danim

Azi am fost cu fii-mea la piscina. toate buna si frumoase, a facut ce a pus-o instructorul sa faca (mai putin sa-si bage capul in apa), a trecut la nivelul urmator...era bine...i-am spus ca mai are putin si vine iar si a inceput tragedia...ca ea vrea sa vina cu tati data viitoare, ca de ce nu mai vine...m-a intors pe dos...cu chiu cu vai i-am explicat iara ca se uita la ea si vede ce face, ca e sus la ingerashi si se bucura ca a trecut nivelul...
nu stiu ce sa-i mai zic...

ma duc sa ma uit la ele cum se joaca...

ne vedem miine...cind poate o sa fie mai bine pentru toti.



Dani, ia un si o ca altceva nu stiu ce sa zic.
Vor mai creste si vor intelege...sau vor accepta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns artar spune:

Multumesc, fetelor!

De ramas am sa ramin, adica am sa va citesc asa cum o fac de trei ani si ceva iar cind nu ma voi mai putea abtine am sa raspund si eu la diferite subiecte insa nu voi mai comenta nimic despre viata mea personala...e cel mai bine asa...

Va doresc o zi buna si ne mai vedem pe ici ,pe colo...

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Oana, pe masura ce problemele tale se vor rezolva si lucrurile vor intra cat de cat pe un fagas normal, nu vei mai simti atat de mult nevoia sa vorbesti despre problemele personale prea in amanunt.
Ai sa ajungi sa simti ca ti le poti gestiona singura si nu va mai fi nevoie sa cauti suport si intelegere in jur.

Uite, noi ne intalnim zilnic aici, ne "bem cafeaua" impreuna, in curand o sa o dam pe bere rece si inghetata virtuala ...si mai povestim cateva fleacuri despre copii, vreme, cure de slabire, ne mai plangem de cate ceva...asa, taclale ca intre fete, stii tu.

Sunt convinsa ca fiecare dintre noi are fel de fel de chestii pe care nu le imparte cu ceilalti. Deja am depasit perioada critica, ne descurcam singuri de-acum.

Asa ca, hai la o cafea virtuala. Tocmai pun sa fac si pentru Dani.

Eeee, ce zici ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns She spune:

Eu am venit aici sa ma dau cu capul de perete, e voie?
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Am venit si io sa-mi beau cafeaua... sunt la a 2a cana, dar am nevoie :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Ce fac mamicile si taticii singuri?
Am o pauza(Thea doarme) si-am venit sa va "vad"
Beau o cafeluta fara cofeina pt ca alaptez si nu vreau s-o agit p-asta mica, mai ales ca e asa cuminte si-ar fi pacat sa nu pot sa invat, nu?
Voi ce faceti? Cum va descurcati cu caldurile astea??? Eu sunt binecuvantata sa mai pot sta un pic acasa (spun asta pt ca eu nu beneficiez de niciun ajutor din partea statului si totusi am reusit sa stau cu asta mica pana acum, ceea ce e super pt ca nu vrea niciun fel de lapte decat de la mami )... si deci cum ziceam pot sa stau in casa unde e mai bine decat afara pe canicula asta... era super sa fi avut un aer conditionat ceva, da' lasa ca e ok si-asa!
Sa mai sorb un pic si poate si "vorbim" cafeluta... ce ziceti?
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by She

Eu am venit aici sa ma dau cu capul de perete, e voie?
:)

si tot asa...



Oare avem aceleasi motive?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna!
Io am renuntat sa ma mai dau cu capul de pereti,ca tot nu mai rezolv nimic....de regula,cind te dai cu capul de pereti,intotdeauna e prea tirziu.....

In primul rind vreau sa va zic ca perseverez: azi am papat un mar,o portocala,2 banane,2 salate mari de roshii cu castraveti,si 2 litri de apa....a...si capsuni,evident....

In al doilea rind,uite ca,fara sa vreau,iau o pauza de calculator.....azi am lucrat,maine voi lucra,vineri voi lucra,maine seara merg cu Di la antrenamente,poimaine la fel,sambata avem concurs,duminica iar lucrez.....
Sa stiti totusi ca e bine,ma mai curat de microbul asta numit calculator....daca nu ati fi voi,aici,nici pt.5 minute nu l-as mai deschide.....
Dar nu m-am putut abtine sa nu va salut si sa va urez o seara buna!

Ca si maine dimineata,cind voi face cafeaua.....

Am fost incoerenta? Scuzati! Caldura si oboseala....

Cite sinteti? 10? Iaca 10 pupici:






Byyyyyyeeeeeeeeee!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Trec si eu doar cat sa va zic cateva cuvinte ca de mai mult nu sunt in stare.

Miha, cred ca de acum am sa-ti tin companie la cafeaua fara cofeina, ca cea normala nu mai intra deloc.

Brenda, felicitari pentru ambitie, tine-o tot asa cu fructele si legumele.

She...no comment, stii tu...

Gata, fug la nani
Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Iuli,pai de ce nu esti in stare? Ce te supara? Pe unde disparusi?
Uite,io am facut si cafea decofeinizata,ca sa poti bea cu noi cafeaua de dimineata....
De fapt...cu ele,ca io acum plec,dar vi le las facute!
Spor la cafea si la treaba astazi!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput