Mamici de sept-oct 2006 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns osna spune:

al meu isi dorea si el fetita si s-a enervat la culme cand toate cunostiintele si prietenii ii spuneau ca acum sare in sus de bucurie ca a aflat de baiat.el incerca sa le spuna ca fiind primul e oricum fericit sa-l vada si sa fie sanatos.nu stiu de ce majoritatea barbatilor isi odresc baieti? sa joace fotbal cu ei




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna burtici!

Mi-a fost dor de voi!
Ieri mi s-a stricat calculatorul si abia azi mi-a reinstalat frate-meu windows-ul....asa ca am luat o mica pauza!

Deci Katia nu am anuntat ca dispar din peisaj( ca te-ai gandit la mine)...ci pur si simplu s-a intamplat!

Raluca felicitari sotului tau pentru absolvire!

Lexi frumoase florile....burtica las' ca are vreme sa creasca...(si zau asa nici nu e musai sa fie prea mare cat timp bb are loc in ea...)!Si felicitari pentru ! Sanatos sa fie bb ca sexul mai putin conteaza....zic eu!

Carmen multumim de reteta!Maine fac si eu daca am timp...

Ramomar lasa mey stresul deoparte ca atucni si contractiile te ocolesc(e posibil sa fi fost o mica contractie ce-ai simtit tu...bine ca a trecut!)

Vad ca v-ati lamurit cu mierea de albine: e safe pentru noi si dc suntem dar nu se da copiilor sub 1 an!

Am vazut ca mai avem o burtica noua!!!! Lilina bine ai venit pe si in grupul nostru!!!

Pupici!




Ioana(22+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

pufymic bine ca ti-ai reparat PC-u
pentru raspuns; de fapt,nu cred ca au disparut ca acuma iar ma doare

21+

POZE
mai avem un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli26 spune:

Fetelor daca v-am pus pe ganduri cu mierea ami pare foarte rau,eu vam spus ce mi-a spus cumnatul meu,si astazi am fost la doctor si am intrebat si mi-a spus aceeasi chestie,eu vam intrebat pe voi daca ati mai auzit de asa ceva,ca nici eu nu mai auzisem .....??? nu vam spus sa nu mancati....ami pare tare tare rau ca am deschis acest subiect nu am vrut sa va faceti griji mai ales acum@@@Numai bine

tina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eli26 linisteste-te ca nu ne-ai speriat cu subiectul despre miere!

Ramomar incearca sa te intizi undeva dc poti si sa te odihnesti, poate asa iti trece!

Pupici!


Ioana(22+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Ramomar, contractiile nu ar trebui sa fie dureroase acum, adica nu simti durere in sensul adevarat al cuvantului, e mai mult un disconfort creat de incordarea puternica a muschilor uterului. Adica simti in burtica ceva asemanator cu o mingiuta pe care cineva o umfla la maxim de se face tare ca piatra sau pot sa compar cu felul in care iti incordezi muschii abdomenului cand faci abdomene. sper ca intelegi ce incerc sa explic. E adevarat ca pe mine uneori ma doare dar e o durere difuza nu locala si e suportabila. Ca medicamentatie iti recomand o no-spa si poti sa o iei fara grija. Pupici si sa te faci bine!!!




http://pg.photos.yahoo.com/ph/silvia_pepelea/my_photos


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

katia draga , multumesc pentru raspuns; habar nu am ce e, dar sper sa treaca, daca nu, o sa va urmez sfaturile (ale tale si ale Ioanei). Poate e de vina si oboseala acumulata in ultima saptamana (adorm pe la 11, 12 noaptea, iar la 6,30 sunt in picoare).

pupici!










































21+

POZE
mai avem un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

fetelor, va multumesc din nou pt felicitari, se pare ca au fost de bun augur si au adus noroc. tocmai m-a sunat sotu' si mi-a zis ca a fost promovat la sv! asta da veste buna pe ziua de azi! eu si bb suntem tare mandri de el! se prevedea oarecum promovarea asta, seful lor a plecat pt cateva saptamani si ramasese el sa-i tina locul. dar se pare ca seful a plecat de tot si ramane el definitiv in locul lui! suntem tare fericiti!

va pup!



raluca 24+
cu alexia-maria sau david-christian

album yahoo
album webshots
bobocelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Felicitari Raluca!
Sa-ti traiasca "seful"!

Pupici!


Ioana(22+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Chiar asa Ralu....sef a? Bravo mai.....sa-ti traiasca!!! Sper ca si la salariu se simte ca altfel nu prea are rost iar pentru bb e binevenit ce mai...


http://pg.photos.yahoo.com/ph/silvia_pepelea/my_photos


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput