Clipe din trairile sufletelor noastre....(8)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

'Neata la toata lumea!
Sunt la un ceiulet cu miericica evident, ca vreau sa ma fac bine!Mai vrea cineva? Pun in cana de cafea

Iulia, pai asa ma gandeam si eu, trebuie comisie serioasa daca vrem sa facem treaba ca lumea! Mai o grimasa cand auzi varsta, mai o uitatura d-aia nemultumita daca n-are kilele ca-n tabelu' cu greutatea ideala... si tot asa... ca sa simta si ei un pic asa cum e cand merge o femeie la selectie
Ieri mi-am facut de cap, am trimis fetele afara si eu am mutat in dormitor pen' ca mi-am pus plasa si patul era cam prea in geam, asa ca am facut toate schimbarile si evident cine murea de spate? EU!
Deci ma simt un picut mai bine cu raceala, da' acu' ma plang de spate... ei, da' trece!

Alma, chiar s-ar impune o bauta dupa toate examenele!!! Ce super de tine ca mergi la mare! Mie una mi-ar place la munte, da' anul asta nu fac nicio escapada pe nicaieri, poate la anu'...

Altfel toate bune...
Pupici


http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa si Thea (2.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns She spune:

quote:
Originally posted by KUKI





She, te mai intreb o data: gata bagajele?



Iulia






pe facute pe facute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Neatza fetele :)

Ma bag si io la partea cu preselectia :) da' tre sa-mi trimitetzi poze :) si sa vezi atunci cit o sa ashtepte telefonu' :)

Poate ne arata Brenda sau Alma niscai poze cu salvamarii...ca macar atita lucru sa vedem si noi daca tot nu ajungem la mare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Fetelor, salvamarii nu sunt pentru noi, meritam ceva mai bun de-atat .
Brenda e bine, atat cat poate fi dupa un incident neplacut care i s-a intamplat astazi Dianei... a cazut intr-un canal al carui capac n-a fost bine fixat, s-a lovit, insa acum sunt in regula. Sper ca Diana sa treaca repede peste socul provocat de cadere (cum sa nu te sperii cand cazi din senin in gol!) si sa se distreze in continuare, ca vreme frumoasa vad ca au!

Iulia, astept sa intru si eu in concediu, sa ma plimb pe la cluburi, desi ma indoiesc ca ei stau pe metereze si nu pleaca in vacanta. Macar sa gasesc instructorul de tenis pentru 1 ora, doua pe saptamana. A fost la baschet dar a renuntat, n-a avut chef vreo doua weekenduri sa mearga si apoi n-am mai lasat-o eu. Ori face sport, ori ii incurca pe ceilalti...

Danim, tu faci preselectia prin webcam? E mai palpitant pe viu, eventual ii supunem la niste probe, gen pregatit mancarea pentru bebe, schimbat pampersi si plimbat prin parc, impreuna cu mamica daca se poate .






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

cred si io ca-i mai bine pe viu :) dar vreau si io sa-i vad pe aia care vin la preselectie :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna dimineata!

Azi servesc laptic cu miericica, doritori ceva?
Inca mai behai de zici ca am tuse magareasca, da' sper sa-mi treaca, este arhisuficient, m-am saturat, capitulez

Voua cum va e? De la excelent in sus, asa-i? Hai ca ma bucur, nu-s invidioasa!

Pupici la toata lumea si-o zi super!!!


http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa(3.01.1992) si Thea (2.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina08_73 spune:

Salutare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Buna dimineata, si eu mai tarzior asa, din lipsa de timp.

Miha, sarumana de laptic, ce-i drept cafeaua nu prea mai intra, sunt destul de agitata si fara ea.
Remarcam cum sunt nascute fetele tale pe 2 si 3 ianuarie, ce frumos trebuie sa fie cand e ziua lor, la amandoua odata. Sa-ti traiasca si sa siti sanatoase si fericite.

O sa o sun si eu azi pe Brenda sa vad ce face Diana si revin mai tarziu cu amanunte.

Pup iu all.
Mi-e dor de voi, in gashca, nush ce am. Noi cand ne mai vedem, oare ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Neatza fetele !!!!

Miha eu vreau numai miere, ca cica e mai buna decit zaharu' :)

In rest...le-am adus la fetele de la servici niscai leushtean organic din gradina proprie. va trimit si voua?

Dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Iulia, cu placere pt laptic
Da, ma gandeam ca daca erau chiar in aceeasi zi parca nu era ok, e bine totusi sa aiba fiecare ziua ei, ca sa simta ca e importanta fiecare. Dar sper ca atunci cand cea mica va fi mai mare sa vrea sa-si sarbatoreasca impreuna zilele de nastere. Pana atunci eu o sa le fac separat... adica de la Craciun pana pe 4 Ianuarie o s-o tin tot intr-o distractie

Dani, eu nu mai folosesc zaharul decat pt compozitia de clatite sau blat de tort, ceva de genul asta, altfel in ceai, cafea, lapte folosesc numai miere... si mi-a luat-o mama de la un apicultor, consum multa iti dai seama, dar merita! Dar iti dau si tie ... ca dar din dar se face rai, nu?

Va pupic pe toate!



http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551495382&security=QBXWWP

Mihaela, Denisa(3.01.1992) si Thea (2.01.2006)

Mergi la inceput